Balea, Professional, Fulle + Pracht, Shampoo (Szampon do włosów cienkich `Siła i objętość`)

Silna formuła dla zauważalnego i widocznego efektu. Wzmacnia cienkie i osłabione włosy, które nie mają grubości ani objętości. Delikatnie czyści i sprawia, że włosy wyglądają na mocniejsze i zdrowsze. Pro-struktura dla większej naturalnej objętości.

Ahh ten zapach :D

Moje włosy należą do włosów grubych i gęstych , na początku to chciałam ich nie mniej, ale z czasem stwierdzam, że nie zamieniłabym ich na żadne inne :D Są lekko kręcone , a więc i też suche :(

Szampon zakupił mi Mój Mąż w Niemczech i powiem wam , że jak prawie każdy produkt z Balea urzekł mnie jego zapach . Delikatny , kwiatowy , który utrzymuje się dość długo na włosach. Tak na marginesie to tego szamponu używa też Mój Mąż i teściową hehe :D bardzo sobie go chwalą :)

Jego cena jest również zadowalająca , bo można go dostać od 6 zł , jak ja żałuję , że tej marki nie ma u nas w Polsce w drogeriach :(

Kosmetyk znajduje się w tubie o bardzo ładnej szacie graficznej z niebiesko różowymi refleksami , jest taki kobiecy .

Przy nałożeniu podczas mycia wystarczy odrobina , ponieważ kosmetyk bardzo dobrze się pieni i rozprowadza . Ja zazwyczaj swoje włosy myje metodą kubeczkowa , także tego szamponu niewiele idzie , przy czym jest on bardzo wydajny :)

Po umyciu włosów , są one pachnące , miękkie , ślicznie się błyszczą i co dziwne jest na objętość , a u mnie działa w taki sposób że lekko obciąża włosy i się nie puszą , także dla mnie jest to idealne rozwiązanie :D