Oriflame, Face Powder Brush F 01 (Pędzel do pudru)

Oriflame, Face Powder Brush F 01 (Pędzel do pudru)

Jedwabiście miękki pędzel do precyzyjnego nakładania pudru. Szeroki i zaokrąglony, fantastycznie rozprowadza zarówno puder sypki jak i prasowany. Materiał: włókno nylonowe, aluminium, bambus.

pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kupiony w: U konsultantki

zadowolona z działania

bardzo przypadł mi do gustu ten pędzel, zauważyłam, że wielką zaletą pędzla (nie tylko dla mnie), jest miękkość włosia, jest ono faktycznie bardzo delikatne, nie ma mowy, że podrażni, jest to włosie syntetyczne, cieniutkie, puchate, "śliskie" i, pierwszy raz się z taką cechą spotykam, chłodne (bardzo przyjemne uczucie przy rumieniu i uczuciu gorąca!), pędzel nabiera odpowiednią ilość pudru, nie chłonie produktów proszkowych w nadmiarze (przez strukturę włosia), wygodnie omiata sie nim twarz, łatwo i dobrze się czyści, skuwka stabilnie oplata trzonek, pędzel bardzo trwały, po roku używania nie gubi włosia, napis się nie ściera, bardzo zadowolona jestem

Bardzo miękki

Pędzel kupiłam z ciekawości by sprawdzić jakie obecnie Oriflame produkuje pędzle. Dawniej były trochę drapiące i niezbyt mi odpowiadały. Ten jest dla mnie zaskoczeniem bardzo pozytywnym.
Pędzel ma przede wszystkim bardzo miękkie włosie, które nie drapie skóry i bardzo fajnie się nim operuje zarówno omiatając jak i wgniatając. Mimo upływu czasu i częstego mycia nie odkształca się, nie gubi włosia i pozostaje cały czas mięciutki.
Jedna rzecz jednak nie do końca mi odpowiada, dlatego jest tylko jednym z kilku pędzli w mojej kosmetyczne. Nie jest wyprofilowany tak jak bym oczekiwała. Włosie jest ścięte na równo a ja wolę pędzle ścięte pod ukosem na bokach i włos o różnych długościach, lepiej się wtedy wgniata puder w twarz, do omiatania jest ok.
Z Oriflame mimo wszystko bardziej odpowiadają mi pędzle z serii Giordani Gold - kabuki i wysuwany.

Kupiony w: U konsultantki

Miękki pędzel

Polecam pędzel do pudru, ma miękkie włosie, łatwo można nabrać puder i łatwo go wyczyścić. Uwielbiam pędzelki, które mają miękkie włosie i są delikatne do twarzy. Mam już ten pędzel od 5 miesięcy i nie zauważyłam żeby się rozjeżał ani , żeby włoski z niego jakoś nadmiernie wypadały. Mój poprzedni pędzel, który miałam zaczął gubić włosie po ok 2 miesiącach użytkowania i byłam niezadowolona. Z tego jak dotąd jestem zadowolona i jeśli kiedyś mi się zniszczy lub coś się z nim podzieje, na pewno go kupię ponownie.