Bielenda, Make-Up Academie, Vege Flumi, Fluid mineralny rozświetlajacy z sokiem z truskawki

Wegański mineralny podkład, łączący funkcję fluidu z efektem rozświetlenia. Daje efekt promiennego blasku i rozświetlenia. Nie obciąża skóry, nie zatyka porów, nie powoduje powstawania zaskórników. Zawiera sok z truskawki, który wspiera nawilżenie i odżywienie naskórka. Scala się ze skórą, daje efekt MAKE- UP NO MAKE-UP nie tworzy efektu maski , utrzymuje się na twarzy cały dzień.

Dobry podkład

Jestem posiadaczką cery mieszanej, bałam się że ten podkład za bardzo mnie wyświeci. Jednak po nałożeniu skóra wygląda promiennie i pięknie. Taki naturalny blask.
Przypudrowany utrzymuje się dość długo, bardzo łatwo się rozprowadza.
Na minus gama kolorystyczna, a także niestety zdolność zapychania, za co odejmuję mu jedną gwiazdkę.

Dla mnie super

Podkład za około 14 zł bez promocji, świetnie dopasowuje się do mojej cery, efekt bardzo naturalny , ja używam nr 2. Krycie ma średnie, trwałość oceniam bardzo dobrze trzyma się praktycznie do wieczora , jedynie nos czasem trzeba poprawić no i przypudrować tu i tam ale bez przesady bo jednak szkoda gasić rozświetlenie. Ja używam do pracy na co dzień bo zależy mi na naturalności. Cera jest rozświetlona i zdrowo wyglądająca , nie podkreśla porów co jest dla mnie ważne.
Dla mnie prawie ideał bardzo polubił się z moją cerą.

Uwielbiam ten podkład

Bielenda jest moją ukochaną firmą od kosmetyków do pielęgnacji. Jako fanatyczka makijażu zobaczywszy podkład Bielendy musiałam go kupić. Uwielbiam testować nowości! Chociaż jest dedykowany cerze normalnej/mieszanej moja tłusta była nim zachwycona. Podkład jest o przedłużonej trwałości(na codzień kocham ciężkie, długotrwałe, mocno kryjące podkłady) i utrzymuje mi się tak długo jak trzeba i jeszcze dłużej :D fantastycznie rozświetla i bardzo dobrze kryje. Dla mnie osobiście ten podkład jest odkryciem tego roku, mam w zapasie 2 opakowania. Od pierwszej chwili jest jednym z moich ulubieńców ♡

Niestety nie tego ovzekiwalam

Kupując ten produkt po przeczytaniu wielu recenzji miałam wysokie oczekiwania co do tego produktu... Niestety nie spełnia on moich oczekiwań. Jako posiadaczką cery mieszanej nie mogę go polecić innym posiadaczom takiego typu cery. Ciastkuje się i wyświeca po kilku godzinach. Kolor również nie trafiony. Mimo, jestem lekko opalona po wakacjach, nadal jestem za blada na ten fluid.

Jestem na nie

Słysząc liczne pozytywne opinie o tym podkładzie postanowiłam go wypróbować.

Opakowanie ma standardowe. Ładny zapach. Przy pierwszym nakładaniu go na twarz już coś mi zaczęło nie pasować. Źle się wchłaniał, nie chciał ułożyć się na twarzy. Zostawił smugi. Pomyślałam, zrobię peeling i wtedy sprawdzę jeszcze raz. Jednak i to nie pomogło.

Ma bardzo słabe krycie. Wykończenie również mi się nie podoba. Jest głów, nawet duże, ale wygląda one dla mnie niechlujnie jakby cera była spocona. Bez pudru ani rusz. Szybko ściera się w ciągu dnia.

Miałam duże oczekiwania co do tego podkładu, ale niestety się zawiodłam.

COŚ ZA COŚ

Podkład ma całkiem przyjemną konsystencję, po nałożeniu ładnie prezentuje się na twarzy. Nie tworzy maski, wygląda naturalnie i subtelnie rozświetla cerę, ALE... kolor jasny przy opalonej cerze wciąż jest dla mnie za ciemny. Jako posiadaczka cery mieszanej, z dość problematyczną strefą T nie dałam rady w nim długo chodzić, bo mi się ciastkował po paru godzinach, zwłaszcza przy skrzydełkach nosa i właził mi w każde załamanie na twarzy optycznie je pogłębiając.
Jednak jako produkt za taką cenę na krótkie wyjście i makijaż na szybko wydaje się dobrą opcją. Niestety nie polecę go na dłuższy, wielki event

Super do codziennego używania

Fajny, lekki fluid w dobrej cenie. Nie wysusza skóry, nadaje fajny efekt glow, świetnie sprawdza się w codziennym użyciu. Byłam zaskoczona efektem produktu. Myślę, że sprawdzi się osobom, które szukają kosmetyku do szybkiego, porannego makijażu, który nie uwidoczni niedociągnięć. Wytrzymuje na twarzy 8-12h. Należy mieć na uwadze, że jest to produkt, który się utlenia mocno zmieniając kolor.

Przyjemny, ale..

Podkład zakupiłam zachęcona recenzjami w social media. Opakowanie typowe dla produktów z tej kategorii cenowej- bez szału. Konsystencja dość treściwa jednak ładnie się rozprowadza. Miłym zaskoczeniem był dla poziom krycia, ładnie poradził sobie nawet z moimi przebarwieniami. Odcień 01 dość ciemny, u mnie dobry na opaloną skórę. Daje ładny efekt rozświetlenia, zdrowej, promiennej cery.
Z racji posiadana cery tłustej, u mnie nie daje sobie rady z czasem. Już po kilku godzinach spływa. Nie mniej jednak, za taką cenę warto, choćby na krótkie wyjścia.

podklad

super lekki kryjacy podklad Super pachnie Jest poprostu super za cene 16 to ok i mozna zgarnac go na promce jeszcze taniej pozdrawiam.............????☕.... . ..............................

Fajny podkład do mieszania z innym

Kupiłam podkład z polecenia. Mój odcień to 01,jednak przyznam że jest dla mnie zbyt ciemny. Nie mogę go używać solo ze względu na kolor. Podkład bardzo rozświetlający, skóra wygląda promiennie i zdrowo, nie zapycha. Fajny dla skóry suchej i mieszanej. Lubię używać go z podkładem Estee Lauder, dzięki niemu podkład nie jest taki suchy i tępy. To zdecydowanie moja ulubiona mieszanka podkładów. Razem są trwałe i wyglądają zjawiskowo.

Dla mnie super!

Posiadam ten podkład w kolorze 01, który jest dosyć ciemny. Ja z reguły jestem blada i ciężko mi się opalić, a mimo to ten kolor, który wydawałby się zbyt ciemny moim zdaniem ładnie wtapia się w skórę i super się prezentuje na twarzy. Jest to na ten moment mój ulubiony podkład, ma przyjemny zapach, jest dosyć gęsty i fajnie rozprowadza się na buzi. Co do krycia jest ono raczej lekkie/średnie, ale mi jak najbardziej pasuje. Podkład ma wykończenie świetliste, dobrze się utrzymuje i bardzo ładnie i lekko wygląda na twarzy. Dobrze by było jakby poszerzyli gamę kolorystyczną tak, żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać i zobaczyć jak fajny to jest produkt :) Ja na pewno po wykończeniu kupię następne opakowanie.

Dla fanek rozwietlenia

Podkład z Bielendy kupiłam z ciekawości z zamiarem stosowania go w cieplejsze dni. Wybrałam odcień 01 Jasny Beż, który jest najjaśniejszym kolorem w gamie. Wpada on w delikatnie żółtawe tony, ale w towarzystwie korektora i różu nie jest to mocno widoczne. Sam podkład ma przyjemną zbitą konsystencję, która dobrze rozprowadza się na twarzy zarówno przy użyciu gąbeczki jak i palców. Zapach truskawki jest przyjemnym umileniem aplikacji. Podkład daje ładne rozświetlające wykończenie. Efekt to taki zdrowy glow, a nie tłusta cera.
Osobiście wolę wykończenia matowe i nie zostałam fanką tego podkładu, ale nie mam mu za bardzo nic do zarzucenia. Stosowałam go latem razem z pudrem matującym. Wydaję mi się, że w zimowe miesiące kolor mógłby być zbyt ciemny.

Przyjemny, ale ten kolor…

Podkład miał bardzo przyjemną konsystencję i bardzo ładnie wyglądał na twarzy. Nie tworzył maski, prezentował się naturalnie i delikatnie rozświetlał cerę. Niestety kolor jasny nawet dla opalonej cery był dla mnie zdecydowanie za ciemny. Zawsze dość mnie to dziwi, że producenci produkują najjaśniejsze odcienie w tak ciemnych kolorach. Polki to przecież jasne dziewczyny! No cóż, może kiedyś doczekam się jaśniejszego koloru.