Eveline Cosmetics, 99% Natural Aloe Vera, Multifunkcyjny żel do ciala i twarzy

Eveline Cosmetics, 99% Natural Aloe Vera, Multifunkcyjny żel do ciala i twarzy

Średnia ocena: 3.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Produkt cruelty free. Ultranawilżający żel do twarzy i ciała opracowany na bazie 99% naturalnego aloesu błyskawicznie poprawia poziom nawodnienia skóry, redukując przesuszenia, szorstkość i objawy podrażnień. Zainspirowany koreańską pielęgnacją żel może zastąpić zarówno balsam do ciała, jak i krem do twarzy. Hydrożelowa, uniwersalna formuła działa jak kojąco-nawilżający kompres, który odświeża i łagodzi. Dzięki innowacyjnemu aloe hydra-deep systemtm chłodzący żel natychmiast przynosi ulgę podrażnionej skórze oraz przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka.

Żel do ciała i twarzy oparty na drogocennym ekstrakcie z aloesu z powodzeniem zastępuje balsam do ciała, nawilża i wygładza, nie pozostawiając tłustego filmu, działa jak nawilżający krem, natychmiast przynosząc ulgę przesuszonej skórze i łagodząc objawy podrażnienia. Można go stosować jak kojącą maskę, która przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka. Żel zapewnia idealne ukojenie po opalaniu, depilacji i goleniu oraz przyjemne uczucie chłodzenia na skórze, dzięki czemu może zastąpić łagodzące serum do twarzy.
Produkt jest wegański.

w tubce
lekkie
żel
koncentraty i esencje
sucha, tłusta, młoda, mieszana, dojrzała
nawilżające

Dobra jakość vs. Cena

Kupiłam ten produkt jako tańszy zamiennik żelu aloesowego holika holika. Jakość jest porównywalna, a tubka dużo bardziej poręczna. Warto, szczególnie na poparzenia słoneczne albo jako nawilżenie skóry głowy.

Super żel

Dziś coś nie tylko po opalaniu ale i na codzień ...
Przedstawiam Multifunkcyjny żel do ciała i twarzy od @evelinecosmetics

Ten uniwersalny żel zapewniając kompleksową pielęgnację w produkcie może zastąpić balsam do ciała jak i krem do twarzy

Opracowany na bazie naturalnego 99% aloesu

- poprawia poziom nawodnienia skóry
- głęboko nawilża
- eliminuje przesuszenia
- zmiękcza skórę zarazem eliminuje szorstkość skóry i objawy podrażnień
- odświeża
- system Aloe Hydra Deep przynosi ulgę podrażnionej skórze i przyspiesza regenerację naskórka
- nie pozostawia uczucia tłustości ani lepkości
- uczucie chłodzenia skóry

Przeznaczony do każdego rodzaju skóry ale w szczególności do skóry suchej, bardzo suchej i podrażnionej.

Osobiście używam go najczęściej jako ulgę po opalaniu i????Polecam wszystkim ❤️

super produkt

Kupiłam bo borykam się z suchą skórą. Poleciła mi go znajoma z drogerii. Cena ok. Opakowanie bardzo ładne takie zielone koloru akurat aloesowego. Konsystencja taka żelowa delikatny zapach mało wyczuwalny. Wchłania się super jak i rozprowadza na skórze. Pozostawia nawilżona skórę po prostu super jak dla mnie.

Stosuję głównie do włosów

Oceniam kosmetyk po skończeniu całej tubki:
- żel jest przezroczysty i ma przyjemny delikatny zapach.
- na mojej twarzy lepi się i tam nie znalazł zastosowania.
- lepi się również na całym ciele, więc tutaj też jego stosowanie odpada.
- najlepiej sprawdza się na włosach zmieszany z odżywką lub nałożony samodzielnie - mokre włosy ładnie go wchłaniają, piją - żel nabłyszcza i odżywia włosy nie skleja ich i dobrze się spłukuje.
- pod koniec użytkowania trudno go wydobyć i warto rozciąć tubkę.
- dostępność: popularne drogerie typu Rossmann, Hebe itp.

Ogólnie: jeśli ktoś znajdzie odpowiednie zastosowanie dla tego żelu, to jest to naprawdę dobry kosmetyk. Nie wykluczam ponownego zakupu.

Jest ok

Żel aloesowy stosuje na różne sposoby szczególnie numer jeden jest na oparzenia po słońcu trzymam w lodówce a potem efekt jest cudowny gdyż czerwona skóra staje się łagodna i szybko się goi tak samo skóra jest nawilżona a wszelkie rany się goją szybko . Polecam

Jak dla mnie hit, zostaje ze mną na stałe!

Dość długo miałam opory, żeby sięgnąć po aloesowy żel. Sceptycznie podchodziłam do tego typu produktów, bo przez pryzmat własnych doświadczeń żel kojarzył mi się zawsze z czymś lepkim. Niepotrzebnie tak długo zwlekałam... ;)

Multifunkcyjny żel od Eveline Cosmetics zamknięty jest w przezroczystej, zielonej, plastikowej tubie o pojemności 250 ml. Tuba zamykana na klik. Żel ma dość mocny, ale jednocześnie nie drażniący zapach typowo aloesowy. Żel jest przezroczysty.

Według deklaracji producenta żel błyskawicznie poprawia poziom nawilżenia skóry, redukując przesuszenia i poprawiając elastyczność, dodatkowo przynosi ulgę podrażnionej skórze, przyspiesza procesy regeneracyjne i wzmacnia naturalną barierę ochronną. Zgadzam się całkowicie z każdym słowem producenta. Żel jest niesamowity. Fantastycznie nawilża i koi skórę, sprawiając, że staje się miękka i sprężysta. Można ze spokojem użyć go bezpośrednio po goleniu i nie dość, że nie podrażnia tych miejsc, to jeszcze je koi i łagodzi. Ma tak naprawdę zastosowanie do wszystkiego i we wszystkim się sprawdza. Można go używać jako kojącego kosmetyku po opalaniu, jako szybko i skutecznie nawilżającego ratunku dla suchej skóry, łagodzącego żelu po goleniu, a także nawilżającej maseczki do twarzy. Nawet w jednej z recenzji doczytałam, że dobrze się sprawdza także jako kosmetyk nawilżający do włosów. Koniecznie muszę to też sprawdzić na sobie ;) Jedynym drobniuteńkim mankamentem jest to, że nie można tego żelu używać codziennie. Skóra dość szybko się przyzwyczaja do tego dobrodziejstwa i nie reaguje już tak spektakularnie. Ale dla mnie osobiście nie stanowi to problemu. Używam żelu zamiennie z balsamem/ kremem do ciała, a że jak dotąd nie znalazłam jeszcze takiego balsamu, który zaspakajał by w zupełności moje potrzeby w zakresie nawilżania skóry, to po prostu co kilka dni funduję swojej skórze zastrzyk porządnego nawilżenia żelem aloesowym.

Wspomnę jeszcze tylko, że owszem, żel w pierwszym momencie po aplikacji daje lekkie odczucie lepkości. Ale trwa to dosłownie minutkę, bo potem wchłania się, pozostawiając już tylko nawilżenie i gładkość.

Żel zostaje już ze mną na stałe. Stał się nieodzownym "wyposażeniem" mojej łazienki i żałuję, że sięgnęłam po niego tak późno. Z czystym sumieniem polecam wszystkim osobom borykającym się z problemem suchej skóry i podrażnieniami po goleniu.

Błyskawiczna aloesowa pomoc!

Uwielbiam kosmetyki z aloesem, a ten żel to mój must have w pielęgnacji. Choć jak mam barszo przesuszoną skórę na łydkach i przedramionach to też go tam aplikuję. Ponad to niewielką ilość wmasowuję we włosy. I juz po kilku użyciach spostrzegłam że zrobiły się bardziej gęste i troszkę szybciej rosną. Głównie stosuje go zaraz po kąpieli na całe ciało. Różnica jest ogromna. Polecam każdemu kto ma wysuszoną i podrażnioną skórę.
Jak na produkt o tak dobrym składzie cena jest naprawdę bardzo dobra. Wracam do tego produktu z chęcią.

do wszystkiego ale nie do niczego

Żel aloesowy Eveline to produkt bardzo uniwersalny, sprawdzający się w różnych sytuacjach i miejscach. Ja osobiście najczęściej stosuję go na włosy, ponieważ mam dość suche kręcące się kosmyki, które potrzebują nawilżenia. W ten sposób sprawdza się świetnie, bo zmiękcza loki i nadaje im połysku. W ten sposób używa go u mnie cała rodzina, ale jest też stosowany awaryjnie gdy za mocno nas polubi słońce. Wtedy przynosi fantastyczne ukojenie. Czasem też syn stosuje na twarz, gdy trochę mu się przesuszy, a jest w trakcie kuracji retinoidami. W każdym w powyższych przypadków sprawdza się znakomicie a przy tym używanie go jest przyjemne i bezproblemowe. Na pewno pozostanie z nami.

Rewelacyjne uniwersum

Do tej pory nie używałam produktów uniwersalnych czyli i do ciała i do twarzy bo uważałam że wtedy są do niczego - aż nie dotknęłam tego oto żelu do ciała i twarzy od eveline.
Forma żelu to również nie jest z reguły moja ulubiona forma kosmetyków ale… uwiódł mnie tutaj naturalny wręcz zapach aloesu i konsystencja niby żelowa ale taka baaardzo przyjemna i delikatna no czuć ten aksamit zdecydowanie w dotyku.
Po wysmarowaniu nim ciała czy twarzy czuję się od razu ukojenie i ochłodzenie także polecam zdecydowanie na lato!
Zapach zostaje z nami na dłuższy czas i naprawdę jest nieziemski no taki przypominający świeże letnie poranki na tarasie ;)
Uwielbiam jak ten żel zadziałał na moją skórę - nawilżył nawodnił i odżywił a także ożywił bo skóra stała się widocznie jaśniejsza i gładsza , no love!

Super nawilża,

Żel mieści się w plastikowej tubie o pojemności 250 ml z klasycznym kliknięciem. Żel może być używany do ciała, ale także do twarzy. Żel ma lekką konsystencję o zapachu aloesu. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze,
Żel nawilża i wygładza, zapach jest dość intensywny, świeży, słodki i utrzymuje się długo na skórze, szybko się wchłania, Skóra jest miękka i gładka, wystarczy niewielką ilość wetrzeć w skórę.

Produkt, który uratował moją skórę...doskonały

No cóż.. kiedyś miałam duży problem z moją skórą, była bardzo suchą, szorstka z podrażnieniami. Ogólnie masakra. Szukałam i używałam wtedy wielu produktów. Aż pewnego dnia gdzieś tam przeczytałam o zbawiennych właściwościach aloesu i zakupiłam akurat Ten Żel z Eveline. Tymbardziej, że firma była mi bardzo dobrze znana, więc zaufałam i temu produktowi w 100% .
Żel mieści się w plastikowej tubie o pojemności 250 ml z klasycznym kliknięciem. Na opakowaniu widnieją białe napisy, gdzie głównym jest, poza naza firmy, ,,99% natural aloe vera".
Żel jest wielofunkcyjny, tzn może być używany do ciała, ale także do twarzy. Ja stosowałam i tu i tu.
Produkt ma klasyczną konsystencję przezroczystego żelu, o lekkim specyficznym zapachu aloesu. Bez problemu może zastąpić balsam do ciała. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, mam wrażenie, że daje uczucie chłodzenia.
W składzie ma aloes, odkąd pierwszy raz użyłam tego żelu, na mojej półce coraz więcej kosmetyków pojawia się z takim składem.
Żel ma bardzo dobry wpływ na skórę. Ja osobiście zużyłam 1 tubkę, tyle wystarczyło aby moja skóra się poprawiła.
Produkt ten naprawdę nawilżył i wygładził moją skórę. Dzięki niemu nie mam suchej i szorstkiej, a za to dobrze wyglądająca i bez podrażnień. Szybko się wchłania, pozostawia lekki zapach na ciele. Mi bardzo pomógł.
Stosowałam go również na twarz, dobrze się sprawdza pod makijaż. Ja stosowałam na noc, aby porządnie nawilżyć buźkę. Mam cerę mieszaną, nie powodował dodatkowych wyprysków, nie uczulił.
Polecam, napewno sprawdzi się do bardzo suchej skóry, ale także nawet do skóry atopowej. Łagodzi skutecznie podrażnienia i wszelkiego rodzaju rany. Z dobrych źródeł wiem, że jest także dobry do skóry łuszczycowej.

Produkt otrzymałam w prezencie, używałam tylko do ciała. Mam skórę suchą, podatną na wypryski.
Miłe zaskoczenie, bo kosmetyki Eveline kojarzą mi się ze złymi składami, a tu jest w porządku, chociaż za dużo zapachów pod koniec, więc niektórych może uczulać/podrażniać. Sam zapach jest dość intensywny, świeży, słodki i utrzymuje się długo na skórze.
Opakowanie to 250ml tuba zamykana na zatrzask. Z otwieraniem i używaniem nie było problemu. Osobiście wolę takie opakowania, bo jest to higieniczne i wygodne.
Wydajność bardzo dobra, produkt wystarczył na ok. 3 miesiące używania.
Konsystencja bardzo gęstego żelu. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, chociaż pozostawia bardzo delikatny, okluzyjny i lepiący się "film" na skórze.
Po nałożeniu skóra jest miękka i gładka, a jako że moja, jest na co dzień sucha, to jest mi bardzo łatwo zweryfikować poziom nawilżenia, który daje dany produkt. Żele, które używałam do tej pory, były niewystarczające, a ten jest wyjątkiem.