Eveline Cosmetics, Sensitive, Pianka do golenia ultradelikatna 9 w 1 z bioolejkiem z bawełny skóra szczególnie delikatna

Innowacyjna kremowa pianka do golenia z funkcją balsamu łagodzącego, wzbogacona o bio olejek z bawełny, skutecznie ułatwia golenie, jednocześnie pielęgnując naskórek. Zapewnia komfort golenia nawet najbardziej wrażliwych okolic oraz sprawia, że golenie jest bezpieczniejsze i bardziej precyzyjne. Olejek kokosowy, D-panthenol zmiękczają włoski i naskórek, pomagają redukować ryzyko zacięć i powstania objawów podrażnień.
Bio olejek z bawełny pozostawia skórę idealnie gładką i przyjemną w dotyku.

pianka do golenia
łagodzące
w tubie
pianka
wrażliwa

ogólnie to się z nim polubiłam

ciężko znaleźć krem do depilacji, który działa i do tego nie podrażnia skóry. głównie zauważyłam, że włosów jest zdecydowanie mniej po pierwszym użyciu, ale lepiej jest zadziałać na 2 razy. wtedy ma się pewność, że włoski są wypalone i usunięte. minusem jest to, że włoski na nogach są następnego dnia już odczuwalne jeżeli chodzi o to na jak długo to starcza. najlepiej codziennie albo co dwa dni robić taką depilację.

dobry krem do depilacji

Fajny, delikatny krem do depilacji. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje żadnych zaczerwienień. Dość szybko i skutecznie rozpuszcza włosy. Bez problemu rozprowadza się go na skórze, i tak samo łatwo się go usuwa.

ultra delikatny

To dobry krem do depilacji. Jest dość delikatny, nie podrażnia skóry przy czym 5 minut to zdecydowanie za mało, żeby usunąć włoski (przynajmniej u mnie - licząc na efekty trzymam produkt 10 min).
Łatwo się go rozprowadza i łatwo usuwa ze skóry.
Ma dość intensywny zapach.
Może delikatnie szczypać (bardziej takie uczucie jak po mentolu) w okolicach pach i bikini.

Najlepsza pianka

Konsystencja produkty to rzeczywiście pianka o lekko opalizującej perłowej barwie, o lekkim i przyjemnym zapachu. Kosmetyk świetnie rozsmarowuje się na mokrej jaki i suchej skórze. Golenie z tą pianką jest bardzo przyjemne i szybkie. Zapobiega i łagodzi podrażnienia po goleniu na moich nogach i w strefie bikini.

Super!

To moja pierwsza w życiu pianka do golenia - zazwyczaj po prostu goliłam się pod prysznicem przy użyciu wody i maszynki. Bikini kremem. Tak, naprawdę.
Na promce 2+2 w Rossmannie postanowiłam dorzucić do koszyka tę piankę, żeby wypróbować ten kosmetyk, bo czemu nie. I wiecie co? Jest cudownaaaaaa....
Ma taką kremowo-puszystą, lekką konsystencję, łatwo wydusić z miękkiej tubki tę piankę. Dość wydajna. Piękny perłowy kolor.
Skóra po goleniu jest mięciutka jak u niemowlęcia. Nie podrażnia.
Efekt gładkich nóg utrzymuje się około tygodnia.
Będę na pewno kupowała!

naprawdę miłe zaskoczenie

używałam dopiero kilka razy ale jest to dla mnie miłe zaskoczenie bowiem pianka jest delikatna ma przepiekny zapach, golenie jest znacznie przyjemniejsze powoduje że nie ma zacięć czy podrażnień po goleniu, jest w miare wydajna i co najwazniejsze skóra jest gładziutka i nawilżona oraz włoski jakby mniej odrastały juz nie mogę się doczekac kiedy znowu jej użyje

Co za zapach !

Piankę kupiłam na promocji w sklepie internetowym. Jej zapach od razu wpada w pamięć i zostaje długo na skórze. Kosmetyk dobrze nawilża,nie wysusza i dzięki niemu możemy ogolić nawet najbardziej wrażliwe miejsca bez zaczerwienienia i zacięć. Fajna opcja ze pianki możemy używać zarówno na sucho jak i mokro. Po goleniu zawsze miałam problem z czerwona skórą a tutaj tego nie ma,według mnie nie trzeba już nakładać balsamu bo skóra jest gładziutka,nawilżona i przyjemna w dotyku. Must have dla każdej z nas !

Pozytywne zaskoczenie

Buszując po drogerii internetowej z ciekawości dorzuciłam tę piankę. Generalnie lubię kosmetyki Eveline, bo często można trafić na coś ciekawego. I tutaj się nie zawiodłam :) Pianka spełnia swoje zadanie, zmniejsza podrażnienia (zapewne zasługa D-panthenolu), ładnie pachnie. Opakowanie i na plus, i na minus. Tuba jest o tyle korzystna, że zajmuje mniej miejsca. Łatwiej jest więc ją zabrać w podróż. Z kolei ciężej wydostaje się z niej pianka. Trzeba dość mocno cisnąć. Pianki w butelce są pod tym względem wygodniejsze. Mimo to, myślę, że kupię piankę ponownie.

Fajna pianka do golenia

Pianka ma kremową konsystencję i piękny zapach. Zapewnia komfortowe golenie wrażliwych miejsc (nogi,pachy,bikini -przetestowałam wszystkie ) na sucho lub na mokrą skórę.

Idealnie sprawdzi się u osób które posiadają szczególnie wrażliwą skórę. U mnie ani razu nie wystąpiły podrażnienia , chrostki lub wrastające włoski.

Pianka pelni funkcję balsamu łagodzacego ,wzbogacona została o bio olejek z bawełny ,olejek kokosowy i D-panthenol które *zmiękczają włoski i naskórek
*zmniejszają ryzyko zacięć, podrażnień
*dobrze nawilżają

Pianka ułatwia mi precyzyjne golenie po którym moja skóra jest miękka i gładka w dotyku, przyjemnie pachnąca i dobrze nawilżona co jest ważne przy mojej suchej skórze. .

To jest moja pierwsza pianka do golenia więc nie mam porównania z innymi ale jestem z niej bardzo zadowolona. Wcześniej niczego nie używałam zawsze to był zwykły żel do mycia. Teraz wiem że już tak robić nie będę i zacznę stosować i testować inne produkty przeznaczone do golenia. .