Purles, 108 Goddess Cream (Krem nawilżająco-przeciwstarzeniowy)

Purles, 108 Goddess Cream (Krem nawilżająco-przeciwstarzeniowy)

108 Goddess Cream - to nawilżający krem o działaniu przeciwstarzeniowym, przeznaczony do skóry dojrzałej. Zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który wiąże wodę w naskórku, nawilżając skórę. Puder otrzymywany z pereł hodowlanych zawarty w kosmetyku przyspiesza regenerację naskórka i silnie odżywia suchą i wiotką skórę. Krem został wzbogacony o silny antyoksydant jakim jest witamina E, która działa przeciwzmarszczkowo oraz ekstrakt z kawioru o udowodnionych właściwościach przeciwzmarszczkowych, regeneracyjnych i nawilżających. 100% osób badanych zauważyło poprawę nawilżenia i wygładzenia skóry. 95% osób badanych zauważyło wyraźne ujędrnienie skóry.

na noc, na dzień
z pompką
krem
Wiek
30+, 40+, 50+

Krem ideał

Wszystko czego potrzebuje moja skóra znalazłam w tym kremie. Nawilża, napina, działa przeciezmarszczkowo, odżywia. Od kiedy stosuję ten krem poprawiła się gęstość mojej skóry, nie podrażnia, nie zapycha, ma dobry skład. Dla mnie ważne są dobre składniki w kremie, bez chemii i sztucznych wypełniaczy, aby skórę odżywiać a nie truć. Krem jest wydajny, warto zainwestować trochę więcej w pielęgnację aby była skuteczna i zdrowa.