BIOpha Organic, Gommage Hydratant (Nawilżający peeling do twarzy z masłem Shea)

BIOpha Organic, Gommage Hydratant (Nawilżający peeling do twarzy z masłem Shea)

Naturalny peeling nawilżający Biopha delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę. Wiórki morelowe zmieszane z Masłem Shea poprawiają teksturę skóry, eliminują martwe komórki i zanieczyszczenia.

Masło Shea zawiera naturalne witaminy i kwasy tłuszczowe, dzięki czemu jest niezwykle odżywczy i nawilżający
Aloes doskonale nawilża, regeneruje i zmiękcza skórę, pomaga w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, co wzmacnia wytrzymałość i proces regeneracji tkanek, a także zwiększa przepływ krwi poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych w skórze. Aloes to również źródło niezbędnych dla skóry dojrzałej witamin A, C i E, które pozwalają na nawilżenie, uelastycznienie, natłuszczenie i wygładzenie skóry.

pozostałe
normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce

Biopha peeling do twarzy

Biopha peeling do twarzy kupilam w promocji za ok 8zl. Nie zaluje tej decyzji. Peeling ma lekka konsystencje, bez zapachu. Po jego uzyciu skora jest gladka, delikatna, nawilzona, po prostu przyjemna. Dobrze zmywa sie z twarzy, nie pozostawia "filmu", ktorego nie znosze w peelingach. Ale tez nie wyszusza.

Agresywny

Peeling zawiera małe, aczkolwiek bardzo ostre drobinki pumeksu, zawieszone w lekkim, półpłynnym mleczku. Tych granulek jest dosyć sporo, ale są różnej wielkości. Produkt dobrze rozprowadza się po skórze dzięki aksamitnej formule tego mleczka. Zapach jest orzechowo-marcepanowy, lekko słodki i bardzo przyjemny.

Z pozytywów, to skóra po użyciu produktu staje się od razu gładka i przyjemna w dotyku. Kolejną rzeczą, jaka mi się podobała, była konsystencja bazy tego produktu. Bardzo łatwo się zmywała, potęgowała efekt zmiękczenia skóry i może nawet nadawała amortyzacji ścierającym drobinom. Ale niestety peeling podrażniał moją wrażliwą skórę. W okolicach nosa i czoła miałam czerwone plamy, które znikały czasem dopiero kolejnego dnia. Natomiast muszę dodać, że ja mam skórę wrażliwą, stąd niewiele peelingów ziarnistych dobrze się u mnie spisuje. Tutaj nawet pod palcami można było wyczuć bardzo ostre drobiny, dlatego mogę powiedzieć obiektywnie, że jest on agresywny.