Avon, Naturals, Aloha Monoi, Coconut & Tiare Flower Scented Spritz (Mgiełka do ciała `Kokos i tahitański kwiat tiare`)

Odświeżająca mgiełka do ciała o zapachu kokosa i tahitańskiego kwiatu tiare.
Może być stosowana zarówno do ciała, jak i odświeżenia pościeli oraz pomieszczeń.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml

Zapach lata

Wakacje się zbliżają wiec pora zamówić wszystko co avon wypuścił z linii monoi. Uwielbiam słodki zapach wody kokosowej wymieszany z lekkością kwiatu tiare. Trwałość mgielki nie powala, ale gdy użyjemy wszystkiego z dosyć szerokiego wachlarza produktów, możemy się cieszyć zapachem na długo. Plyn do kąpieli, zel pod prysznic, scrub do ciała, szampon i balsam. I pachniemy tropikalnym rajem caluteńkie.

Słodki kokosik

Mgiełka ma świetny zapach kokosu i kwiatu tahiti. Po spryskaniu się na skórze długo czuć jej zapach. Jest fajnym sposobem na odświeżenie w ciągu upalnego dnia. Jest jedną z moich ulubionych mgiełkę z Avonu. Jest tania. Nie uczula.

polecam

Uwielbiam wszystko co kokosowe, więc ta mgiełka szczególnie przypadła mi do gustu. Ma delikatny, słodki zapach, który doskonale odświeża i orzeźwia skórę. Bardzo dobrze sprawdza się do odświeżenia pościeli, zapach utrzymuje się dosyć długo.

Piękny

Bardzo piękna, aromatyczna mgiełka. Nie lubię słodkich zapachów ale ten przypadł mi do gustu natychmiast. Taki fajny egzotyczny zapach, delikatniy kokos... No bajka. Taki miły slodziak????

Mój hit nr 1!

Szkoda, że nie ma perfumu o tym zapachu. Zapach jest obłędny. Stosuję ją kilka razy dziennie, tak mi się podoba. Niestety, zapach trzyma jedynie godzinę, dlatego produkt szybciej się zużywa. Piękne opakowanie z dozownikiem, całkiem spora ilość, lekkie, plastikowe, w sam raz do plecaka czy torebki. Zapach jest mocno kokosowy, taki egzotyczny, hawajski. Przypomina mi lato i wakacyjne wycieczki, których niestety w tym roku zabrakło. Idealny na wieczór po kąpieli, wraz z pozostałymi produktami z tej serii.

Pięknie pachnie

Żyję z absolutnym hysiem na punkcie wszystkiego co kokosowe, więc ,kiedy tylko zobaczyłam te serię w Avonie, zaopatrzyłam się od razu w żel pod prysznic, scrub do ciała i oczywiście te mgiełkę. Właściwie ta ostatnia najbardziej przypadła mi do gustu.

Mgiełka jest obecnie dostępna w każdym katalogu Avonu- sprawdzałam ostatnio, można ją znaleźć również na ezebra, notino i kosmetyki z Ameryki, także zakup nie sprawia większego problemu. Cena standardowa- regularnie jakieś 17 złotych, katalogowo mniej niż 10, więc bardzo przyzwoicie. Opakowanie proste, przeźroczyste, dzięki temu doskonale widzimy, ile produktu nam zostało. Atomizer działa bez zarzutu i wydostaje faktycznie mgiełkę a nie strumień. Wydajność niestety pozostawia trochę do życzenia, chociaż może ja używam jej nałogowo, dlatego starcza na tak krótko.

Największym plusem jest oczywiście zapach. Naprawdę pięknie pachnie kokosem! Tylko z jakąś lekką, kwiatową nutą- nie mam zielonego pojęcia,jak pachnie kwiat tiare, ale to pewnie to. Przyjemnie odświeża. Idealnie nadaje się na letnie dni lub na wakacyjny zew wyjazdów. Niektóre tutaj poruszyły temat trwałości. Jest słaba, ale jednocześnie standardowa dla mgiełek z Avonu. Mnie nie rusza to, ponieważ właściwie tego oczekiwałam.

Miałam całe tabuny mgiełek z Avonu, ale ta najbardziej przypadła mi do gustu. Naprawdę cudowny zapach. Myślę, że wrócę do niej w okolicach lata.

spodobał mi sie

Bardzo spodobał mi się zapach. Mam już jedną mgiełkę kokosową i obie są słodko orzeźwiające. Zapach utrzymuje się tyle na ile mgiełka pozwala czyli całego dnia raczej nie wytrzyma. Co kilka godzin odświeżam zapach, żeby był wyraźniejszy. Dobry na letnie spotkania.

Rajska kwintesencja

Piękna lekka, orzeźwiająca mgiełka o cudownym kwiatowo-kokosowym zapachu. Stosuje ja zarówno na skórę, włosy, ubranie i sprawdza się idealnie. Nie wysusza, nie zostawia plam na ubraniu, utrzymuje się dość dobrze jak na mgiełkę. Miła odskocznia na lato.

mam ją...

Mgiełkę kupiłam w zestawie z żelem. Skupiła mnie cena oraz chciałam wypróbować nowy zapach avon. Czy mi sie podoba? Niekoniecznie. Próbowałam sie do niej przekonać jednakże, jakoś tak drażni mnie ta kompozycja. Nie oddziałuje pozytywnie na moje zmysły..

Kokosowe orzeźwienie !

Nie jest to moja pierwsza mgiełka z tej "Avon-nowej" serii; zawsze gdy marka wprowadza nowy zapach, kupuję go i testuję na sobie...

Mam już swoje ulubione zapachy mgiełek z Avonu i ta dołącza do "kolekcji". Zapach rzeczywiście pachnie kokosem! I jest tylko delikatnie kwiatowy. Zdecydowanie jest on świeży, nie duszący, idealny na upalne dni. Tak też często wykorzystuję mgiełki, w gorący dzień lubię się nimi "spsikiwać", a i po prysznicu fajnie jest się taką mgiełką dodatkowo odświeżyć.

Jedyną wadą jest trwałość, lecz wiem, że tak to bywa z mgiełkami - nie lubią trzymać się długo.

Opakowanie wygodne, do toreki też w sam raz.

Zapach lata!

Jestem bardzo zachwycona nowym zapachem mgiełki od AVON. Dla mnie strzał w 10 na lato! Cudownie pachnie kokosem i kwiatem tahitańskim... Uwielbiam takie zapachy. To będzie hit na lato. Mgiełki lubię latem trzymać w lodówce i kiedy chce po nią sięgam, dla odświeżenia, orzeźwienia i szybkiego schłodzenia. Małe opakowanie, wszędzie się zmieści. :)

Plusem mgiełek jest to, że można je używać na wiele sposobów. Ja osobiście używam do ciała, na ubrania, na włosy, jako odświeżacz powietrza w domu czy aucie, albo do odświeżenia pościeli. Taka malutka mgiełka a tyle zastosowań... i to za niecałe 10 zł! Często na promocji. Wygodne opakowanie w sprayu umożliwia użycie gdziekolwiek się jest. Do wyboru jest naprawdę wiele zapachów i ja przetestowałam naprawdę wszystkie... ale ten! Urzekł mnie bardzo! Już muszę zamawiać kolejne opakowanie, bo przy mojej miłości do tej mgiełki już mam końcówkę przy miesięcznym używaniu. :) Muszę zrobić zapasik na wakacje!

bardzo fajna mgiełka

letnia , lekka mgiełka firmy Avon o zapachu kokosa i kwiatu tahiti
przyjemnie odswierza, pieknie pachnie i delitanie otula nasza skore przyjemnym delikatnym zapachem kokosa z kwiatami
idealnie pasuje jako odswierzenie w goracy letni dzien