Johnson`s Baby, Oil with Aloe Vera & Vitamin E (Oliwka pielęgnacyjna z aloesem i witaminą E)

Utrzymuje poziom nawilżenia skóry dwukrotnie lepiej niż inne balsamy dla niemowląt.
Dla dziecka i dla Ciebie.
Tworzy barierę ochronną na skórze.
Testowana dermatologicznie i hipoalergicznie.
Wzbogacona kojącym aloesem.

Zdecydowanie TAK

Oliwkę kupiłam po raz pierwszy miesiąc temu i po miesiącu używania wiem, że zostanie ze mną na dłużej.
Ma piękny, delikatny, nieoliwkowy zapach. Bardzo dobrze nawilża, natłuszcza i odżywia skórę.
W moim przypadku znakomicie sprawdziła się w trakcie wakacyjnego wyjazdu i pielęgnacji skóry po pobycie na słońcu. Łagodzi podrażnienia i wycisza skórę.
Po nałożeniu na skórę pozostawia tłusty filtr i potrzebuje czasu by się wchłonąć, ale to oliwka więc nie traktuję tego jako wadę tylko naturalną cechę.

Przyzwoita

Oliwki do ciała stanowią bardzo ważną część mojej pielęgnacji, więc właściwie nigdy się z nimi nie rozstaję. Te od Jonhson's Baby należą do moich ulubionych.

Produkt bardzo popularny, do kupienia zarówno w drogeriach stacjonarnych i niestacjonarnych, ale również w wielu marketach. Kupno nigdy nie sprawia problemu. Cena jest bardzo przystępna. 300 ml starcza naprawdę na długo. Jedyne co mi przeszkadza to niestety opakowanie. Przydałaby się jakaś pompka, która ułatwiałaby dozowanie. Przy obecnej butelce sporo produktu się rozlewa na boki. Pachnie ładnie, delikatnie, malutka nuta aloesu.

Produkt stosuję na miejsca ,,zaatakowane" rozstępami. Czy na nie działa? Raczej wątpię, ale też nie zauważam powstawania nowych, więc działa bardziej zapobiegawczo. Całkiem dobrze nawilża, chociaż jak to typowa oliwka zostawia skórę tłustą i trochę klejącą. Plus za to, że nie zostawia tłustych plam na ubraniach.

Nie należy do moich ulubionych oliwek, wolę wersję lawendową, ale spełniał swoje zadania. Gdyby nie ta butelka byłoby naprawdę dobrze...

Polecajka

Oliwkę kupiłam parę miesięcy temu w okresie jesienno- zimowym. Dostałam ją w biedronce za ok. 6-7zł.
Nie stosuję jej bezpośrednio na skórę, robię sobie na dłoni mieszankę balsam + oliwka. Dzięki temu mam 2w1 emulsję nawilżająco-natłuszczającą. Same kremy i balsamy do ciała są zbyt mało treściwe dla mojej suchej skóry, dlatego taka mieszanka sprawdza się idealnie. Ponadto oliwka łagodzi zaczerwienienia po goleniu. Nie lepi się i nie tłuści ubrań.

+/- Zauważyłam, że chyba zapycha. Nie jestem w 100% pewna, czy to wina oliwki, ale zauważyłam pojawianie się drobnych krostek na dekolcie i ramionach. Wcześniej nie miewałam takich problemów.
+/- Skład. Mógłby być lepszy, dla dziecka polecałabym szukać czegoś lepszego.

-Niestety ciężko ją kupić, przyznam, że nie widziałam jej więcej w B. ani żadnej drogerii.

Dlugo sie wchlania

Oliwka z aloesem spełnia swoją rolę w nawilzaniu skóry dziecka. Stosuje po kąpieli oraz w ciągu dnia. Nie uczyła, nie pojawiły się żadne zaczerwienienie po jej stosowaniu. Cena przystępna.

Johnson`s Baby, Oil with Aloe Vera & Vitamin E

Używam tej oliwki dla siebie szczególnie w okresie zimowym, bardzo dobrze nawilża skórę spierzchniętą, odwodnioną, uwielbiam nią robić masaż,słyszałam że dużo osób ta oliwka uczuliła mnie na szczęście nie, bardzo lubię aloes oraz witaminę E w składzie, bardzo ładny zapach.

kocham

Ciężko ją dostać, często w sklepach jest albo różowa albo fioletowa... Z braku laku je kupuję. Najbardziej lubię tą. Nie uczula, nie podrażnia, ma fajny zapach. Jest bardzo wydajna, stosuję ją o każdej porze roku. Czasem mam problem z odkręceniem :P
Super jest do zastosowania przed nałożeniem rajstop w sprayu - wtedy nie ma smug na nogach, i "rajstopy" się nie odklejają... polecam
ps. cena odstrasza...ale moim zdaniem warto się szarpnąć... nie trzeba już balsamu

Zdecydowanie nie

Oliwka klasyczna zawsze była dla mnie jednym z podstawowych produktów pielęgnacyjnych. Była, odkąd zaczęłam większą uwagę zwracać na skład kosmetyków. Jest to istny Czarnobyl, który na pewno nie przysłuży się naszej skórze, tym bardziej skórze dziecka. Ta wersją również napakowana jest chemią i wysusza, może podrażać stosowana po goleniu i zapycha pory.

ale dobre!

Dużo słyszałam kontrowersyjnych opinii ale jednak zdecydowałam się spróbować bo córeczka miała przesuszoną skórę, a gdyby miała uczulenie, to bym sama korzystała:D Zapach jest bardzo i to bardzo przyjemny. Korzystamy z córką razem. ;D

Nie dla każdego

Produkt ma wygodne w aplikacji opakowanie. Jest zabezpieczenie otwarcia - małe dziecko nie da rady (no chyba, że jest bardzo sprytne). Oliwka ładnie pachnie i w miarę nałożenia na wilgotna skórę po myciu szybko się wchłania. Kosmetyk jest też bardzo wydajny i dostępny w przystępnej dla każdego cenie. Niestety ale u mojej Córki ( 11 miesięcy) po użyciu wystąpiło uczulenie.

Uczula

Niestety z oliwka johnson's baby nie mamy najlepszych doświadczeń. Zastosowalismy ją tylko jeden raz, niestety bardzo uczulila moją córeczkę. Słyszałam często o takich przypadkach od znajomych mam.

..może być

Nawilża, natłuszcza oraz trochę długo się wchłania. Po kąpieli jak najbardziej polecam ale do stosowania codziennego to już mniej. Za długo się wchłania aby stosować ją codziennie. Jak to oliwka :-)
Stosując ją zamiennie z balsamem osiągniemy najlepszy efekt.
P.S. Polecam do masażu.

Fajna oliwka o miłym zapachu

Tej oliwki używam już od kilku lat. Smaruję nią mojego synka i sama też od czasu do czasu sięgam.
Oliwka jest dość tania. Dostępna praktycznie wszędzie.
Ma bardzo przyjemny zapach, który jest wyczuwalny na skórze jeszcze długo po aplikacji.
Butelka dobrze przemyślana; dziecko samo nie otworzy, bo trzeba porządnie nacisnąć korek i dopiero przekręcić. To bezpieczne rozwiązanie.
Konsystencja rzadka, trzeba dozować z uwagą bo łatwo przelać, chociaż z opakowania nie wylewa się ona jakimś wartkim strumieniem.
Oliwka nie jest przesadnie tłusta, powiedziałabym że ma wręcz bardzo lekką konsystencję. Dla mnie jest to idealna opcja do stosowania w lecie, kiedy nie chcę maluchowi natłuścić skóry i doprowadzić do tego, że jego skóra dusi się pod warstwą tłuszczu na upałach, ale jednocześnie chcę czymś lekkim posmarować żeby zapewnić ochronę i nawilżenie.
Zwykle po wieczornej kąpieli smaruję dziecko cieniutką warstwą tej oliwki, od szyi aż po stopy. Tak zaaplikowana szybko się wchłania i dzięki temu mogę już po chwili nałożyć małemu piżamkę.
Regularnie stosowana pomaga utrzymać skórę dziecka w dobrej kondycji. Ma działanie nawilżające i lekko natłuszcza, skóra jest gładka i miękka w dotyku.
Oliwka jest wydajna. Starcza na długi czas mimo tego że smaruję nią nie tylko dziecko ale i siebie od czasu do czasu.
Polecam. Tania i solidna oliwka. Na pewno kupię jeszcze nie raz.