Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Hair Oil Blend, Argan Oil & Aloe (Olejek do włosów)

Dwufazowa formuła mieszanki olejków wygładza przesuszone włosy, natychmiast ograniczając ich puszenie, ułatwia ich układanie oraz nadaje im naturalny blask.

łamliwe. Dzięki kosmetykom Potent Aloe & Bamboo,konducja włosów uległa znacz poprawię. Szampon ma lekką konsystencja, łatwo rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje. Odżywka w wygodnej tubce. Olejek do włosów w wygodnym atomizerze co bardzo ułatwia nakładanie go na włosy. Polecam

Argan dobrze działa na włosy

Olejek do włosów od Herbal Essences to kosmetyk zamknięty w twardą, małych gabarytów buteleczkę w formie z atomizerem o pojemności 100 ml. Buteleczka jest przezroczysta, dzięki czemu widzimy ilość kosmetyku. Prosta grafika, bez nachalnych dodatków. Olejek ma brązowawą barwę, kiedy go wstrząśniemy zrobi nam się dwuwarstwowa formuła, zamieniając się w mleczną konsystencję.
Olejek ma lekką formułę, która z łatwością rozprowadza się na włosach. Plusem jest to, że można go stosować zarówno na wilgotnych jak i na suchych włosach.
Co ważne, jest to kosmetyk, który nie wymaga spłukiwania, tym bardziej ułatwia nam pielęgnację.
Włosy z łatwością się rozczesują, są w pełni zdyscyplinowane. Włosy mnie są łamliwe, nie są obciążone, znacznie mniej się przetłuszczają, przez co długo zatrzymują swoją świeżość.
Jest to kosmetyk wydajny, piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach, szczególnie kiedy użyjemy go na suchych. Bardzo ciekawy kosmetyk.

Fajny olejek

Olejek jest lekki nie zostawia tłustego filtru na włosach nie obciąża ich. Dobrze włosy nawilża moje puszące się włosy szybko ujarzmił. Jest dość wydajny ładnie pachnie.Jest godny polecenia. Produkt dostałam w ramach testu wizaż.

Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Potent Aloe & Bamboo, Strength & Moisture Shampoo (Szampon do włosów ` Siła i nawilżenie`)

Najlepszy produkt jaki stosowałam do tej pory odpowiada mi zapach bardzo przyjemny, konsystencja idealna, moje włosy są super po tym produkcie. Super jestem bardzo zadowolona z testów

jak dla mnie hit!

Jestem zachwycona, olejek bardzo dobrze sprawdza się na moich skłonnych do puszenia się włosach. Pomaga w prosty sposób je ułożyć - po prostu nanoszę go na włosy i szybko wgniatam i wygładzam i nic nie sterczy ;) Wielki plus za zapach i naturalny skład.

fajny produkt do zabezpieczania końcówek

Produkt ma bardzo poręczne opakowanie, fajna konsystencja - dwuwarstwowy. Bardzo wygodny sposób aplikacji - psikanie po wstrząśnięciu i wymieszaniu dwóch składników produktu.
Wydaje się fajnym sposobem na zabezpieczenie włosów przed wysoką temperaturą i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Hair Oil Blend

Do olejków podchodzę sceptycznie, używam bardzo rzadko i tylko na końcówki, bo choć mam suche włosy jakoś po olejkach od razu mam wrażenie że są przetłuszczone. Na końcówki daje radę, ładnie pachnie

Moc nawilżenia w jednej kropli

Ten olejek na prawdę działa. Włosy są wygładzone, nawilżone, mniej się puszą i łatwiej rozczesują. Włosy są okiełznane i dużo łatwiej się układają. Olejek pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Nie obciąża włosów i pięknie pachnie.

Ujarzmiający włosy

Olejek sprawdza się genialnie gdy naszym włosom brakuje blasku albo gdy chcemy wydobyć go więcej. Bardzo wygodne opakowanie w spray'u, lecz szybko się zużywa. Ma piękny zapach ale również pięknie wygładza włosy i pozostawia je gładkie.

fajny pomocnik

Olejek do włosów sprawdza się super, najfajniej jest spryskać niewielką ilością włosy tuż po umyciu ,osuszone ręcznikiem, poczekać aż chwilę same podeschną i dopiero wtedy wykonać stylizację. Włosy po użyciu całej serii wyglądają jak z reklamy, piękne , gładkie, lśniące.
Olejek świetnie się sprawdza, również w ciągu dnia szczególnie w tych temperaturach, gdy z zimnego wchodzimy do ciepłego. Pięknie ujarzmia włosy gdy te próbują się puszyć. Wystarczy dwa psiknięcia , przeczesać szczotką i gotowe lśniące kosmyki. Latem na plaży może okazać się hitem:)

Używa produktu od: próbka

bardzo fajny produkt

Choć rzadko stosuje olejki ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Dzięki niemu włosy są widocznie bardziej odżywione. Ma fajną, nie zbyt lejącą się konsystencję i poręczne opakowanie

Zbawienny dotyk

Botanicals, Hair Oil Blend, Argan Oil & Aloe jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w mig nawilża i pielęgnuje,
sprawia, że włos jak nowo narodzony się czuje.
Dodatkowo chroni,
przed szkodliwymi czynnikami skutecznie obroni.
Ten olejek jest magiczny,
stworzony dla mnie, po prostu fantastyczny!
Olejek Botanicals, Hair Oil Blend, Argan Oil & Aloe moją szarą rzeczywistość koloruje, bo
sprawia, że włos nabiera lekkości, jak w niebie się czuje!
Jego działanie każdego dnia mnie zachwyca,
to właśnie w nim tkwi pięknego wyglądu tajemnica!

OLEJ na wagę złota!

Stosowałam go na mokre i na suche włosy. W obu przypadkach efekt był bardzo dobry, choć wydaje mi się, że wersja na mokro jednak dawała trwalszy efekt. Miałam przyjemność testować zestaw kosmetyków (szampon, odżywkę i olejek). Stosowałam wszystkie kolejno po sobie, ale też w konfiguracji szampon plus olejek. I muszę przyznać, że już po zastosowaniu samego szamponu uzyskuje się bardzo dobry efekt jeśli chodzi o pielęgnacje i zapobieganie puszeniu się włosów.