Kundal, Macadamia, Ultra Serum (Ultraserum do włosów `Białe piżmo`)

Kundal, Macadamia, Ultra Serum (Ultraserum do włosów `Białe piżmo`)

Kosmetyk wykazuje intensywne działanie wzmacniające, dlatego już pierwsza aplikacja sprawia, że pasma stają się bardziej odporne na uszkodzenia. Jego wysoką wchłanialność gwarantuje nowoczesna niskocząsteczkowa technologia. Dzięki temu cenne składniki odżywcze docierają w najgłębsze partie włosa, w krótkim czasie znacząco poprawiając jego kondycję. Specyfik wyróżnia zapadający w pamięć zapach białego piżma, którym możesz cieszyć się przez długie godziny po aplikacji. Formuła wzbogacona olejami zapewnia puklom optymalny poziom nawilżenia i przywraca im pożądaną sprężystość.

Mocno regenerujące serum.

Po serum sięgnłam z racji tego, że jestem włosomaniaczką- polecała Agnieszka Niedziałek - kobieta, która ma najpiękniejsze włosy w Polsce.
Serum kupiłam na stronie azjatyckidompiekna,pl / 100 ml za ok. 39 zł.
Serum przyszło w małej, ślicznej fioletowej buteleczce.
Juz od pierwszego uzycia byłam zachwycona zapachem. Niósł się za mną jak dobrej jakosci perfum! Serum ma właściwości ochronne, chroni włosy przed wpływami czynników zewnętrznych oraz zapobiega wysuszaniu, nadaje włosom elastyczność i gładkość, a także pozostawia je miękkie i lśniące.
Jestem zachwycona jego działaniem!