Nonicare, Deluxe, Anti-Aging Care Eye Cream (Krem pod oczy)

Nonicare, Deluxe, Anti-Aging Care Eye Cream (Krem pod oczy)

Delikatny krem o ultralekkiej konsystencji zawierający unikalną kombinację witamin, aminokwasów i mikroelementów pochodzących z soku Noni (Morinda citrifolia) oraz ekstraktów z aloesu, mango, owoców granatu i jagód acai.

kremy pod oczy
wygładzające, regenerujące
w tubce

Lekki i przyjemny

Krem pod oczy z Nonicare ma lekką konsystencję, przez co bardzo szybko się wchłania. Efekt jaki daje to delikatne rozjaśnienie, nawilżenie i wygładzenie. Dla mnie to świetny krem na dzień, zwłaszcza, że dobrze sprawdza się pod makijażem. Oczywiście na plus naturalny skład. Nie poleciłabym go jednak dla osób oczekujących bardziej spektakularnego efektu, jak również mocniejszego odżywienia.

ZALETY
Lekka konsystencja
Szybko się wchłania
Nawilża, wygładza, koi
Delikatnie rozjaśnia skórę
Naturalny skład

WADY
Zbyt delikatny dla osób z cerą dojrzałą, pierwszymi zmarszczkami

Dla skóry NIEdojrzałej

Jestem przed trzydziestką. Jest to pierwszy krem pod oczy, który kupiłam i jestem z niego zadowolona. Ma dobry, naturalny skład. Niewielka ilość wystarczy żeby pokryć nią okolice oczu. Łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu. Za to jest wrażenie "odświeżenia" z delikatnym chłodzeniem. Z rana jest to efekt pożądany, bo oczy wręcz "budzą się" dzięki niemu. Znika uczucie zmęczenia, ciężkości, posklejanych powiek. Oko jest rozjaśnione.

Nie czuję ściągnięcia, naciągnięcia skóry, ale nie zauważyłam też jakiś spektakularnych efektów uelastycznienia, wypełnienia okolic oczu. Wydaje mi się, że będzie za słaby dla cery dojrzałej. Zresztą w składzie nie ma ani kwasu hialuronowego, ani elastyny, kolastyny etc.

Polecam, prewencyjnie, dla skóry młodej. U mnie sprawdził się jako pierwszy krem pod oczy. Jestem zadowolona.

P.S. Stosuję go jednak od czasu do czasu, co drugi dzień, na pewno nie codziennie, bo niestety u mnie pogarsza moją alergię. Trudno stwierdzić czy kosmetyk ją wywołał, bo atopowe, suche plamki wokół oczu pojawiają się u mnie i znikają niezależnie od stosowaniu kremu. Jednak jak już są, to krem nie jest wskazany, bo szczypie w miejscach suchości.