Livioon, Natural Enzyme Peeling (Peeling enzymatyczny)

Livioon, Natural Enzyme Peeling (Peeling enzymatyczny)

Peeling doskonale złuszcza martwy naskórek, wygładza skórę, redukuje niedoskonałości, rozjaśnia przebarwienia i nadaje cerze zdrowego promiennego blasku. Dzięki naturalnemu enzymowi z owocu papai bardzo delikatnie oczyszcza skórę bez konieczności pocierania. Peeling jest odpowiedni dla skóry w każdym wieku.

oczyszczający
w słoiku
50 - 100ml

Bardzo dobry peeling

Peeling dostałam w prezencie i okazał się bardzo dobry. Produkt znajduje się w puszce, która jest dobrze wykonana. Ma zakrętkę. Opakowanie jest solidne. Po upadku z umywalki nie było żadnych śladów upadku.

Peeling ma gęstą konsystencję, ale nie jest za bardzo zbity. Zawiera wiele drobnych drobinek. Peeling dobrze się rozprowadza po skórze. Nie rozpuszcza się od razu na skórze, ale potem łatwo go zmyć.
Peeling dobrze nawilża skórę. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek, dzięki czemu zostawia skórę gładką i miękką dotyku. Mimo, że ma mocne działanie to nie podrażnia skóry. Produkt mnie nie uczulił.
Peeling ma bardzo przyjemny zapach, dzięki któremu możemy się zrelaksować.

Produkt jest bardzo wydajny. Na jedną aplikację całego cała idzie go bardzo mało. Jedyną wadą produktu jest cena, która jest bardzo wysoka jak na peeling. Mimo tego, że produkt jest bardzo dobry to nie wiem czy będę mogła sobie na niego pozwolić.