Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Potent Aloe & Bamboo, Strength & Moisture Conditioner (Odżywka do włosów ` Siła i nawilżenie`)

Linia Herbal Essences Potent Aloe + Bamboo jest przeznaczona do delikatnego oczyszczania i odżywiania przy jednoczesnym wzmocnieniu włosów. Linia nie zawiera siarczanowego środka powierzchniowo czynnego, parabenów, ani barwników poza bogatym wyciągiem z aloesu. Zawiera bambus, roślinę znaną ze swojej wytrzymałości i elastyczności oraz dodawania połysku włosom. Włosy dostają dawkę przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego i zostają nasycone eksplozją świeżości łączącej rośliny wodne, musujące cytrusy i zieloną roślinną jasnością.

Odżywka Herbal Essences Potent Aloe & Bamboo zawiera mieszankę środków odżywczych, które delikatnie odżywiają, wzmacniają i dodają połysku włosom.

Do moich suchych, łamliwych, zniszczonych włosów jest idealny.

Mojej włosy są słabe i łamliwe. Dzięki kosmetykom Potent Aloe & Bamboo,konducja włosów uległa znacz poprawię. Szampon ma lekką konsystencja, łatwo rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje. Odżywka w wygodnej tubce. Olejek do włosów w wygodnym atomizerze co bardzo ułatwia nakładanie go na włosy. Polecam

Zapach uzależnia

Odżywka do włosów od Herbal Essences to kosmetyk zamknięty w bardzo poręczną tubę z ciekawą grafiką z zamknięciem na klik o sporej pojemności 275 ml.
Jest to produkt bardzo wydajny, o pięknym zapachu, który bardzo długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja odżywki jest bardzo gęsta a barwa biała. Odżywka bardzo ładnie nawilża włosy, są miękkie w dotyku, odpowiednio wygładzone. Włosy bardzo ładnie się rozczesują, nie plączą ani nie szarpią.
Włosy są odpowiednio zadbane i zdrowe. Plusem produktu jest to, że nie powoduje ona swędzenia skóry głowy. Znacznie mniej się przetłuszczają. Łatwo się rozprowadza na włosach i nie ma problemu by ją spłukać.
Jest to produkt bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarczy spokojnie na kilkadziesiąt użyć.
Warto wypróbować kosmetyk.
Dodatkowym atutem odżywki jest to, że jest ona pozbawiona siarczanów i barwników. Ma dobry skład.

Fajna

Odżywka fajnie nawilża, pielęgnuje, Produkt ma fajne opakowanie, naturalny kolor. Konsystencja jest dość płynna - dobrze się rozprowadza na włosach. Zapach bardzo przyjemny, delikatny, naturalny. Cena jest ok

Super odzywka

Gęsta i bardzo pachnąca taka jest odżywka .Nie obciąża włosów dobrze nawilża włosy bardzo łatwo się rozczesują po jej zastosowaniu. Pachnące i puszyste włosy mam przez dwa dni po jej zastosowaniu . Kolejnym plusem jest jej dydajność niewielka ilość starcza na całe włosy.Produkt dostałam w ramach testowania wizaż

Cudo w połączeniu z szamponem z serii

Polecam stosować z szamponem z tej samej serii.
Oba pięknieeee pachną i świetnie działają.

Moje włosy po odżywce są sypkie, mięciutkie i mam wrażenie, że bardziej odbite od nasady.
Włosy są bardziej nawilżone.

Opakowanie to miękka tuba, więc bardzo wygodna w użyciu.

Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Potent Aloe & Bamboo, Strength & Moisture Shampoo (Szampon do włosów ` Siła i nawilżenie`)

Najlepszy produkt jaki stosowałam do tej pory odpowiada mi zapach bardzo przyjemny, konsystencja idealna, moje włosy są super po tym produkcie. Super jestem bardzo zadowolona z testów

Świetna odżywka

Świetna odżywka - ładnie pachnie, jest wydajna, bo starcza mi na dłuższy czas :) No i rzeczywiście jak stosuję ją regularnie, to włosy mi się bardzo wzmocniły, mniej wypadają. Stosuję odżywkę kilka razy w tygodniu. I włosy mi się mniej przetłuszczają kiedy zaczęłam ją nakładać :) Wygodne opakowanie, łatwo się aplikuje.

+ wzmacnia włosy
+ wydajna
+ włosy się mniej przetłuszczają

bardzo ją polubiłam

Odżywka ma fajną konsystencję - dobrze rozprowadza się na włosach. Świetnie uzupełnia się z szamponem z tej linii. Nawilża moje skłonne do puszenia włosy. Polecam miłośniczkom naturalnych składów. Poza tym przepięknie pachnie!

całkiem dobra odżywka

Produkt ma fajne opakowanie, naturalny design. Konsystencja jest dość płynna - dobrze się rozprowadza na włosach. Zapach bardzo przyjemny, delikatny, naturalny. Włosy po użyciu są ładne, błyszczące. Ale wiadomo, że żadna odżywka włosów "nie naprawi" ;)

Natura działa

Świetna konsystencja i zapach, bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, wystarczy na prawdę niewielka ilość . Naturalny skład czuć na włosach, nie są obciążone, dobrze się rozczesują i są bardziej elastyczne i nawilżone. Zapach powala a opakowanie jest estetyczne i poręczne. Stosowałam też jako serum pod czepek, też rewelacja. Polecam

Dodaje włosom mocy

Odżywka idealna dla włosów zniszczonych. Dobrze regeneruje, odżywia i nawilża włosy. Nie obciąża, dodaje blasku, jest bardzo wydajna i można ją stosować również do włosów farbowanych. Mnie najbardziej zachwycił skład i zapach – naturalny i piękny.

Cudowny zapach

Odżywka przede wszystkim pięknie pachnie. Już po otwarciu czuć zapach produktu - dla mnie to na plus bo lubię jak produkty pięknie pachną. Zdecydowanie wygładza włosy i nadaje im lśniącego blasku. Moje włosy przy jej stosowaniu dostały drugi życie (co bardzo mnie cieszy).

dobrze nawilża

Dobrze nawilża, wystarczy niewielka ilość, rozprowadzamy na lekko odciśniętych w ręczni włosach, dobrze jest jeszcze przeczesać grzebieniem i dopiero spłukać. Pachnie równie pięknie jak szampon.Opakowanie wygodne, lekko się otwiera bez użycia siły, bez walki pod prysznicem ???? Na długo wystarczy, myślę że na jeden szampon schodzą dwie odżywki. Ja wmasowuję odżywkę w 1/3 długości włosów ,nie nakładam jej przy skórze głowy. Włosy mam długie i farbowane, naturalny brąz. Naprawdę polecam, cena jak na jakość jest naprawdę bardzo dobra.