Fluff, Superfood, Sleeping Cream (Regenerujący krem na dobranoc)

Fluff, Superfood, Sleeping Cream (Regenerujący krem na dobranoc)

Zobacz oferty

izapachy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Krem dla osób, których skóra potrzebuje wyciszenia i pożądnej dawki nawilżenia.
Wyciszy i otuli skórę twarzy. Chroni przed niebieskim światłem i ekstremalnie nawilża i wygładza.
Ekstrakt z pyłu księżycowego rozświetla skórę i nadaje cerze jednolity koloryt. Wyraźnie odmładza i wygładza skórę. Fenomenalnie maskuje oznaki zmęczenia.
Synchrolife™ otula, wycisza i chroni przed niebieskim światłem, które emitują nasze telefony i laptopy.

krem
50 – 100ml
na noc
w słoiczku

Co za efekt

Tutaj moją uwagę przykuł pył księżycowy i Synchrolife. Wow, normalnie kosmos
Co to jest, skąd i jak działa?

Ten krem to prawdziwy super food dla skóry, relaksuje i otula cerę. Zawiera cud - składnik Synchrolife, który chroni skórę przed szkodliwym niebieskim światłem z naszych urządzeń. Ekstrakt z kamienia księżycowego pozbywa się zmarszczek.
Opakowanie piękne, pastelowe o pojemności 50 ml. Krem posiada bardzo delikatny różowy kolor, ma lekką, dość rzadką konsystencję, szybko się wchłania. Nie jest ciężki, ani tłusty, więc można spokojnie iść spać, bez obaw o poduszkę. Zaskoczył mnie, że jest taki aksamitny i milusi. Pięknie pachnie kwiatami i pozostawia skórę rozświetloną, miękką i nawilżoną. Rano skóra jest wypoczęta i gotowa na nowy dzień. Ma jednolity kolor, do tego nie jest blada czy czerwona tylko jakby lekko muśnięta słońcem albo po kremie BB, pozytywne zaskoczenie. Dla mnie świetny efekt.

dobry krem

Dla kogo?Dla osób, których skóra potrzebuje wyciszenia i porządnej dawki nawilżenia. (bez przetłuszczania poduszki :)) hehe Krem na dobranoc..Wyciszy i otuli Twoją skórę twarzy. ekstremalnie nawilża i wygładza ,rozświetla skórę i nadaje cerze jednolity koloryt. Wyraźnie odmładza i wygładza skórę. Ja go pokochalam od pierwszego uzycia a moja skora w koncu jest nawilzona i pelna blasku

bardoz przyjemny

Bardzo przyjemny, wydajny krem na noc. Podobał mi się jego zapach i konsystencja. Dość tłusty, ale na noc taka forma jest jak najbardziej okej. Fajny, naturalny skład.

Najlepszy!

Do tej pory testowałam różne kremy na noc ale ten jest obłędny! Piękny zapach, super konsystencja i przede wszystkim skóra po nim nie jest obciążona jak po innych ciężkich kremach na noc. Świetnie sprawdza się w lato, po wyciągnięciu z lodówki, super koi i daje poczucie świeżości na całą noc a skóra jest pięknie nawilżona! Mega polecam, nie znalazłam do tej pory lepszego kremu na noc!

Otulacz na dobranoc

C U D O W N Y!
Zdaję sobie sprawę z mieszanych opinii o tym produkcie, jednak ja stwierdzam, że jest świetny!
Pudełeczko jest bardzo ładne, miłe dla oka. Podobnie z zawartością - ładny zapach, ciekawa konsystencja, właśnie taka "fluffy". Z przyjemnością nakładałam go każdego wieczoru, a wręcz nie mogłam się tego doczekać.
Krem działał zgodnie ze swoim przeznaczeniem - nawilżał, otulał i regenerował. Rano zawsze budziłam się z pięknie wyglądającą cerą - zdrową, zadbaną, nawilżoną, sprężystą. Nie zapchał mnie ani nie uczulił - ale to kwestia indywidualna.
To mój ulubiony krem na noc i z pewnością będę do niego wracać. Plusem jest to, że często jest w promocji.

Do cery problematycznej to ideał

Jak dla mnie, to on praktycznie wcale nie pachnie ;) nastawiłam się na owocową bombę zapachową, a tu zawód. Ma delikatny zapach i delikatną konsystencję. Szybko się wchłania. Moja cera mieszana i problematyczna jest zachwycona tym, że pomimo iż jest treściwy i super nawilża, to nie pozostawia żadnej warstwy i nie jest tłusty, co przy innych markach w kremach "na noc" to tłuste mazidło. Fajnie uspokaja moją nieokiełznaną cerę. Nie zapycha. Opakowanie jak każdy widzi, super słitaśne księżniczkowe. Nie wiem czemu jest 'na noc' ale w sytuacjach kryzysowych kilka razy użyłam pod makijaż i nadal super się sprawdzał.

Bardzo dobry krem

Dobranie kremu do mojej twarzy to mega wyzwanie. Moja cera jest wybredna.
Jednak sprawdził się on fantastycznie.
Jest leciutki, ma przyjemny zapach, szybko się wchłania i nie pozostawia mega sztucznego filmu na skórze. Idealny na noc, jednak myślę, że na dzień też. ♡
Ja uwielbiam trzymać go w lodówcę, ponieważ robi się taki troszkę żelowy i wspaniale nałożyć jest go zimnego na zmęczoną dniem twarz.
Mega produkt.

Lubię z nim zasypiać

???? Fluff. Sleeping Cream. Regenerujący krem na dobranoc z pyłem księżycowym.

Po wieczornym demakijażu i oczyszczeniu skóry zawsze nakładam krem. Już jakiś czas temu kupiłam sobie krem marki Fluff. Krem zamknięty jest w beżowym w słoiczku z fioletową zakrętką. Ma on przyjemny zapach (chociaż jak mam być szczera to inaczej sobie wyobrażałam że będzie pachniał). Ma delikatną mleczną konsystencję, która otula twarz pozostawiając po sobie nie co treściwą powłokę (nie tak do końca tłustą). Po jego zastosowaniu moja cera rano jest miękka i zregenerowana. Ten produkt pozwala mi trzymać idealny poziom nawilżenia. Dobrze uzupełnia moją nawilżająco-odżywczą pielęgnację. Nie zapycha skóry, nie uczula i co najważniejsze skóra po nim nie lepi się . Jakbym miała się przyczepić to na prawdę nie ma do czego no chyba, że do zapachu, który mógłby być przyjemniejszy może jakiś kokosowy albo waniliowy (lubię takie zapachy).

fluff kolejny raz nie zawiódł

Krem zakupiłam, ponieważ sprawdziły sięu mnie inne produkty (oprócz kremu pod oczy)
Krem faktycznie regeneruje i odżywia skórę w nocy. Dzięki czemu wstaję wypoczęta i zreslaksowana. Koloryt także się poprawia.
Konsystencja lekka, przyjemnie się wchłania

Krem do twarzy

Fajny krem o konsystencji innej niż wszystkie (coś pomiędzy kremem a pianką). Ładnie pachnie, dobrze nawilża. Można odnieść wrażenie, że kremuje się pysznym jogurtem owocowym :) Polecam

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam ten krem jako posiadaczka cery mieszanej, dlatego bałam się, że jego konsystencja będzie dla mnie za mocna. Używam go 1-2 razy w tygodniu i muszę przyznać, że naprawdę jest super! Skóra mi się faktycznie mocniej nawilża, niż po kremach do cery mieszanej, ale nic mi przy tym nie wyskakuje. Bałam się, że będzie mnie zapychać ale nic z tego. Moja skóra go polubiła. Nie wiem, jakby się sprawdził na co dzień ale też nie potrzebuję czegoś tak bogatszego dzień w dzień. Nie mniej jednak takie dwa użycia w tygodniu dają u mnie super efekty. Wygładza, fajnie napina twarz. Co do zapachu, to nie jest moim ulubionym ale na szczęście nie jest na tyle silny by mi przeszkadzał.

Krem na dobranoc z pyłem księżycowym

Krem kupiłam w drogerii internetowej przy okazji innych zakupów zachęcona pięknym opakowaniem. Produkt o kuszącym zapachu i bardzo fajnej konsystencji. Lekki i dobrze się wchłania. Daje ukojenie zmęczonej skórze po całym dniu. Rano skóra jest nawilżona i wypoczęta. Krem można stosować zarówno z serum jak i bez. Jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wystarcza na posmarowanie całej twarzy i szyi. Produkt zawiera pył księżycowy. Jest on łatwo dostępny. Dostaniemy go w drogerii internetowej jak i stacjonarnie. Cena ok 25-37 zł. Produkt nie uczula i nie podrażnia.