Eveline, Variete Lashes Show Mascara (Tusz do rzęs dodający objętości)

Eveline, Variete Lashes Show Mascara (Tusz do rzęs dodający objętości)

Variete Lashes Show to maskara, dzięki której uzyskasz pełną objętość i spektakularne wydłużenie rzęs już po jednej aplikacji. Możesz budować jeszcze bardziej widowiskowy efekt, nakładając kolejne warstwy.

Precyzyjna aplikacja dzięki drobnej szczoteczce, umożliwia pokrycie nawet najdrobniejszych rzęs.

Powiedz BONJOUR! długim, pełnym objętości rzęsom, które utrzymują się cały dzień!

Pozytywne zaskoczenie

Zacznę od tego że nie lubię kupować bardzo tanich tuszy (nie licząc promocji) ,ponieważ jeszcze nie trafiłam żeby takowy mnie jakoś spechalnie zachwycił.
Jednak od czasu do czasu skuszę się z ciekawości żeby spróbować czegoś nowego .
Swój egzemplarz kupiłam w rossmanie za niecałe 20.zł bez promocji także taniutko.

Skusiło mnie piękne złote opakowanie, z maską balową, całość jest bardzo elegancka, a ja uwielbiam opakowania w tym tonie.
Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, pod każdym względem.
Opakowanie jest trwałe, napisy, kolor ,mimo użytkowania nadal są na swoim miejscu jak nowe.
Kolor tuszu jest intensywnie czarny .
Szczoteczka jest wąska, silikonowa.
Tusz dobrze się nabiera ,łatwo sunie po rzęsach.
Nie kruszy się ani nie osypuje.
Minimalnie się odbija na górnej powiece, ale w moim przypadku ma to miejsce też z drozszymi tuszami. Jest to jednak niewielkie odbicie.

Tusz ładnie rozdziela rzęsy, pogrubia i wydłuża.
Efekt nie jest lalkowaty,bardzo naturalny.
Jest lepszy niż nie jeden droższy tusz.
Łatwo się zmywa.
Nie podraznia .
Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona i będę do niego chętnie wracała.

nieporozumienie

Tusz kupiłam na świątecznej promocji w hebe, kosztował 7 zł. więc nie sposób było się nie skusić tym bardziej, że ma świetne opakowanie, które bardzo mi się podoba, złoto- czarne z uroczymi nadrukami.
Produkt wyposażony jest w silikonową, prostą szczoteczkę z licznymi wypustkami.
Przy pierwszym użyciu tusz jest bardzo wodnisty i trzeba go trochę rozmieszać, najgorsze jest to, że im dłużej go używam, tym on staje się gęstszy i to w ciągu paru tygodni, zamienia się w wielką grudę , którą nie da się pomalować.
Skleja rzęsy okrutnie, pierwsze parę razy dopóki go nie poznamy to koszmar, a potem i tak trzeba się sporo nagimnastykować, żeby nie wyglądały jak odnóża pająka ja staram się rozczesać rzęsy szczoteczką z innego tuszu, ale to zajmuje sporo czasu, a przecież nie o to chodzi, wielokrotnie musiałam robić demakijaż , bo nie dało się nic zrobić, a kto rano ma czas i spokój, żeby przez godzinę robić makijaż?
Bardzo lubię mieć podkreślone mocno rzęsy co wymaga nałożeniu na nie paru warstw, ale z tym tuszem nie da się tego zrobić, bo rzęsy są jeszcze bardziej sklejone, wygląda to koszmarnie, w dodatku ciężko go zmyć, obkleja paskudnie i ja czuję jego ciężar na rzęsach.
Jedyne za co go polubiłam to trwałość, jest to jeden z najtrwalszych tuszy jakie znam, wytrzymuje od rana do wieczora, a także wszelkie przygody pogodowe, jest nie do ruszenia, ani się nie osypuje, ani nie rozmazuje, trwałość na 6 +.

Tusz dostawał ode mnie wiele szans, ale niestety idzie do kosza na śmieci, używanie go to męczarnia, a szkoda , bo lubię i cenię firmę Eveline.

Typowy tusz z Eveline

Kupiłam ten tusz w Rossmanie kiedy kupowałam panier toaletowy i nie miałam zamiaru nic kupować ,ale zainteresowało mnie złote opakowanie. Kiedy go otworzyłam i po raz pierwszy go użyłam zobaczyłam mega wydłużone i mocno przyciemnione rzęsy. Uważam go za fajny tusz na co dzień , ale też do mocniejszego makijażu . Moim zdaniem klasyk , który każdy musi mieć w zapasie.

spodziewalam sie lepszego efektu

dość rzadka konsystencja
silikonowa szczoteczka z krótkimi włoskami
troche skleja moje rzęsy
średnie wydłużenie
brak uniesienia
jest trwały, nie obsypuje się

Za taką cenę warto przetestować

Kupiłam jak większość chyba zachęcona opiniami w internecie. Akurat trafiłam na promocję w Rossmann. Mascara jest dosyć gęsta i nie ukrywam przy pierwszych malowaniach rzęs musiałam wspomagać się szczoteczką, aby te rzęsy rozczesać, gdyż były bardzo posklejane. Po rozczesaniu rzęsy wyglądały ładnie, pogrubione, minimalnie wydłużone. Tusz trzyma się cały dzień, nic się nie osypuje. Ładnie podkreśla rzęsy. Jednak trzeba na początku uważać, aby nie zrobić sobie krzywdy i nie zrobić sobie z rzęs zapałek.

Niestety skleja

Po zachwytach youtuberek musiałam go mieć, pierwszego dni byłam zachwycona efektem, jednak z dnia na dzień coraz bardziej sklejał rzęsy i zamiast je wydłużyć wyglądają na krótsze. Ważne, że się nie kruszy i nie rozmazuje jednak inne tusze z Eveline bardziej przypadły mi do gustu.

Nie dla mnie

Po wielu filmikach i poleceniach kupilam ten tusz. Po pierwszym uzyciu sie zawiodlam ale nie chcialam od razu go przekreslac i poczekalam az troszku polezy. Niestety nawet po czasie okazalo sie zie to nie produkt dla mnie. Rzesy posklejane, bez zadnego innego efektu.

Sredniak

Wydaje mi sie, ze trzeba mieć ladne, dlugie, geste i wywiniete rzesy, aby moc osiagnac ladny efekt tym tuszem. Od poczatku jest mocno wodnisty. Warstwy sie nabudowuja do efektu pogrubienia, ale do tego stopnia ze kilka ruchów za duzo na rzęsach a juz tworza sie grudki i efekt sklejonych rzes. Tusz ten nie podkreca, glownie pogrubia i delikatnie, ale bez szalu wydluza rzesy. Dosc mocno brudzi powieki podczas malowania. Szczoteczka silikonowa i dosc zgrabna, latwo dojezdza do wszystkich rzęs. Opakowanie ladne i eleganckie, czarno-zlote. Tusz w trakcie dnia osypuje sie mocno na policzki i rozmazuje pod wplywem wilgoci.

Cudowny

Sceptycznie podchodziłam do tego tuszu, ale kupiłam go na promocji w Hebe bodajże za 12 zł. I nie żałuje. Na początku nie odpowiadała mi konsystencja - była dla mnie za rzadka. Ale niektóre tusze mają to do siebie że muszą "dojrzeć". I tak też było w tym przypadku. Pięknie podkreślał rzęsy, miałam wrażenie po pewnym czasie, że wyglądają jak sztuczne, bo były pięknie rozdzielone i zagęszczone. I do tego ta głeboka czerń

Dla mnie przeciętny

Tusz kupiłam w promocji w Rossmannie zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i recenzjami. Każdy tusz Eveline nie do końca mi odpowiadał i nigdy nie wykończyłam żadnego do końca. Zawsze sobie obiecywałam, że nie kupię już tuszu tej firmy, ale jednak dałam się namówić na Variete...
Wydłuża rzęsy, ale nic więcej. Dla mnie jest bardzo średni. Nie utrzymuje się cały dzień, ma słaby efekt. Wiem, że wiele dziewczyn go chwali i uważam, że warto go wypróbować, ale ja nie kupię go ponownie. Myślę, że efekt tego tuszu zależy od ogólnej kondycji rzęs. Ja zawsze miałam w miarę długie, ale trudno mi je podkręcić, więc żaden tusz z Eveline nie zrobił na mnie jeszcze większego wrażenia.

No, Eveline. Lubię Cię

Efekt wow był, owszem. Teraz już spowszedniał jednak pamiętam pierwsze użycie, nałożyłam go i naprawdę powiedziałam na głos "wow". Byłam przyzwyczajona od lat do 2000 kcal Maxfactor'a ale, że akurat mi się skończył i potrzebowałam na już jakiegoś tuszu, a do tego wiedząc, że można 2000 trafić o połowę taniej nie chciałam wydawać na niego pełnej kwoty, chwyciłam więc tusz z Eveline jako pierwszy z brzegu, bez czytania recenzji, z namysłem, że 2000 kcal kupię jak będzie promo. Cóż, nie kupię ;) przynajmniej chwilowo zostanę przy tym. Na początku trochę skleja, ale ja i tak pieczołowicie rozczesuję rzęsy przy każdym tuszowaniu, więc niczego to u mnie nie zmieniło w makijażowej rutynie. Z pewnością jednak wydłuża i pogrubia, efekt u mnie jest naprawdę spektakularny. Mam aktualnie rzęsy średnio gęste, średnio długie ale jasne, bez tuszu wyglądam jakbym ich nie miała. Nie potrzebuję efektu sztucznych rzęs lub firanki, w zasadzie nie mam dużych wymagań względem tuszu poza tym by czynił zarys oka naturalnym - efekt jaki daje jest ładniejszy niż ten do którego jestem przyzwyczajona, i choć jest to bardzo subtelna zmiana - dla mnie widoczna i w pełni zadowalająca. Tusz nie obciąża moich rzęs, nie robią się grudki, nie odbija się na powiece, nie kruszy się, chwilowo więc jest moim nowym ulubieńcem. Tani jak barszcz nawet w cenie regularnej, polecam wypróbować.

Możliwość budowania efektu

Bardzo dobry tusz. Jedna warstwa daje codzienny, nie nachalny efekt, a kolejnymi można zbudować efekt sztucznych rzęs. Ładnie wydłuża i pogrubia, robi ładne wachlarze. Trochę skleja, ale nie przeszkadza mi to. Dluuuugo się nie osypuje, dopiero jak przetrę oczy ale to raczej jak każdy tusz. No i cena chyba 15 zł na promocji? Marzenie!
Polecam! Jak narazie będę po niego regularnie wracać.