Sephora, Collection, Enchanted Mountains Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Paleta zawiera neutralne odcienie, łatwe w noszeniu oraz w ultra praktycznym formacie mini. Paleta zawiera 3 odcienie i 2 wykończenia (matowe i błyszczące) – od beżu po czekoladę. Kolory, które zawsze pasują i łatwo się noszą, schowane w uroczym opakowaniu. Must-have!

prasowane
potrójne

Basic palette

Paletkę 3 cieni (każdy po 1g) kupiłam pod koniec 2019 roku w czasie wyprzedaży za szałową kwotę 12,00 zł. Obecnie na stronie Sephory te cienie są jeszcze tańsze.
Śmieszna sprawa, ale są to dokładnie te same cienie co w paletce In the Blink of an Eye z 2018 roku :D Zakładam, że w tym roku również się pojawią w innym opakowaniu.
Opakowanie produktu to małe kartonowe pudełeczko zamykane magnesami. W skład paletki wchodzi matowy beż i dwa odcienie czekoladowych brązów o metalicznej formule. Sama jestem fanką matów, ale muszę przyznać, że te brązy są naprawdę ładne. Będą pasowały do każdej tęczówki. Ten środkowy, jaśniejszy brąz, ładnie wygląda na prawie całej powiece ruchomej. Jedyne zastrzeżenie mam o beżu, który jest bardzo suchy i trudny we współpracy. Brązy ładnie się nakładają zarówno pędzelkami jak i palcem. Za taką cenę warto spróbować.