Yope, Krem do rąk `Mandarynka i malina`

Yope, Krem do rąk `Mandarynka i malina`

Naturalny krem do rąk dla skóry wymagającej nawilżenia. 98% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia. Duża porcja ekstraktów roślinnych i masła shea. To działa! Bogata formuła nawilża, działa wygładzająco i rozjaśniająco. Aksamitny krem o świeżym zapachu orzeźwiającej mandarynki i soczystych malin. Odżywczą bazę kremu tworzą oleje o silnych właściwościach nawilżających: ze słodkich migdałów, baobabu i jojoba, a także wygładzające masło shea, które chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, intensywnie nawilżająca gliceryna roślinna i kojąca pro-witamina B5. Bogaty w witaminę C ekstrakt z mandarynki nawilża i rozjaśnia działając jednocześnie zmiękczająco na przesuszoną skórę. Ekstrakt z malin łagodzi objawy podrażnienia, wygładza i pobudza skórę do regeneracji.

Fajny krem do rąk

Krem kupiłam w przypływie chwili, ale nie żałuję. Fajnie nawilża dłonie, szybko się wchłania i przepięknie pachnie. Na plus również aluminiowa tubka, ile można patrzeć na plastikowe opakowania. Szara graficzna estetyczna, miło patrzeć na ten produkt wyciągając go z torebki. Następnym razem z pewnością skuszę się na inny wariant zapachowy.

Super

Krem kupiłam ze względu na zapach, pachnie przecudnie, świeżość mandarynki i słodkość maliny to dla mnie idealne połączenie. Super się wchłania i nawilża. https://vm.tiktok.com/ZS3EgvQ1/

Obłędny zapach!

Uwielbiam go, przepięknie pachnie mandarynka i maliną i świetnie odżywia skórę dłoni. Efekt nawilżenia długo się utrzymuje. Mała aluminiowa tubka na duży plus. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całe dłonie kremem. Szybko się wchłania pozostawiając cieniutki film. Na pewno kupię go ponownie.

Owocowy deser

Jak tylko zobaczyłam opakowania -przepadlam. Pastele, aluminiowa tuba, obietnica zamkniętej mandarynki z malina- tak! Serce mocniej zabiło :)
Bardzo podoba mi się skład oraz opakowanie.
Sam krem był miłą nowością w sezonie wiosna -lato. Wykończyłam 3 opakowania. Bardzo podobał mi się zapach w stylu owocowy deser. Dobrze pielęgnował w letnim sezonie. Polecam spróbować :)

Jak dla mnie idealny!

Mój pierwszy krem do rąk od Yope i na pewno nie ostatni. Dla mnie pięknie pachnie, tak świeżo i cytrusowo. Mam ochotę cały czas nakładać go na ręce. Szybko się wchłania, pięknie nawilża i co najważniejsze nie pozostawia tłustej warstwy.

Śmierdzi

Konsystencja ok, ale zapach paskudny. Śmierdzi, nie do zaakceptowania. Strata pieniędzy :(
Treść nie jest lakoniczna, tylko prawdziwa. Nie jestem podkupionym tylko prawdziwym recenzentem.

Uwielbiam

Uwielbiam kremy do rąk Yope. Mam wrażenie, że tylko one dobrze działają... Ładnie nawilża, ale nie zostawia lepkiej i śliskiej warstwy, co u mnie jest już zaletą nad zalety. Zapach bardzo przyjemny, metalowa tubka, którą można wycisnąć do końca. Na wydajność też nie narzekam. Przy kolejnej wizycie w Rossmanie muszę zrobić zapas. Polecam i to bardzo!

Insta-friendly, ale przeciętny

Polubiłam się kiedyś z herbacianym kremem Yope, więc postanowiłam latem wypróbować mandarynkowo-malinową wersję. Tym razem jednak coś nie zaskoczyło.

Jak zawsze u Yope, opakowanie nie zawodzi: jest estetyczne, nieprzesadzone, utrzymane w pastelowych barwach. Standardowo aluminiowa tubka jest zamknięta nakrętką, co w moim przypadku średnio się sprawdza po natłuszczeniu rąk. Samo opakowanie wygląda estetycznie raczej wtedy, kiedy jest pełne.

Zawartość tym razem nieco mnie rozczarowała. Po pierwsze zapachem, który kojarzy mi się z jednym z syropów z dzieciństwa... no ale to kwestia subiektywna, więc nie to ładne, co ładne, a to, co się komu podoba ;). Dla mnie ten cytrusowy zapach jest na tyle intensywny, że drażni. Po drugie powierzchowne nawilżenie. Tym razem pomimo stosowania solidnej dawki kremu na noc, rano i tak budzę się z wysuszonymi dłońmi. Mam wrażenie, że konsystencja jest nieco lżejsza, więc może to w tym tkwi problem.

Na plus na pewno szybkie wchłanianie i brak tłustego filmu. Na minus cena - dość wygórowana, biorąc pod uwagę średnią wydajność kosmetyku.

Całkiem fajny

Krem ma przyjemny zapach, według mnie nadaje się idealnie na wiosnę i lato. Nie jest to bardzo odżywczy krem do rąk, powiedziałabym że lekko nawilża i zabezpiecza przed przesuszaniem. Jeśli skóra już się przesuszy to raczej jej nie pomoże. Dlatego najczęściej noszę go przy sobie w torebce kiedy nie potrzebuję mocnego odżywienia. Dość szybko się wchłania.

Powierzchowne nawilżenie

Używałam już innego kremu tej marki - herbata z miętą i byłam zadowolona. Niestety, tym razem produkt nie spełnia moich oczekiwań. Mam wrażenie, że daje jedynie powierzchowne nawilżenie, a tak naprawdę skóra dalej pozostaje sucha. Krem szybko się wchłania, a uczucie wygładzenia pozostaje na niej przez ok. 2 godziny. Potem jednak skóra wraca do pierwotnego stanu. Staje się z powrotem spragniona i sucha.
Zapach jest przepiękny. Konsystencja kremowa. Krem jest dosyć wydajny. Niewielka ilość produktu wystarcza, by rozprowadzić go po całych dłoniach. Trzeba uważać na opakowanie zwłaszcza na początku, gdyż krem sam wyciska się z metalowej tubki. Design urzeka.

Średni

Lubię produkty firmy Yope, jednak tym razem się zawiodłam. Krem ma bardzo ładny zapach i jest zrobiony z naturalnych składników ale nie nawilża moich rąk. Po aplikacji mam uczucie klejącej skóry, a po pewnym czasie mam suche ręce nawet bardziej niż przed aplikacją. Minusem jest również cena, która ni jak ma się do jakości i pojemności opakowania.

Krem świetnie nawilża, odżywia, wygładza, koi

Krem mieści się w aluminiowej tubce w pastelowych kolorach. Wygląda ona estetycznie i skromnie. Dodam, że estetycznie na samym początku, bo potem taka powyginana tubka, to nic ładnego. Niewygodna jest według mnie malutka zakrętka. Jednak wolę takie na klik. Zaletą jest działanie i zapach. Krem świetnie nawilża, odżywia, wygładza, koi. Przywraca komfort. Nie zauważyłam obiecanego rozjaśnienia, ale na tym i tak mi nie zależy. Krem ma treściwą konsystencję. Na początku wydaje się, że nawet za bardzo i będzie problem z wchłonięciem. Okazuje się jednak, że krem jest łatwo rozsmarować. Warstwa, która zostaje na dłoniach nie jest bardzo tłusta. W każdym razie dłonie się nie lepią. Bardzo lubię zapach kremu: mandarynkowo-malinowy. Jest on orzeźwiający i słodki zarazem. W sam raz na lato. Bardzo polubiłam krem Yope `Mandarynka i malina`. Nie żałuję zakupu. Wypróbuję także inne wersje.

Mmmmm...andarynka :D

Marka Yope jak zwykle mnie nie zawiodła. Lubię próbować coraz to nowszych połączeń zapachowych w jej kosmetykach. Kompozycję mandarynka+malina znałam już m.in. z żelu pod prysznic. Smakowicie owocowy zapach kremu nie był więc dla mnie zaskoczeniem. :)

ZAPACH
Dla mnie rewelacja. Przepyszne owocowe połączenie malin i mandarynek zamknięte w małej tubce. Zapach utrzymuje się na dłoniach przez jakiś czas poprawiając humor. :)

OPAKOWANIE
Jak przystało na Yope tubka jest wyjątkowo estetyczna. Lubię minimalizm stworzony ze smakiem. Opakowanie jest przy tym wygodne. Z aluminiowej tubki łatwo wydostać krem do ostatniej kropelki a kanciasta nakrętka ułatwia otwieranie.

DZIAŁANIE
Spełnia moje oczekiwania. Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. mimo to daje na dłuższy czas poczucie nawilżenia skóry rąk. Staje się też ona widocznie gładsza.

SKŁAD
Taki jak lubię. Prosty i na temat. :) Dużo składników naturalnych - 98% ❤️