Freeman, Feeling Beautiful, Pomegranate Sugar Body Scrub (Cukrowy scrub do ciała z granatem)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Ten scrub do ciała wzbogacony w kryształki cukru i ekstrakt z owoców granatu zregeneruje naskórek nadając skórze zdrowy blask. Wygładzi i odmłodzi skórę.

100 – 250ml
zapachowa
w tubie
Struktura
drobnoziarniste

nie!

Udało mi się zużyć ten kosmetyk więc przyszedł czas na recenzję. To zdecydowanie najgorszy scrub do ciała, jaki kiedykolwiek miałam. Skusił mnie ten granat i cukier. Po pierwsze-kosmetyk ma bardzo nieporęczne opakowanie, nawet na samym początku trudno wydobyć kosmetyk, pod koniec to prawdziwa gehenna (niesamowicie twarda butelka). Sam scrub ma konsystencję raczej typową dla tego typu kosmetyków, niestety drobinki (cukrowe) rozpuszczają się już właściwie na dłoni...tak więc za wiele nie da się tym scrubem zdziałac. Nie zaobserwowałam żadnych efektów obiecywanych przez producenta. I wielki minus-zapach. Żaden granat, wstrętny, chemiczny zapach odrzucający na kilometr. Już nigdy nie skuszę się na Freemana....

Używam tego produktu od:miesiąca

tragiczny

Lubię kosmetyki owocowe, postanowiłam, że kupię kilka z Freemana. To był duży błąd. Ten peeling jest okropny. Bardzo brzydko pachnie, sztuczny, słodko-mdły zapach, który wcale nie przypomina zapachu jakiegokolwiek owocu. Konsystencja jest równie straszna. Taka glutowata, drobiny, które są w nim zawarte są dosyć spore, jednak rozpuszczają się błyskawicznie. Praktycznie zaraz po rozprowadzeniu na skórze. Tubka jest bardzo ciężka i nieporęczna. Trudno z niej wydobyć kosmetyk nawet na samym początku, gdy jest go dużo.

Używam tego produktu od: czerwiec
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego