Images, Alfa Lady Series Eye Mask (Płatki pod oczy)

Images, Alfa Lady Series Eye Mask (Płatki pod oczy)

Płatki pod oczy w kolorze zielonym . Maska kolagenowe przeciw zmarszczkom . Idealnie nadaje się do wygładzenia i rozjaśniania cieni pod oczami . Wystarcza na 30 zabiegów . W komplecie jest szpatułka do wybierania płatków .

Chińskie cudo :D

Kosmetyk zakupiony na aliexpress za jakieś 15 zł , dość długo szedł ,więc już myślałam że go nie dostanę , ale się udało :)
Powiem wam, że się bardzo miło rozczarowałam nim . W pudełeczku jest szpatułka przypominająca małą łyżeczkę ,która super nakłada się płatki . Bardzo ładnie przyjemnie i delikatnie pachną :)
Są koloru zielonego i stosuje je dwa razy w tygodniu na zmianę z innymi :)
Moja skóra pod oczami niestety posiada cienie i to dość spore , a te płatki idealnie sobie z tym radzą , nawet zauważył to Mój Mąż ( co u Niego to ciężko wychodzi zauważenie czegokolwiek :D ) .

Skóra po ściągnięciu płatków ( ja zazwyczaj trzymam do pół godziny , po tym czasie płatki są tak jakby suche ) . Skóra wokół oczu jest wyraźnie napięta , odżywiona , widoczna reedukacja cieni pod oczami ( wiadomo że nie nastąpi to po pierwszym zabiegu ) ale z takiego pudełeczka można wykonać 30 zabiegów :)

Za tak niską cenę to na prawdę polecam każdej spróbować bo może akurat rozwiążą Twoje problemy tak jak moje :D