Vivian Gray, Brown Crystals, Luxury Hand Lotion (Luksusowy balsam do rąk)

Vivian Gray, Brown Crystals, Luxury Hand Lotion (Luksusowy balsam do rąk)

Luksusowy balsam do rąk z linii Brown Crystals w eleganckiej, ozdobnej butelce, powstałe z połączenia bardzo kobiecych zapachów: nuty wanilii, jaśminu, kwitnącej pomarańczy oraz tuberozy idealnie nadaje się do Twojej łazienki, a także na prezent.
Vivian Gray proponuje luksusowe kosmetyki, które zachwycą nie tylko swoją jakością, ale także unikalnym designem sprawiającym, że produkty kosmetyczne staną się wyjątkową ozdobą Twojej łazienki! Luksusowa niemiecka marka Vivian Gray oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji.

kremy do rąk
krem
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Balsam do rąk o pięknym zapachu w luksusowym opakowaniu..

Luksusowy balsam do rąk Vivian Gray z serii Brown kupiłam w drogerii internetowej, ponieważ nie spotkałam jeszcze tej marki w żadnej drogerii stacjonarnej.

Do zakupu skusiło mnie piękne opakowanie, dosłownie - luksusowe w kolorach brązowo-złotych z małymi cyrkoniami. Za opakowanie daje już piątkę, ponieważ w zestawie z balsamem mam już przepiękny dozownik.

Zapach jest absolutnie piękny, delikatny, ekskluzywny - taki nietypowy i zupełnie inny niż wszystkie kremy do rąk.

Balsam bardzo dobrze nawilża skórę dłoni, a w dodatku zapach pozostaje na długo po zastosowaniu.

Jedyny minus to cena, jednak za ten piękny zapach i wspaniałe opakowanie naprawdę warto! :)

Produkt oceniam na 5! <3