Nivea, Naturally Good, Regenerujący krem na noc z olejkiem arganowym

Nivea, Naturally Good, Regenerujący krem na noc z olejkiem arganowym

Kategoria
Marka

Naturally Good Regenerujący Krem na noc z Organicznym Olejkiem Arganowym zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego* oraz 1% dodatkowych składników, zapewniających trwałość i bezpieczeństwo formuły. Zawarty w produkcie Olejek Arganowy stanowi wyciąg z pestek drzewa arganowego.

NIVEA® wykorzystuje składniki inspirowane naturą, aby stworzyć szczególnie skuteczne produkty. Wydobywają one naturalne piękno Twojej skóry, abyś mogła wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Kupując produkty z linii NATURALLY GOOD, troszczysz się o naturę:
-Opakowania produktów nadają się do recyklingu: słoiczki oraz butelki stworzone z PP można ponownie przetwarzać.
-Stosowanie słoiczków PP zmniejsza potencjalny wpływ gazów cieplarnianych nawet o 28%.
-Wszystkie elementy pudełek składanych pochodzą z ekologicznych lasów.

Wspomaga naturalny proces regeneracji skóry nocą
Pozostawia skórę jędrną i miękką
Dla wypoczętego wyglądu cery o poranku

na noc
normalna
regenerujące, nawilżające
w słoiczku

Pielęgnacja nocą

Dopiero zaczynam przygodę z kremami. Zauważyłam, że na mojej twarzy zaczęły się pojawiać oznaki przemijającego czasu (pierwsze zmarszczki) i postanowiłam poszukać odpowiedniego kremu dla siebie. Uwielbiam markę Nivea za jej uniwersalność, mam wrażenie, że ich produkty idą z duchem czasu. Uwazam, że jest to jeden z najlepszych kremów, z jakich dotychczas używałam. Jest rewelacyjny dla mojej suchej i wrażliwej skóry. Już po pierwszym zastosowaniu się w nim zakochałam.
Naturally Good Regenerujący Krem na noc z Organicznym Olejkiem Arganowym zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, co jest dla mnie bardzo ważne.
Regularne stosowanie kremu wspomaga naturalny proces regeneracji skóry nocą. Po zostosowaniu skóra jest głęboko odżywiona, nawilżona i miękka w dotyku.
Konsystencja samego produktu jest bardzo delikatna. Na twarzy jakby topnieje pod wpływem ciepła palców, jest lekki i szybko się wchłania. Krem naprawdę rozjaśnia cerę, nadaje jej delikatnego zdrowego blasku ale przy tym nie jest tłusty. To czym totalnie kupił mnie ten produkt to zapach. Nawilżenie utrzymuje się przez całą noc, co w moim przypadku daje efekt przeciwzmarszczkowy-jestem bardzo zaskoczona, bo nigdy żaden krem tak na mnie zadziałał. Krem cudownie nawilża, regeneruje i ujędrnia skórę. Jest doskonałą dawką odżywienia dla mojej skóry! Poprawia barierę ochronną skóry i chroni przed wysuszeniem. Drobne zmarszczki zredukowały się, stały się mniej widoczne zwłaszcza w okolicy oczów. Krem sprawia, że skóra wygląda na zdrową oraz promienną. Super kosmetyk! Polecam z całego serca!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super krem

Bardzo fajny krem odżywczy z olejkiem arganowym który super nawilża cerę która jest delikatna i przyjemna w dotyku. Konsystencja idealna szybko się wchłania i pięknie pachnie. Duży plus za skład 99% naturally i opakowania do recyklingu się nadają. Krem rewelacja polecam wszystkim.

Lekki ale dobrze nawilża

Krem ten zakupiłam, razem z pozostałymi kosmetykami tej serii, po tym jak zobaczyłam, że w składzie znajdują się praktycznie same składniki pochodzenia naturalnego, a ostatnio bardziej zwracam na to uwagę.
Krem jest zamknięty w plastikowym, granatowym słoiczku. Jego szata graficzna jest dość minimalistyczna, tak jak pozostałe kosmetyki tej serii, co bardzo mi się podoba.
Krem ma dość lekka konsystencję, jak na krem na noc. Ma przyjemny zapach. Dobrze rozprowadza się na skórze, dość szybko wchłania, nie lepi się, a skóra po nim nie błyszczy się.
Moja skóra bardzo polubiła ten krem. Dobrze utrzymuje nawilżenie, rano nadal czuć, że skóra jest gładka i miękka. Wiele osobod pewnego czasu twierdzi, że moja cera jest ładnie rozpromieniona.
Jestem z niego zadowolona, na pewno kupię go ponownie.

Dobry, ale bez efektu wow...

Nie sądziłam, że spodoba mi się krem od Nivea, ale przyznaje, że jest całkiem fajny.

SKŁAD
Przede wszystkim duży plus za skład, bo z tym bywa różnie. W tym produkcie za to 99% składników jest pochodzenia naturalnego. Oby więcej takich. Krem zawiera także olejek arganowy.

KONSYSTENCJA
Jego formuła może nie do końca mi odpowiada, bo jest dosyć ciężka. Przez to bardzo trudno się go rozprowadza i pozostawia smugi, których bardzo nie lubię. Jednak da się do tego przyzwyczaić. Tym bardziej, że jest to krem przeznaczony na noc, zatem przymykam na to oko.

DZIAŁANIE
Krem wchłania się trochę wolno. O smugach już wspomniałam. Jest jednak całkiem dobrze nawilżający. Czy regeneruje skórę ? Raczej nie koniecznie. Jest dobry, ale bez szału.

Krem jest dosyć tani, jak to produkty od Nivea. Również łatwo dostępny, do znalezienia w większości drogerii. Czy warto? Myślę, że byłby on dobry dla posiadaczy skóry suchej. Jest dość przyjemny, skóra jest miękka i gładka w dotyku. Ma swoje wady i zalety ;)

Fajny ale lepki

Jak zwykle zacznę od tego,że jestem bardzo zadowolona, ze składu całej serii kosmetyków. Krem na noc zaskoczył mnie tym jak miękka i odżywiona skóra staje się rano. Krem na pewno dobrze regeneruje i nawilża (co przy stosowaniu toniku który wysuszał i podrażniał było bezcenne). Opakowanie bardzo ładne, estetyczne poręczne. Zapach nie była bardzo mocny ale przyjemny. Jak to krem na noc był nieco cięższy niż wersja na dzień. Dla mnie ma jednak jedną wadę ale nie jest ona decydująca a mianowicie krem dłuuuugo się wchłania i pozostawia lepką, delikatnie tłustą warstwę. Do tej pory kremy na noc stosowałam niemal zaraz przed położeniem się. Gdy stosowałam ten krem musiałam nałożyć go znacznie wcześniej. Dla niektórych zapewne nie będzie to wadą. Dla mnie jednak na minusik. Myślę, że mimo to kiedyś kupię go ponownie.

Dość ciężki

Dość ciężki krem, trudno się rozprowadza, dla mojej mieszanej cery zdecydowanie za ciężki, cery odwodnione mogą być zadowolone. Wydajny, rano twarz jest odżywiona. Oddałam go mamie i jest zadowolona, ale także potwierdza, że dość trudno się go nakłada, jest dość tępy.

Bardzo dobry krem

Opakowanie kremu jest bardzo wygodne - małe i poręczne. Konsystencja kremu również przypadła mi do gustu - ani za gęsta, ani za rzadka. a bardzo wydajna. Dodatkowo krem ma bardzo przyjemny zapach olejku arganowego. Zużyłam blisko połowę opakowania i to co zauważyłam to:
1) skóra zdecydowanie poprawiła stan nawilżenia
2) krem nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania
3) skóra zyskała witalności (jakoś tak "kolorowiej" wygląda;
4) krem nie podrażnia skóry (dla mnie to bardzo ważne bo moja skóra nie toleruje każdego kremu)

Jak się nie ma, co się lubi..

Produkt otrzymałam w ramach testowania, wraz z całą linią. Jeśli chodzi o opakowanie to widać, że jest to produkt drogeryjny, z przystępnej cenowo półki. Konsystencja jest ok, całkiem treściwy, ale łatwo się rozprowadza. Przeszkadzał mi natomiast zbyt mocny zapach. Rano skóra była miękka, jednak nie zauważyłam mocniejszego nawilżenia, niż po produktach konkurencji

Mile zaskoczenie

Świetny krem. Stosuje namiętnie na każdą noc. Rano cera jest w wyśmienitym stanie. Promienna, mięciutka. Nie zapchał mnie. Cała seria jest bardzo dobrej jakości w dodatku naturalny skład. Znow pokochałam markę Nivea.

Nie zrobił nic

Trudno napisać mi cokolwiek o tym kremie, bo tak naprawdę nie zadziałał na mnie w ogóle. Nie odczułam żadnych zmian na skórze, może przez parę minut fajnie nawilżył mi cerę. Konsystencja na plus, zapach również, wygodne opakowanie i to wszystko. Dla mnie ten krem jest na równi z klasycznym kremem Nivea.

Świetny krem na noc

Krem ma lekką konsystencje, dobrze nawilża, szybko sie wchłania. Mimo tego ze pozostawia świecącą warstwe na twarzy to nie jest on lepka, nie ma uczucia ciężkości. Jest bardzo wydajny.

Spoko produkt.

Zacznę od tego że dostałam cała linie produktów Nivea od Wizaż. Otworzyłam przesyłkę i nasuneła się myśl - o jakie ładne opakowania. Nivea i skład naturalny szok. Aż naszła odrazu ochota na testowanie. Opakowanie bardzo fajne, ładne i dobrze aplikowalo się zawartość produktu. Zapach kremu jest piękny, zresztą kremy Nivea maja ładne zapachy. Konsystencje ma średnio gęsta. Na mój typ cery czyli mieszany potrzeba go tylko odrobinę, żeby pokryć cała twarz gdyż inaczej nie wchlonie się w skórę i będzie nie przyjemnie leżał. Dzięki temu starczy na bardzo bardzo długo i będzie mega wydajny. Nie zrobił mi żadnej krzywdy na twarzy czyli nie pojawiło się nie przyjaciół czy też allergi. Czyli jest nie mal identyczny jak krem na dzień.