Delicate Organic, Magia Karpackich Ziół, Szampon do włosów suchych

Delicate Organic, Magia Karpackich Ziół, Szampon do włosów suchych

Szampon do włosów suchych od marki Delicate Organic. Delikatna formuła z ekstraktami ziołowymi i olejkiem arganowym. Sprawia, że włosy stają się pełne życia i niezwykle błyszczące. Dzięki zawartości olejku arganowego szampon odżywia, zapobiega rozdwajaniu i łamaniu końcówek. Szampon jest łagodny dla włosów, doskonale je regeneruje i nadaje im wyjątkową objętość.Składniki: Ekstrakty ziołowe (nagietek, mięta, rumianek, rozmaryn, szałwia).

Magia Karpackich Ziół

Szampon kupiłam, gdyż sprawdził mi sie z tej serii ten do zwiększenia objętości. Z racji tego ze moje włosy sa srediopotowate- od połowy głowy w dół- suche i zniszczone.
Koszt to ok 14 za 200 ml, szampon w ciemnej plastikowej butelce, o bezbarwnej gęstej konsystencji. Ma delikatna formule z ekstraktami ziołowymi i olejkiem arganowym- za co wielki plus za skład. Szamponu używałam ok 3tyg- i to były dobre tygodnie. Myłam tylko nim- bez żadnych masek, gdyż chciałam dla swoich włosów cos lekkiego, odciążyć ich od chemii. Zauważyłam znaczna poprawę, włosy stały sie na pewno bardziej błyszczące.
Jesli chodzi o regenerację - zauważyłam poprawę 5/10.
Ogolnie jestem zadowolona i na pewno jeszcze kiedys do niego wrócę.