Cremorlab, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask (Maseczka do twarzy)

Cremorlab, O2 Couture Oxygenic Peeling Mask (Maseczka do twarzy)

Maska bąbelkowa do peelingu tlenowego z wyciągami roślinnymi – detoksykacja i peeling w jednym.
Miękki żel zamieniający się w bąbelki pełne tlenu, które pochłaniają brud i detoksykują, pozostawiając skórę idealnie czystą, świeżą i odżywioną. Maska zawiera: Marine Oxygen Plasma™ - aktywny cyrkulator tlenu, odpowiedzialny za głębokie wnikanie tlenu w skórę oraz ułatwiający cyrkulację nawodnienia, spirulinę bogatą w składniki odżywcze, minerały, witaminy oraz plankton odpowiedzialny za oczyszczanie skóry. Bazuje na wodzie termalnej T.E.N. ™ sprzed 260 ml lat, która zawiera 10 rzadkich minerałów (selen, german, magnez, potas, cynk, wanad, wapń, mangan, miedź, sód) zapewniającej głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry oraz naturalne składniki odżywcze z głębokich wód oceanicznych. Dzięki 3-etapowym kompleksowym składnikom peelingującym (AHA, PHA, BHA), które rozpuszczają sebum na powierzchni skóry i usuwają martwy naskórek, maska pozostawia skórę dogłębnie oczyszczoną, miękką i gładką.

klasyczne
wrażliwa, tłusta, dojrzała, normalna
nawilżające, liftingujące, wygładzające, rozświetlające, regenerujące
w słoiku

Świetna!

Maseczkę kupiłam w Super-pharm skuszona promocją, cena regularna jest jednak zbyt wysoka. Z marką Cremorlab nie miałam nigdy do czynienia, jednak ta maska okazała się prawdopodobnie najlepszą jaką miałam!
- eleganckie, ładne, minimalistyczne jednak zwykła pompka byłaby tu bardziej poręczna. Opakowanie działa jak w zmywaczach do paznokci, gdzie przykładamy wacik i naciskamy na butelkę, aby go wydobyć. Tutaj podobnie - otwieramy wieczko, naciskamy, a z otworu na środku wypływa maseczka, którą zbieramy palcami.

- z opakowania wypływa błękitny żel, dosyć gęsty. Szybo rozprowadzamy go na twarzy, a on w jednej sekundzie zmienia się w piankę. Nie spływa z twarzy, przy zmywaniu znów zamienia się w żel. Zapach bardzo delikatny, kosmetyczny.

Działanie
- po nałożeniu w ciągu zalecanych 3 minut możemy poczuć łaskotanie, gdy maseczka "bąbelkuje" na twarzy, jednak to nie przeszkadza. Po użyciu skóra jest widocznie oczyszczona, mam wrażenie jakby była rozjaśniona, jak po zabiegu w salonie :) Maseczka nie powoduje uczucia ściągnięcia, twarz jest miękka i przyjemna w dotyku, idealnie czysta, świeża, i odżywiona - dokładnie tak jak opisuje producent :) Maseczka sprawdziła się u mnie jak i u mojej Mamy, jest naprawdę godna polecenia :)