Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała, włosów `Mango`

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała i włosów - łagodnie oczyszcza skórę i myje włosy, zapewnia świeżość i odprężenie, nie narusza naturalnego pH skóry, przyjemnie pachnie. Sprawdza się w domowej aplikacji spa.

z pompką
w żelu
>250ml

Bardzo silnie myje. Włosy szorstkie

Nie polecam osobom z delikatnymi włosami, z reguły nie przepadam za produktami 3w1 i tym razem nadal pozostanę przy swojej racji. Tego typu produkty, które są zarówno do ciała jak i do wlosow mają zawsze mocny środek myjący aby domyć włosy i skórę głowy; za mocny środek myjący do skóry. Niestety w tym wypadku nawet do włosów okazał się za mocny ten produkt. Nie kupię ponownie.
A z plusów: wygodne opakowanie, dostepnosc, cena, zapach.

Do ciała się sprawdza

Pierwsze ciśnie mi się na usta to, że żel wystarczył mi na długie miesiące używania, był niezwykle wydajny - może po części dlatego, że dozownik pozwalał na precyzyjne odmierzanie ilości żelu niezbędnej w konkretnej sytuacji. Skóra po użyciu była dość nawilżona i nie sprawiała żadnych nieprzyjemnych wrażeń. Zapach produktu sam w sobie może nie jest zbyt przyjemny, ale po użyciu na skórze takim się staje. Opakowania produktów marki Ziaja są estetyczne, co wiadomo nie od dziś.

Zaznaczam, że używałem produktu tylko i wyłącznie do mycia ciała, więc nie wiem jak sprawdziłby się do włosów czy twarzy.

chemiczne mango.

Widzę, że będę tutaj w mniejszości, ale mnie ten kosmetyk nie zachwycił.

Jego działanie testowałam tylko na ciele i twarzy. Z włosami wolałam nie ryzykować. Jeśli chodzi o ciało, mył jak należy, chociaż bardzo słabo się pienił. Nie wysuszał skóry, ale jakoś nadmiernie też jej nie pielęgnował. A zapach? Dla mnie mega sztuczny i koło prawdziwego soczystego mango nawet nie stał. Z tego powodu też jakoś chętnie po niego nie sięgałam, bo zapach zamiast relaksować, mocno mnie irytował.

Co do twarzy, nie radził sobie z mocnym makijażem i pozostawiał nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

A więc podsumowując - nie mam po co do niego wracać.

Do ciała super!

Produkt wg nazwy nadaje się także do mycia twarzy, ale o ile zdarzyło mi się ze 2 razy umyć żelem twarz i żadnego dramatu to nie było, to z włosami już nie ryzykowałam, bo obawiam się, że mogłoby się to skończyć włosowym dramatem - żel po umyciu ciała pozostawia taki jakby film, który daje uczucie nawilżenia, jakby po nałożeniu bardzo cienkiej warstwy oliwki do skóry - o ile na ciele sprawdza się to bardzo fajnie, to na włosach jednak mogłoby się to skończyć źle ;) Poza tym, żel jest super: pięknie pachnie, dobrze się pieni, jest wydajny, a butla z pompką bardzo fajnie dozuje żel (a nie lubię pościskanych, powgniatanych plastikowych butelek w łazience:)). Konsystencja żelu też jest w sam razu, ani za gęsty ani lejący.

Świetny produkt

Używam już druga butelkę i jestem zachwycona! Pięknie pachnie, dobrze się pieni i co najważniejsze nie przesusza skóry. Bardzo wydajny i w świetnej cenie!

Ambiwalentny stosunek...

Chętnie testuję różne kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, a najczęściej takie które w swoim składzie nie mają " wysuszaczy " typu sls. Akurat ten żel ma go na drugi miejscu w składzie,ale zaraz potem jest już całkiem nieźle. Można powiedzieć,że nawet nieco nawilża i jakby pozostawia "lekki film"na skórze. Nie czuję ściągnięcia ani podrażnienia skóry,czego nie mogę powiedzieć choćby o słynnym kozim mleku czy oliwce z ziaji do kąpieli.
Nie umiem ocenić działania antycellulitowe go. Nie wiem jak sprawdza się w tej kwestii.
Zapach delikatny wręcz niewyczuwalny za to kolor żelu dość intensywny. Żel jest akurat jeśli chodzi o konsystencję i wydajność, a także dobrze się pieni.
Na włosy nie stosowałam ale myślę,że i tu sprawdziłby się.
Na pewno krzywdy nie zrobi;) ale szału też nie ma.

Warto przetestować

Super zapach, fajna cena, fajny design opakowania.
Ufam tej marce, wiec chętnie testuje nowości. 3w1 wydawalo sie świetną opcją na wakacyjny wyjazd, niestety o ile cialo i twarz reagowaly na niego ok, to moje wlosy go nie polubily- ciezko je było rozczesac i nie byly dobrze umyte.
Największym plusem jest zepach-bardzo naturalny i mega intensywny, wyczuwalny nawet po kapieli.

Jak to pachnie!

Tak, wypróbowałam go na te wszystkie możliwe sposoby i jedyne co mogę powiedzieć: do ciała tak, do reszty już nie. Nie do twarzy bo mocno się pieni i mimo, że nie przesusza ani nie powoduje podrażnienia to pieni się tak mocno, że piana mnie łaskotała a mycie nim buzi było lekko zabawne. Tak zwyczajnie mimo, że czułam się czystsza to akurat buzię powierzę specjalnym specyfikom do tego. Dlaczego nie do włosów? A no tak, bo się zbyt mocno pieni a przy tym powoduje, że włosy na drugi dzień od mycia są ciut oklapnięte i jakby tłustawe od góry. Poza tym zapach jest na tyle dominujący, że znika zapach odżywki. Zwyczajnie czuć go (żel) niż ją :D

Do ciała - jak najbardziej! Pielęgnuje tak samo jak każdy inny żel przy tym bosko pachnie mango i daje mnóstwo piany. Mocno żółtawa, gęsta ciecz aż się prosi by użyć ją jako płynu do kąpieli (tak, też użyłam :P). Żadnej rewelacji w nim nie ma- ten żel jest idealny do domowego spa i do mycia nim ciała ale do reszty z tytułowego 3 w 1 już nie bo zbyt mocno się pieni. Nie podrażnia skóry ani jej nie przesusza, zapewnia jej optymalne nawilżenie (i tak używam po nim balsamu), zapach odpręża a przy tym sam żel jest tak mega wydajny, że wystarczy go odrobina by zapewnić sobie atrakcje w kąpieli;)

Jako żel się sprawdza, ale do twarzy i włosów...dramat

Nigdy wcześniej nie próbowałam takiej kombinacji - 3w1 żel pod prysznic, do mycia twarzy i szampon. Ale że ufam marce, postanowiłam się wypróbować.

Generalnie fajnie, bo butelka ma dużą pojemność, żel pachnie bardzo ładnie mango i jest dość lejący w kolorze lekko pomarańczowym.

Jako żel pod prysznic sprawdza się dość dobrze, ładnie się pieni, dobrze myje.

Niestety - jako szampon - to jest to produkt dramat. Włosy po umyciu bardzo suche (w składzie SLS, silny środek myjący), bez odżywki byłby istny dramat. Skład niby naturalny, 98% składników naturalnych, ale podrażnienie skóry głowy i łupież, jaki wywołał ten szampon przekreśla jego ponowne użycie jako szampon.

Co do twarzy - do mycia twarzy tym żelem, no nie ma tragedii, ale skóra jest dość wysuszona i potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji nawilżającej.

Uważam, że produkt powinien być zwykłym produktem do mycia ciała i spełniać swoją funkcję bardziej jako żel.

Niemniej jednak warto go przetestować, dać mu szansę, bo jest dość wydajny, pojemny i w bardzo dobrej cenie.

zadowolona i to bardzo

używam do mycia ciała oraz włosów swoich oraz 6-letniej córki, u mnie żel ziaji sprawdza się super, nie wysusza, nie podraznia, dobrze myje, włosy są dłużej świeże, sypkie i ładnie błyszczą, moja łojotokowa skóra głowy jest dokładnie oczyszczona, nie swędzi, nie powoduje łupieżu, u córki również żadnych podrażnień, choć jej dziecięcą skórę trochę wysusza, więc stosujemy naprzemiennie z jakim emolientowym myjadłem i w takim duecie sprawdza się znakomicie, włosy małej jak i skóra głowy dobrze domyte, nie placzą się i są takie miękkie, sypkie, twarzy nie myłam bo troche obawiam się zapychajacego SLeSu, ale jako produkt do ciała i włosów u nas super działa, jedyne do czego się przyczepię, to wydajność, żel ziaji umiarkowanie się pieni, przez co znika w zastraszajacym tempie, na szczęście cena bardzo atrakcyjna (11zł za 500ml) rekompensuje mała wydajność, zapach to takie chemiczne mango, ja osobiście na jego punkcie nie szaleję (w przeciwieństwie do córki), ale można znieść, bo nie jest uporczywie intensywny i nie utrzymuje się długo na skórze, polecam przy cerach normalnych i tłustych

Wielofunkcyjny , przyjemny w użyciu kosmetyk

Przyjemny w użyciu, niedrogi i dosyć łatwo dostępny żel.

Opakowanie jest zwykłe- bez upiekszeń. Ot zwykła solidna ciemna butelka . W prostocie jednak siła. Dozownik działa bez zarzutu.

Sam żel jest gęsty, pomarańczowo - żółty. Nie spływa między palcami. Pachnie przyjemnie - mogę się zgodzić, że jest to zapach mango. Szkoda tylko, że nie utrzymuje się dłużej ani w łazience, ani na skórze. Wtedy byśmy naprawdę czuli, że mamy w domu namiastkę SPA.

Do mycia ciała jest znakomity. Nie wysusza, nie podrażnia i nie pozostawia nieprzyjemnie ściągniętej skóry. Do mycia włosów tez się nada, ale raczej w upalne samo południe, kiedy najbardziej zależy nam na odświeżeniu włosów i skóry głowy. Na pewno nie posiada jakichś wybitnych właściwości pielegnujących włosy, ale też nie robi im krzywdy. Do mycia twarzy nadaje sie średnio - trochę szczypie w oczy i jednak nieco wysusza tutaj skórę.

Ogólne uczucia mam pozytywne. Jest to fajne myjadło, świetne pod prysznic, niezłe dla włosów, choć odczuć, że jest się w SPA raczej nie przywołuje. Niemniej cztery gwiazdki będą jak najbardziej zasłużone.

Żel p. prysznic - fajny, szampon - średni, do twarzy - nie wiem.

No i mam produkt 3 w 1, który tak bardzo chciałam dostać do testów - ostatecznie kupiłam go sama. Chciałam przetestować, bo wydaje się to idealny produkt na wyjazd, zamiast trzech, bierzesz jeden. Choć nie jestem zwolenniczką takich produktów typu "wszystko w jednym" to jako, że mam sentyment do Ziai, zaufałam i kupiłam.
Przekonuje mnie jeszcze seria Baltic, ale to już tylko dodatkowy element, ze względu na kolejny sentyment do Bałtyku.

Żel pod prysznic - fajny. Dobrze myje, pięknie pachnie (choć kupując nie zwróciłam uwagi na to, że to mango, raczej wyobrażałam sobie typowy morski zapach, ale tu już zadziałała moja wyobraźnia) i dobrze się pieni. Jest wydajny i fajnie się go używa, więc robi wszystko to, co powinien robić żel pod prysznic.
Szampon - w tej wersji wydaje mi się mniej wydajny, na moje włosy za łopatki naprawdę trzeba sporo pompek użyć, żeby je spienić całe. Fajnie się pieni, sprawia wrażenie, że dobrze myje, ale... odnoszę wrażenie, że wysusza. Włosy po nim już podczas płukania robią się dość szorstkie. Nie używałam go bez maski, ale nie wiem czy bym się odważyła z obawy o późniejsze problemy z rozczesaniem włosów. :-)
Żel do twarzy - z tym przeznaczeniem użyłam go raz, ale po tych próbach z szorstkimi włosami trochę się boję, że twarz jest zbyt delikatna, by w tym celu stosować trochę wysuszający żel. Nie sądzę też, żeby zmył makijaż, ale do porannego odświeżenia twarzy przed użyciem kremu raz na jakiś czas, np. podczas wyjazdu może byłoby OK.

Podsumowując, gdybym zabrała go na wyjazd, odważyłabym się go używać faktycznie jako 3w1. Jest fajny, mógłby być delikatniejszy. Na pewno to ciekawe rozwiązanie, bo bardzo praktyczne na wyjazdy lub na siłownię.

Uwielbiam głównie ze względu na zapach

Powiem szczerze, że zazwyczaj jak coś nowego pojawi się w asortymencie Ziaji to muszę to przetestować. Dlatego też zakupiłam żel 3 in 1.
Nigdy nie byłam przekonana co do skuteczności tego typu produktów, ale uznałam, że zapewne pod prysznicem się sprawdzi.
Butelka jest duża, bo ma 500ml produktu, co uznaje jako plus, bo starczy na jakiś czas. Dodatkowym atutem jest pompka, która ułatwia wydobycie produktu i naniesienie na ciało.
Produkt obłędnie pachnie (najprawdziwszym mango!), ma konsystencję żelową w kolorze żółtym, co jest miłą odmianą od bezbarwnych żeli.
Produkt jest wydajny i delikatnie pieni się pod prysznicem. Odświeża i pielęgnuje skórę, dają poczucie komfortu i właściwej pielęgnacji.
Zapach bardzo pozytywnie działa na moje zmysły: odpręża mnie i relaksuje.

Żelem również myłam swoją twarz(wcześniej używałam płyny micelarnego) i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona, bo moja sucha cera jest generalnie bardzo wymagająca i niektóre kosmetyki podrażniają mnie i odczuwam ogromny dyskomfort. W przypadku tego kosmetyku nie miałam tego problemu. Żel nie szczypał, nie podrażniał ani nie uczulał. Pozostawił przyjemne uczucie gładkiej, jędrnej cery oraz i właściwej pielęgnacji.

Muszę przyznać, że używam tego żelu od dawna, ale wciąż nie miałam odwagi, aby użyć go do mycia włosów.
Po opiniach innych recenzentkach zamarzam to zrobić, aby przekonać się czy sprawdzi się czy też nie.
Jak tylko to uczynię to recenzja zostanie z edytowana :)

Edit:

W końcu po kilku miesiącach nabrałam odwagi, aby umyć włosy żelem pod prysznic i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona, ponieważ włosy po użyciu żelu (i odżywki do włosów) bardzo łatwo się rozczesują.
Po wysuszeniu są miękkie, lśniące i pięknie się układają.
Produkt nie obciąża włosów i nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają.

Żel 3 in 1 polecam przede wszystkim na wyjazdy, gdy mamy ograniczone miejsce w walizce (po wcześniejszym przelaniu do mniejszej buteleczki).
Według mnie jest to dobre, sprawdzone rozwiązanie, bo spełnia 3 sposoby użycia.