Beeyes, Bee Venom Eco Serum 97% (Naturalne serum z jadem pszczelim i miodem spadziowym do cery dojrzałej)

Pojemność 5 szt

Naturalne serum z jadem pszczelim i miodem spadziowym do cery dojrzałej – BeeYes – ampułki.

97% składników naturalnych

Odmłodzenie & Nawilżenie

Naturalne serum przeciwzmarszczkowe BeeYes w ampułkach to innowacyjna kombinacja miodu spadziowego i jadu pszczelego. Zastosowana kofeina pobudza mikrokrążenie, a apitoksyna odbudowuje komórki białkowe. Tworzy bardzo dobrą bazę pod makijaż.

Główne składniki aktywne : jad pszczeli, miód spadziowy, kofeina, prowitamina B5, betaina.

Przebadane dermatologicznie.

w ampułce
Struktura
bogate

Uwielbiam❤

Posiadam cerę mieszają z tendencją do przetłuszczania się w strefie T. Na skórze posiadam liczne niedoskonałości oraz zmarszczki mimiczne.
__________________________
Jest to serum do cery dojrzałej. Producent deklaruje, że serum ma działanie nawilżające i odmładzające. Produkt ma naturalny skład.
Cena jednej buteleczki wynosi 25zł.
__________________________
Serum jest zamknięte w małej butelce o pojemności 5ml. Zawartość wystarcza na 3-4 użycia. Ja serum aplikuje również na szyję.
__________________________
Kosmetyk ma lekką konsystencję i bardzo specyficzny zapach. Szybko się wchłania w skórę pozostawiając ją napiętą i nawilżoną.
Produkt nie uczula mnie ani nie podrażnia.
Bardzo polubiłam się z tym serum. Jeszcze lepsze efekty są widoczne przy zastosowaniu kremu. Ja niestety miałam tylko jedną próbkę.

Marka pomimo swojej wysokiej ceny jest warta uwagi i naprawdę daje widoczne efekty na skórze.

Bardzo fajne serum

Naturalne serum z jadem pszczelim i miodem spadziowym do cery dojrzałej BeeYes w postaci ampułkek.
Jedna ampułka ma pojemność 5 ml i wystarczy taka ilość na kilka aplikacji na twarz i szyję.
Konsystencja jest rzadka, należy uważać przy nakładaniu.
Po aplikacji przez krótki czas skóra jest lepiącą, lecz po nałożeniu kremu to uczucie zanika.
Skład serum jest imponujące, ma aż 97% składników naturalnych w tym jad pszczeli, miód spadziowy, kofeina, prowitamina B5, betaina.
Działanie oceniam na 5+. Skóra po nim jest fajnie napięta i nawilżona. Zyskuje również ładniejszy kolor.
Serum świetnie nadaje się pod makijaż, który trzyma się na nim dłużej i lepiej.
Zapach jest delikatny i przyjemny.
Nie powoduje żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

ok

Ampułka z serum starczyła ma na 3 użycia, stosowałam ją na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Dobrze je się je rozprowadza, szybko się wchłania. Ma przyjemny, delikatny zapach. Podoba mi się również jego opakowanie, sprawia wrażenie bardzo profesjonalnego.