Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała, włosów `Mango`

Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała, włosów `Mango`

Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała i włosów - łagodnie oczyszcza skórę i myje włosy, zapewnia świeżość i odprężenie, nie narusza naturalnego pH skóry, przyjemnie pachnie. Sprawdza się w domowej aplikacji spa.

z pompką
w żelu
>250ml

Uwielbiam głównie ze względu na zapach

Powiem szczerze, że zazwyczaj jak coś nowego pojawi się w asortymencie Ziaji to muszę to przetestować. Dlatego też zakupiłam żel 3 in 1.
Nigdy nie byłam przekonana co do skuteczności tego typu produktów, ale uznałam, że zapewne pod prysznicem się sprawdzi.
Butelka jest duża, bo ma 500ml produktu, co oznaje jako plus, bo starczy na jakiś czas. Dodatkowym atutem jest pompka, która ułatwia wydobycie produktu i naniesienie na ciało.
Produkt obłędnie pachnie (najprawdziwszym mango!), ma konsystencję żelową w kolorze żółtym, co jest miłą odmianą od bezbarwnych żeli.
Produkt jest wydajny i delikatnie pieni się pod prysznicem. Odświeża i pielęgnuje skórę, dają poczucie komfortu i właściwej pielęgnacji.
Zapach bardzo pozytywnie działa na moje zmysły: odpręża mnie i relaksuje.
Muszę przyznać, że używam tego żelu od miesiąca, ale wciąż nie miałam odwagi,aby użyć go do mycia twarzy i włosów.
Po opiniach innych recenzentkach zamarzam to zrobić, aby na własnej skórze przekonać się czy sprawdzi się czy nie.
Jak tylko to uczynię to recenzja zostanie z edytowana :)

Bardzo silnie myje. Włosy szorstkie

Nie polecam osobom z delikatnymi włosami, z reguły nie przepadam za produktami 3w1 i tym razem nadal pozostanę przy swojej racji. Tego typu produkty, które są zarówno do ciała jak i do wlosow mają zawsze mocny środek myjący aby domyć włosy i skórę głowy; za mocny środek myjący do skóry. Niestety w tym wypadku nawet do włosów okazał się za mocny ten produkt. Nie kupię ponownie.
A z plusów: wygodne opakowanie, dostepnosc, cena, zapach.

Uniwersalny hit dla minimalistow:)

Wiele z nas lubi mieć dużo kosmetyków.. Ale ten Żel 3 w 1 przyda się każdej z nas.. Posiada właściwości myjące i pielęgnujące ciało włosy i twarz!! EXTRA produkt dla zwolenniczek minimalizmu. IDELANY na podróż i do domowego zacisza. Butelka z pompka sprawdzi się pod prysznicem i pozwala na oszczędne dozowanie produktu, który mimo niewielkiej ilości fantastycznie się pieni. I Co istotne kobietki(i mężczyźni).. Tropikalny zapach mango.. DAJE ENERGIĘ na cały poranek:)

Żel jak żel

Jest to po prostu okej żel pod prysznic, nie wysusza, ale też jakoś specjalnie nie nawilża, myje, jest wydajny. Mnie osobiście zapach nie powala, nie pachnie tak bardzo mango jak inne kosmetyki o zapachu mango których w życiu używałam, nie utrzymuje się też jakoś specjalnie długo. Do codziennej pielęgnacji jak najbardziej okej, ale bez fajerwerków.

3 w 1 i to nie fake

Ciało jest pachnące, nawilżone jednocześnie jak po użyciu balsamu. Nigdy nie wierzyłam w funkcję 3 w 1 lecz ta opcja dobrze mnie przekonała :) Polecam każdemu kto nie lubi tracić czasu

Zwyczajnie dobry żel pod prysznic, reszty funkcji nie testowałam

Nieee, ja nie dostałam żelu w ramach testu, nie zasłużyłam ;-) . Swój zamówiłam jako 4-elementowy zestaw promocyjny z okazji otwarcia sklepu internetowego Ziaji. Trochę skusił mnie ten Baltic, trochę obietnica lepszego składu. Daleka jestem od dyktowania ludziom jakie marki mają wybierać i które są lepsze, ale ja dla samej siebie wolę wybierać te bliższe naturze. Sporo marek wypuściło już kilka fajnych serii, więc miałam nadzieję, że i Ziajka poszła w tym kierunku. No, średnio im to poszło...

Od razu też zaznaczam, że ja używałam tego kosmetyku wyłącznie jako żel pod prysznic. Nie jestem fanką takich łączonych rozwiązań, bo każdy element pielęgnacji potrzebuje innych składników. Do mycia ciała używam m.in. mocno oczyszczających produktów. Za to moje włosy i twarz już niekoniecznie takie tolerują, dlatego przeszłam na łagodniejsze działanie.

Żel ma odrobinę galaretkowatą konsystencję, ale nie ucieka z rąk czy myjki. Jest przezroczysty, ale posiada intensywny żółty kolor. Sam zapach był dla mnie zaskoczeniem, bo przyznam, że nie zwróciłam uwagi na to mango podczas składania zamówienia. Przeczytałam Baltic i stwierdziłam, że to będą jakieś morskie klimaty. Bo gdzie Bałtyk, a gdzie mango? Na szczęście sam owoc uwielbiam, więc nie stanowiło to dla mnie problemu. Żel pachnie owocowo, soczyście, ale dla mnie trochę mało mango w tym mango. Jest taki zwyczajny, ekstazy nie ma. Zwłaszcza, że podczas mycia staje się mniej wyczuwalny. Po kąpieli nie czuć już go wcale.

Kosmetyk pieni się bardzo dobrze. Nie jest to jakaś sztuczna masa piany, ale jest jej całkiem sporo, a wydajność żelu na tym nie traci. Dodatkowo na jej poprawę wpływa pompka, która dozuje tyle produktu, ile nam potrzeba.
Żel bez problemu spłukuje się z ciała i nie pozostawia na nim żadnego filmu.

Co do zasadniczego zadania nie mam mu nic do zarzucenia. Myje i odświeża, a owocowy zapach sprawia, że idealnie nadaje się na ciepłe dni lata. Domywa skórę z wszelkich codziennych zanieczyszczeń, a przy tym nie działa w bardzo agresywny sposób na skórę, a mam ją suchą i atopową, więc wiem co mówię. Właściwie więcej od produktu do mycia nie oczekuję, a sam producent nie zwodzi nas obietnicami.

Skład, to oczywiście taki standard, czyli mocne substancje myjące na samym początku, więc tutaj poprawy nie widzę. Chociaż też nie będę się nad tym pastwić, bo sama najczęściej wybieram właśnie takie myjadła. Na plus oceniam dodatek gliceryny, kofeiny, hydrolizowanych glikozaminoglikanów (wiążą wodę w skórze), ekstraktu z figi, masła illipe (silnie nawilżające, uelastycznia naskórek) oraz brak szkodliwych konserwantów. Jest też w miarę krótki, a zapach znajduje się na samym końcu.

Żel znajduje się w sporej butli, plastikowej i odpornej na wgniecenia, ciemnej ale przezroczystej. Wyposażonej w wygodną pompkę, co jest ogromną zaletą, bo kto miał przyjemność stosować inne żele Ziaji, ten wie, że używanie tych wielkich i miękkich butelek bez pompki nie należy do najwygodniejszych.
Graficznie, jak to u Ziaji, skromnie i czysto. Właściwie grafikę tworzą wyłącznie niezbędne napisy.

Cena bardzo korzystna, ale nie mam pojęcia jak wygląda dostępność tej serii w sklepach. Czy znajdziemy ją np. w marketach? Bo z pewnością w sklepach firmowych marki.
Ja do tych samych żeli raczej nie wracam, a w tym też zabrakło mi takiej eksplozji mango. Chociaż generalnie nie mam niczego większego do zarzucenia. Polecam wypróbować na własnej skórze.

Zapach

Pięknie pachnie. Ciało jest pachnące, nawilżone jednocześnie jak po użyciu balsamu. Podoba mi się ze jest 3 w 1. Bardzo mi odpowiada jego Funkcjonalność. Zamiast 3 produktów na wakacje zabieram 1

Ziaja, Baltic Home SPA Fit, Żel 3 w 1 do mycia twarzy, ciała, włosów

Żel niesamowicie pachnie i pozostawia skórę niezwykle gładką. 3w1 to fantastyczne rozwiązanie - twarz, ciało i włosy - tym produktem można umyć się''od stóp do głów'. Takie małe SPA w domu :)

Obłędny zapach mango<3

Zapach tego żelu powala nawet mój mąż mi go ,podkrada" :P cała łazienka pachnie słodkim mango po jego zastosowaniu po prostu kocham ten zapach, dobrze myje jedyne co to mógłby się lepiej pienić ale z reguły żele pod prysznic tak już mają:) daję mu mocne 5 gwiazdek bo sobie zasłużył

Super orzeźwienie :D

Żel Baltic home spa ma przede wszystkim obłędny, wspaniały zapach :) orzeźwiające MANGO idealne na lato :) Żel się dobrze pieni, jest wydajny. Umyłam w nim kilka razy włosy - efekt niezły. Moje włosy się bardzo szybko przetłuszczają i często reaguję łupieżem na nowe produkty do włosów, a tu okazało się że nie podrażnił mojej skóry głowy i odświeżył włosy. Jednak polecam zamiennie używać także klasycznego szamponu. Twarz? Nie zaryzykowałam bo mam trądzik różowaty. Ale i tak polecam :D
Opakowanie bardzo wygodne z dozownikiem.
To może być idealne rozwiązanie na wyjazdy wakacyjne, bo 1 produkt ma 3 zastosowania.

Świetny produkt

Moja opinia o tym produkcie jest niezwykle pozytywna. Sprawdza mi się pod każdym aspektem. Włosów nie puszy i nie zostawia ich skrzypiących, tylko są po nim gładkie i sypiące. Skóra po nim również nie jest w gorszej kondycji niż przed myciem, co niestety się u mnie często zdarza. Oczywiście trochę "suchości" można po myciu odczuć, ale nie jest to bolesne uczucie ściągnięcia, a raczej sugestia, że przyda się trochę kremu. Całkiem dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, ale zwykle stosuję go w tedy 2 razy (trochę jak z szamponem). W dodatku ma wygodne i estetyczne opakowanie, a jego zapach jest nieziemski - trochę cytrusowy (pomarańczowy), ale w takim wydaniu, że pachnie jak w spa.
Jedyny minus może delikatnie uczulać (jestem osobą, która nawet w aptece nie może znaleźć kosmetyków, które mnie nie uczulają, więc nie chcę być zbyt ostra, bo nie uczulił mnie mocniej niż kosmetyki z Iwostinu, czy innych aptecznych marek, a chyba nawet mniej, więc chyba przy nim pozostanę), jeśli kogoś to interesuje uczula mnie tyko na ciele - nogi, ramiona, nie zaobserwowałam żadnych objawów łupieżu.

Fajny, ciekawe produkt.

Produktu używałam jedynie do mycia ciała i w tej kwestii sprawdził się rewelacyjnie. Ładnie pachnie, pieni się oraz domywa. Niestety, do twarzy mam inne produkty i bałam się go użyć, a do włosów uważam, że potrzeba produktów do tego przeznaczonych.