Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Peeling do ciała gruboziarnisty `Mango`

Gruboziarnisty peeling glicerynowy do codziennej aplikacji ciała. Zawiera krzemionkę i celulozę o właściwościach ściernych, nie posiada substancji myjących. Złuszcza martwy naskórek, natłuszcza, zmiękcza i uelastycznia. Pozostawia skórę zadbaną i pachnącą przyjemnym zapachem mango. Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego.
Substancje aktywne to: gliceryna, kofeina, ekstrakt z figi, glikozaminoglikany, masło illipe, krzem, kwas alginowy.
Preparat testowany dermatologicznie.

zapachowa
w słoiku
Struktura
gruboziarniste
>250ml

Spoko

Generalnie w porządku, nie jest tak gruboziarnisty jak się tego spodziewałam, oceniałbym go jako drobniejszy, ale dzięki temu jest dość delikatny. Fajnie złuszcza i zmiękcza skórę, super do takiej standardowej pielęgnacji ciała. Nie brudzi łazienki, łatwo się zmywa, nie wysusza skóry. Nie zauważyłam, żeby jakoś mocno pomagał pozbyć się cellulitu, ale sam fakt peelingowania skóry w tym pomaga, więc na dłuższą metę pewnie dobrze się sprawdzi. Jedyne co nie pasuje mi do końca to zapach, nie jest to najbardziej mango ze wszystkich mango świata, raczej dość syntetyczny, ale nie jest nieprzyjemny.

Jednym słowem CUDO!

Peeling urzeka zapachem, co lepsze zapach utrzymuje się na skórze bardzo bardzo długo. Skóra jest mega nawilżona i gładka. Konsystencją przypomina troszkę galaretkę. To co mi również bardzo przypadło do gustu to to, że produkt jest wydajny. Opakowanie też na +, minimalistyka to co lubię najbardziej. Dodatkowo, świetna cena i składniki. Produkt godny polecenia!

Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Peeling do ciała gruboziarnisty `Mango`

Peeling po otwarciu urzekł mnie swoim zapachem, który jest za słodki, a zarazem dosyć świeży. Idealny zapach peeling na porę letnią! Peeling jest naprawdę gruboziarnisty, dobrze sprawdza się przed nałożeniem samoopalacza. Porównywalnie jego ziarnistość porównałabym do peelingu z Bielendy z serii Hydro Aloe. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka w dotyku. Duże opakowanie za stosunkowo niską cenę. Poręczne opakowanie. które otwiera się bez problemu i bez problemu można wydostać produkt. Bardzo fajny peeling.

Jest przyzwoity

Nie jestem jakąś wielką fanką peelingów tego typów i ten nie zmienił mojej opinii, ale też nie mam specjalnie powodów by do czegoś się przyczepić. Jest solidnym i pięknie pachnącym przedstawicielem peelingów.
Ma ciekawą konsystencję (taka galaretka) i pięknie pachnie. Jest porządnie zapakowany.
Niestety dla mnie jest trochę za delikatny.

Bardzo dobry produkt.

Peeling jest strzałem w dziesiątkę. Świenie złuszcza martwy naskórek, skóra jest po nim miękka i odświeżona. Produkt bardzo ładnie pachnie oraz zmywa się bez większego problemu.

Cudowna chmurka!

Genialny !
Cudowny zaskoczenie! Peeling ma tak cudowna konsystencje, nigdy się z nią nie spotkałam. Miękka i puszysta jak chmurka. Bardzo wydajny z wieloma drobinami, które silnie ścierają zostawiając skore przyjemnie gładka. Drobinki się nie rozpuszczają pod wpływem wody, wiec to wielka zaleta. Zapach jest intensywny i utrzymujący się przez dlugi czas

ZALETY
-zapach
-duża ilość drobin
-konsystencja chmurki
-wydajność
-duże opakowanie

WADY
-brak !

Najlepszy peeling Ziaji na lato!

Peeling ma świetną konsystencję, która nie zrobi nam krzywdy. Używa się go z przyjemnością i robi dokładnie to co ma robić. Skóra po jego użyciu jest gładka i wygładzona. Powala on także zapachem. Zapach jest naprawdę świeży, przyjemny i prawdziwie letni. Sięgam po niego z ogromną przyjemnością. Nie podrażnił mojej skóry, nawet po goleniu. Pachnie prawdziwym mango, więc miłośniczki zakochają się w tym zapachu. Peeling jest wydajny, naprawdę nie trzeba dużej ilości aby spełnił swoje zadanie.

Rewelacja

Peeling przepięknie pachnie, jest to zapach mango ale z nutką śmietanki/jogurtu, przez co jest słodki. Opakowania w stylu minimalistycznym, profesjonalnie prezentują się na półce w łazience. Peeling to rewelacja, wygląda jak delikatna galaretka, ale pozory mylą. Jest ostry i doskonale spełnia swoje zadanie.

Używa produktu od: próbka

Ziaja Baltic Home

Testowanie było bardzo przyjemne. Zapach rewelacja zakochałam się w nich. Super pomysł kosmetyku 3w1 pod prysznicem, nie trzeba szukać trzech kosmetyków do włosów, do ciała i twarzy tylko ciach jeden kosmetyk zastapił trzy. Delikatnie oczyszcza skórę. Zaś peeling idealnie usuwa zrogowaciały naskórek. U mnie się sprawdził gdy po opalaniu zaczęła mi skóra schodzić. Delikatnie oczywiście i usunął naskórek.

Aż chce sie to zjeść

Zakochałam sie w tym produkcie. Zapach i konsystencja przypominają mi mus z mango!! Zapach ma subtelny ale przepyszny!!! Poling robi dobra robote. Ale to zasługa tego ze jest.bardzo drobny i dokładnie oczyszcza. Ja używam to wraz z rękawica. Bardzo wydajny

Cudny peeling

Peeling bardzo fajnie rozprowadza się na skórze, nie jest za bardzo gesty, zbity ani gruboziarnisty. Tym samym jest bardzo wydajny, leciutki. Opakowanie wystarczy na długo. Produkt delikatnie złuszcza naskórek, zostawiając skórę miękką i pachnącą. Co w nim najbardziej urzekło to zapach i efekt na skórze po jego zastosowaniu - miękka, nawilżona skóra. Nie podrażnia jej. Opakowanie? Jest najwygodniejsze na świecie - klasyczne plastikowe zakręcane pudełko. Peeling wart polecenia :)

Świetny!

Mam problemy z jędrnością skóry oraz cellulitem. Test z Klubu Recenzentki spadł mi z nieba i mogłam wypróbować czegoś nowego.

Produkt w plastikowym słoiku, wygląda jak ekskluzywny kosmetyk i taki też jest w rzeczywistości. Design tej serii od Ziaji bardzo trafił w moje gusta.

Peeling jest gęsty, nie spływa z dłoni. Nie określiłabym go jednak jako gruboziarnistego. Drobinki niestety nie rozpuszczają się w trakcie peelingowania, są twarde i trzeba je dokładnie spłukiwać, bo są wszędzie.

Wydajność jest całkiem przyzwoita, jak na moje stosowanie na całe ciało, zostało mi jeszcze sporo. Dodatkowo peeling łatwo się rozprowadza i można "przenieść" jego część na inną część ciała.

Produkt pięknie pachnie. Ten zapach zostaje na długo i rzeczywiście natłuszcza, jak obiecywał producent, nie pozostawia skóry ściągniętej, jednak warto użyć balsamu po takim zabiegu.

Z działania jestem naprawdę zadowolona, nie spodziewałam się takich efektów. W dwa tygodnie moje uda ujędrniły się jak nigdy, cellulit lekko się zmniejszył.

Można też używać produktu do ścierania naskórka, bardzo dobrze sobie z tym radzi. Przy okazji peeling robiony dłońmi poprawia ich krążenie i również dobrze na nie działa.

Nie przypuszczałam, że Ziaja mnie tak zachwyci, ale ten produkt polecam każdemu, na pewno do niego wrócę.