Prokudent Med, Interdental, Szczoteczka do zębów średnia

Prokudent Med, Interdental, Szczoteczka do zębów średnia

Średnia szczoteczka Prokudent. Produkt występuje w różnych wersjach kolorystycznych.

Włókna o różnej długości: Dłuższe włókna zostały zaprojektowane specjalnie do czyszczenia trudno dostępnych miejsc między zębami, krótsze zapewniają dokładne czyszczenie powierzchni zębów.

Włókna: dokładnie zaokrąglone włosie chroni zęby i dziąsła oraz zapewnia wyjątkowo delikatne czyszczenie.

Uchwyt: uchwyt o ergonomicznym kształcie umożliwia komfortowe mycie zębów dzięki optymalnemu ułożeniu kciuka.

zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie
szczoteczki do zębów

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 4

Tanie i dobre szczoteczki

Na szczoteczki do zębów Prokurent trafiłam około rok temu. Patrzę: tanie, 3 sztuki - a to sobie kupię na spróbowanie. To był strzał w dziesiątkę! Szczoteczki porządnie czyszczą zęby, a do tego na długo wystarczą - jedna taka szczoteczka trzyma się około 2-3 miesiące. Później jej włókno zaczyna słabnąć. Polecam przetestować!

• Design produktu: 5

Szczoteczki marki Prokudent goszczą w mojej łazience od bardzo dawna i często kupuję różne warianty. Ciekawa kolorystyka, minimalistyczna forma i design przekonały mnie do zakupu kiedy po raz pierwszy je zobaczyłam. Tym razem zdecydowałam się na wersję średnią. Mam dość wrażliwe dziąsła, jednak włókna szczoteczki nigdy nie zrobiły mi krzywdy. Szczoteczka dzięki profilowaniu bardzo dobrze leży w dłoni, idealnie oczyszcza zęby i jest delikatna dla dziąseł.

OPAKOWANIE

Szczoteczka zapakowana jest w klasyczne dla tego produktu opakowanie z tekturką i plastikową przekładką. Na tekturce mamy wypisaną nazwę modelu oraz informacje na temat produktu. W opakowaniu znajdują się aż 3 sztuki.

SZCZOTECZKA

Posiadam szczoteczkę w wersji Medium, czyli o średniej twardości włosia, która jednak jest o wiele delikatniejsza niż inne szczoteczki o tej twardości, które miałam wcześniej. Szczoteczki mają białe rączki i kolorowe włókna, co świetnie ze sobą kontrastuje. Tym razem zakupiłam sobie zieloną, granatową i fioletową w zestawie. Rączka posiada lekkie wgłębienie na kciuk, co sprawia, że dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas szczotkowania. Ma włókna różnej długości, dzięki czemu dociera do wszelkich zakamarków jamy ustnej. Delikatnie czyści, nie szkodząc przy tym dziąsłom. Wykonano ją z solidnych materiałów, więc włosie nie niszczy się zbyt szybko. Korzystna cena zachęca do zakupu, trzypak kupimy za ok. 8 zł, więc to bardzo dobra cena. Dostaniemy ją w każdej drogerii R. od ręki, więc z dostępnością nie ma żadnego problemu. Na pewno kupię jeszcze nie jeden raz taki zestaw.

PLUSY:

+ prosty, ale schludny design
+ delikatne, trwałe włókna
+ dobrze oczyszcza
+ dobra nawet dla wrażliwych dziąseł
+ dobrze dostępna
+ zestaw 3 sztuk w korzystnej cenie

• Design produktu: 5

Dobra i tania szczoteczka.

Ta szczoteczka spełnia moje oczekiwania co do szczoteczki manualnej do zębów. Ma włosie o różnej długości i optymalnej twardości, które się nie rozdwaja i dobrze czyści zęby oraz dziąsła, nie powodując niemiłych odczuć. Dzięki odpowiedniej wielkości główki łatwo sięgnąć nawet do najdalszych części jamy ustnej. Rączkę dobrze trzyma się w dłoni dzięki właściwemu wyprofilowaniu. Jedynym jej minusem jest brak powierzchni do czyszczenia języka, ale tak poza tym nie mam się do czego przyczepić i ochoczo do tejże szczoteczki wraz z moim narzeczonym powracamy. Zwłaszcza, że jest tania i można ją kupić w wielopaku.

• Design produktu: 5

Szczoteczki, które zagościły u mnie w łazience na stałe

Są to chyba jedyne szczoteczki, które kupuję już od kilku dobrych lat. Pierwszy raz je chyba kupiłam ponad 5 lat temu jak jeszcze byłam studentką i zaczęłam sypiać u mojego obecnego narzeczonego. Kupiłam ten trzy pak, żeby mieć jedną u siebie na mieszkaniu, jedną u niego i jedna dla niego u siebie :D Nie dało się pomylić czyja jest kogo bo oczywiście każda ma inny kolor.
Wybieram te średnie ponieważ te miękkie za bardzo "głaszczą" moje zęby oraz dziąsła, a te twarde podrażniają moje dziąsła.
Oboje do tej pory używamy tych szczoteczek. Są one dla nas poprawne i wystarczające. Nie mają bajerów w stylu gumki do mycia języka, ale nie jest nam to potrzebne.
Jestem z nich bardzo zadowolona, w przeliczeniu na jedną szczoteczkę wychodzi niecałe 3zł za sztukę.
Ja wymieniam szczoteczki co około miesiąc, ale to oczywiście indywidualna sprawa i moc nacisku szczoteczki przy szczotkowaniu.