Eveline, Insta Skin Care, Antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych

Eveline, Insta Skin Care, Antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych

Twoja skóra potrzebuje natychmiastowego, dokładnego oczyszczenia? Marzysz o zredukowaniu niedoskonałości, zminimalizowaniu zaskórników i totalnym detoksie cery? A dobra zabawa to Twój absolutny „must have”? To znaczy, że antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Pomaga w walce z niedoskonałościami skóry, redukuje zaczerwienienia, błyskawicznie eliminuje wypryski oraz wysusza i oczyszcza zaskórniki. Superskuteczny żel to kuracja uderzeniowa na wszystkie widoczne niedoskonałości skóry.

Jak dla mnie świetny

Jakiś czas temu, będąc na zakupach zobaczyłam Eveline Insta Skin Care antybakteryjny żel punktowy, który był na promocji i stwierdziłam, że to świetna okazja na jego przetestowanie.
Tubka ma pojemność 20 ml. Osobiście zapłaciłam za żel tylko 5 zł, choć cena regularna to ok. 14 zł (Rossman). Zapach jak dla mnie jest neutralny a konsystencja to taki lekki, wodnisty żel, który szybko się wchłania. Co do działania... Jestem w SZOKU! Przyznam, że cudów się nie spodziewałam a jednak obietnice producenta produkt jak najbardziej spełnia. W moim wypadku zniwelował zaczerwienienia, wysuszył pojedyncze wypryski, a także zminimalizował ilość zaskórników. Jak dla mnie hicior w walce z niedoskonałościami! Mimo, że opinie o produkcie są skrajne uważam, że warto przyczaić się na promocję i wypróbować na własnej skórze, bo każdy z nas jest inny. Mi się sprawdził idealnie także z mojej strony jest to produkt wart uwagi.

Raz działa raz nie

Ostatnimi czasy zrobił się bardzo popularny, opinie są skrajne i sama mam o nim mieszane uczucia. U mnie żel raz zadziała, a raz nie robi kompletnie nic.
Niektóre wypryski czy niedoskonałości to zredukował, ale nie wszystkie. Nie wiem od czego to zależy.
Na początku jak go używałam to byłam zadowolona, bo zredukował to co miał, ale później to nie było efektów, pomimo regularności używania produktu,
Stosowałam go również na dekolcie i plecach i na tych częściach ciała sprawdził się rewelacyjnie. Jedynie na twarzy był bardzo kapryśny i nie zawsze chciał ,,zwalczać" nieprzyjaciół.
Produkt nakładałam zarówno na noc jak i na dzień. Żel nie uczula i nie wywołuje alergii. Jest przystępny cenowo i bardzo wydajny.

Niemniej jednak polecam produkt, bo może u kogoś sprawdzi się w 100%, a nie tak jak u mnie.

Nie robi kompletnie nic

Ciężko mi zrecenzować ten produkt bo nie robi on dosłownie nic. W żaden sposób nie pomaga w pozbyciu się zaskórników, pryszczy i innych niespodzianek na twarzy. Kompletnie nie rozumiem jego fenomenu.

Mile zaskoczenie

Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego żelu do zadań specjalnych od Eveline więc sama postanowiłam go przetestować. Ja zazwyczaj nakladałam go na noc. Smarowałam cieniutką warstwę na moje niedoskonałości. I tu moje wielkie zaskoczenie gdy rano zauważyłam, że moje niedoskonałości są wyciszone, wysuszone i dużo jaśniejsze. Po trzech dniach stosowania nie było już śladu po niedoskonałościach. Polecam go wypróbować ponieważ nie kosztuje on dużo, a jest bardzo skuteczny

Pierwszy sensowny "punkciak" na rynku w Polsce

Kupiłam go z czystej ciekawości. Zrodziła się z tego miłość <3
Wcześniej testowałam może 3 tego typu kosmetyki i żaden mi się nie sprawdził na niespodzianki skórne.
Ten produkt jest skuteczny nawet jeśli stosujecie go tylko raz na jakiś czas. Zwykle mam tak, że stosuję go na typa, który pojawił się o tak o, tak często jak mi się przypomni (min. raz dziennie). Tubkę mam prawie 6 miesięcy i dalej działa.
Mamy pandemię, nosimy maseczki a pod maseczką sporo się dzieje.
Żel załagodzi zmiany tak, że albo wcale ich nie będzie widać lub zmniejszy zaczerwienienie, obsuszy i w ogóle wpłynie na gojenie skóry. Takie bomby podskórne załagodzi w ciągu kilku dni. Jednocześnie nie przesusza punktowo fragmentu skóry podany "kuracji".
Szybko się wchłania, dzięki czemu szybko mogę przejść do kolejnych etapów pielęgnacji.

Żel antybakteryjny punktowy żel do zadań specjalnych

Żel kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to tubka o pojemności 20 ml zapłaciłam około 12 zł
Żel jest zaskakująco skuteczny, szybko niweluje zaczerwienienie, zmiany na skórze goja się w błyskawicznym tempie.
Noszenie maseczki powoduje u mnie zwiększoną ilość wyprysków i podrażnień na brodzie żel jest idealnym rozwiązaniem.
Żel dobrze i szybko się wchłania, jest wydajny, nakładam go punktowo 1-2 razy dziennie efekty są szybko widoczne.
Jestem na tak i mogę polecić osobą mającym podobne problemy skórne spowodowane noszeniem maseczek.

Bubel

Nie wiem czy jest sens pisać coś więcej niż to, że ten kosmetyk nic nie robi. Ale dodam, że próbowałam go stosować na różne sposoby. Pod krem, na krem, z kremem, bez kremu, z serum i tak dalej. Po prostu nie daje żadnych efektów, ani pozytywnych ani negatywnych.

Dziwna zależność raz się sprawdza raz nie

Nie wiem czy to efekt placebo ale mam wrażenie że raz rzeczywiście zwalcza małe pryszcze i krostki a przynajmniej eliminuje zaczerwienienia ale znowu innym razem nie robi nic z nimi. Mam mieszane uczucia bo niby działa i nie działa. Co prawda twarz jest dość nawilżona ale to chyba tylko tyle.

Zdecydowanie nie "must have"

To taki produkt, który nie wiele robi. Raz wydaje się, że chyba działa a następnym razem nie widzę po nim różnicy.
Mimo ze nie jestem już nastolatką i trądziku nie mam to od czasu do czasu wyskakują jakieś pojedyncze niedoskonałości. Myślałam, że ten produkt nada się u mnie idealnie ale niestety nie. Miałam wrażenie że zupełnie nic nie robił. Zamysł był dobry ale coś jednak poszło nie tak.

Sama konsystecja była w porządku, żel trzymał się w miejscu, nie spływał z krostki, po czasie trochę zastygał.
Skład też na plus. Ale z niedoskonałościami sobie nie poradził.

Pomocny.

Żelu używam kiedy pojawią się jakieś krostki, dzięki czemu zdecydowanie szybciej znikają. Nakładam na noc, a następnego dnia skóra jest wyciszona.
Żel poprawia moją kondycję skóry w nagłych sytuacjach.
Tubka jest miękka, zakończona wydłużonym dzióbkiem, dzięki czemu łatwo można aplikować produkt.
Polecam.

Działa

Nie mam wyprysków ropnych, więc nie wiem jak na takie działa, ale ostatnio mam często wysyp takich małych krostek wypełnionych wodą. Używałam wtedy, tego żelu na noc, czasem też dodatkowo w dzień i zazwyczaj po dwóch dniach wszystko schodziło. Bez użycia tego produktu te krostki nie schodziły wgl. Także u mnie ten żel działa bardzo dobrze.
Jak mi się zdarzy coś wycisnąć i skóra jest taka zaczerwieniona i "wkurzona" to też żel bardzo ładnie łagodzi takie zmiany.
Po zaschnięciu roluje się na twarzy, więc nie używałabym tego pod makijaż.
Produkt jest też bardzo wydajny, bo używamy niewielką ilość a tubka ma aż 20 ml. Nie wiem czy kiedykolwiek zużyję to opakowanie do końca

Jestem na tak!

Ten żel bardzo lubię do zadań specjalnych. Kiedy wyskakują mi pojedyncze punktowe niespodzianki mzawsze podsusza zmiany zapalne i szybko radzi sobie z ich zagojeniem. Jest tani i wydajny. czego chcieć więcej ;)