OnlyBio, Hipoalergiczny krem regenerujący na noc 30+

OnlyBio, Hipoalergiczny krem regenerujący na noc 30+

Hipoalergiczny krem regenerujący na noc 30+, bogaty w składniki aktywne naturalnego pochodzenia, doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą, alergiczną, suchą i z AZS.
Naturalna i bezpieczna, certyfikowana formuła. 99% składników pochodzenia naturalnego, pozostały 1% zapewnia komfort aplikacji i trwałość kosmetyku. Hipoalergiczny, bezzapachowa, w 100% wegańska formuła.
Intensywna nocna regeneracja skóry. Biorafinowany lewan z rzepaku wykazuje działanie zbliżone do kwasu hialuronowego. Intensywnie odżywia i nawilża skórę podczas snu, kiedy procesy regeneracyjne zachodzą w niej najbardziej intensywnie.
Skoncentrowanie działanie przeciwzmarszczkowe. Zaawansowana formuła bogata w prebiotyki i betaine wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, łagodzi podrażnienia i odżywia. Krem wygładza pierwsze zmarszczki, skutecznie zmniejszając ich widoczność oraz hamuje procesy starzenia się.

Dobry krem z fajnym składem, ale...

Kupiłam krem zachęcona składem. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, z tendencją do zapychania (cierpię na ŁZS), naczynkową. Krem dobrze nawilża moją skórę, nie zapycha, nie podrażnia. Jest dość lekki, nie daje poczucia 'maski na twarzy', latem na pewno się sprawdzi, jednak przy bardzo suchej cerze może nie być wystarczający zimą.
Zaniepokoiła mnie jednak konsystencja kremu - był bardzo wodnisty i jakby 'zważony'. Napisałam nawet do producenta, wysłałam filmik i zdjęcia i dostałam odpowiedź, żeby wypełnić formularza reklamacji i odesłać im produkt, bo muszą to dokładnie zbadać. Odesłanie kremu było nieopłacalne, więc podarowałam sobie.
Po zużyciu większej części kremu nagle konsystencja zmieniła nie całkowicie i krem był bardzo gęsty. Niemniej jednak samo działanie jest dobre.

Krem na lato

Kupiłam ten krem w Rossmanie razem z płynem micelarnym. I szczerze mówiąc oba te kosmetyki nie spełniły moich oczekiwań.
Krem niby nawilża i koi skórę, ale dla mnie może to być jedynie krem na lato. Zimą moja skóra jest bardzo sucha i dla niej to nawilżenie nie jest wystarczające. Poza tym jest na bazie wody, więc może jeszcze słuchość pogłębić. Krem teoretycznie jest bezzapachowy, ale coś tam jest jednak wyczuwalne. I dla mnie nie jest to przyjemny zapach.
Od otwarcia opakowania musimy zużyć go w ciągu 6 miesięcy

Rewelacyjny krem!

Hipoalergiczny krem nawilżający na dzień 30+ Only Bio otrzymałam w ramach testowania od wizaż, za co bardzo dziękuję.
Zauważyłam, że na mojej twarzy pojawiły się oznaki przemijającego się czasu. Długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie.
Hipoalergiczny krem nawilżający Only Bio już od pierwszego zostosowania skradł mi serce. Jest jednym z najlepszych kremów, jakich dotychczas używałam. Krem jest przeznaczony dla skóry wrażliwej, alergicznej, z AZS. Ma niesamowity skład, zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, 1% zapewnia komfort aplikacji i trwałość kosmetyku. Zawiera wegańską formułę z prebiotykami i olejkiem ze słodkich migdałów, która wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, regeneruję ją i odżywia. Biorafinowy lewan z rzepaku wykazuje działanie zbliżone do silnie nawadniającego kwasu hialuronowego. Działając w synergii z olejkiem ze słodkich migdałów, intensywnie i długotrwale nawilża skórę, tworzy na jej powierzchni ochronny film, który hamuje utratę wody z głębokich warstw naskórka. Krem wygładza pierwsze zmarszczki, spowalnia proces starzenia się skóry, przywraca właściwie napięcie i jędrność.
Sposób użycia: krem stosuję codziennie rano i wieczorem na delikatnie oczyszczoną twarz. Nakładam delikatnie, kierując się od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego, lekko wklepując opuszkami palców.
Produkt jest bardzo wydajny, 50 ml.
Uważam, że hipoalergiczny krem nawilżający 30+ Only Bio jest rewelacyjny! Jego zapach jest delikatny, przyjemny i świeży. Lekka i delikatna konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Cudownie nawilża, regeneruję i ujędrnia skórę. Jest doskonałą dawką odżywienia dla mojej skóry! Dodatkowo kosmetyk silnie ujędrnia, wygładza oraz napina, sprawiając że skóra odzyskuje swój dawny młodzieńczy i promienny wygląd. Drobne zmarszczki zredukowały się, stały się mniej widoczne zwłaszcza w okolicy oczów. Sprawia, że skóra wygląda na zdrową. Super kosmetyk! Polecam z całego serca!

Przyjemny

Kupiłam krem zarówno na dzień i na noc z tej serii 30+ dla skóry wrażliwej (mimo, że 30 jeszcze przede mną, ale kremy dobieramy przecież do potrzeb skóry, a nie do wieku :D) i jestem zadowolona z obydwu!
Opakowanie typu airless, czyli bardzo higieniczne, a do tego daje pewność, że produkt zachowa swoją świeżość przez obiecywany czas, przez wzgląd na to, że nie dostaje się do niego powietrze. Łatwo można dozować ilość i nie ma problemu z tym, że wyleci za dużo. Do tego ładna szata graficzna i ekologiczne podejście do tematu.
Konsystencja:
Krem ma bardzo przyjemną, delikatnie gęstą formułę, ale gładko się rozsmarowuje.
Bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny, pachnie odrobinę jak dermokosmetyki.
Działanie:
Skóra jest miękka, sprężysta i wypoczęta. Poprzedni krem powodował u mnie wysyp małych podskórnych nieprzyjaciół - ten tego nie robi (kwestia indywidualna), a przy współpracy z serum z prebiotykami z Miya wyciszył wszystko to co zostało po poprzedniku.
Lubię testować nowe kosmetyki, ale dawno nie trafiłam na krem, który nie robi mi krzywdy, więc testować będę dalej różne, ale przynajmniej już wiem, że w razie złego strzału będę miała do czego wrócić :)