Indola, Color Blaster, Pigmented Conditioner (Odżywka koloryzująca)

Indola, Color Blaster, Pigmented Conditioner (Odżywka koloryzująca)

Odżywka koloryzująca Indola Color Blaster gwarantuje tonowanie pastelowe do intensywnego. Świetnie odświeża kolor oraz neutralizuje niechciane odcienie. To wyjątkowe połączenie właściwości odżywki i pigmentu zapewnia doskonale żywe kolory, olśniewający blask oraz łatwość użycia. Co więcej aplikacja jest ekspresowa a odcienie zróżnicowane. Produkt działa w oparciu o color-charge complex, którym są drobno mieszane, półtrwałe barwniki. W dodatku odżywka ma działanie kondycjonujące, zapewnia łatwe rozprowadzeni oraz świetną pielęgnację. W efekcie włosy są gładkie i elastyczne. W składzie ponadto znajduje się hydrolizowana keratyna, która świetnie wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów. A dzięki obecności Panthenolu oraz oleju z pestek moreli włosy otrzymują większą ilość suplementów oraz są wyraźnie bardziej gładkie.

Dobierz kolor dla siebie!
Kolory Willow (różowy), Valencia (miętowo-zielony), Lark (srebrzysto-szary) i (niebieski): przeznaczone są do włosów na poziomie 9 i jaśniejszych. Mogą być użyte do ciemniejszych baz do łagodnego tonowania.
Kolory: Mayfiar (czerwony), Crema (złoty blond), Sierra (czekoladowy brąz): przeznaczone są do blondów, brązów i czerwieni. Kolory Mayfair i Sierra zalecamy do włosów na poziomie 5-7, natomiast Crema do włosów na poziomie 7-9.
Kolory Juno (nuetralizator fioletowy) i Mayfair (czerwony) przeznaczone są do włosów rozjaśnianych w żółtawych i jaskrawych odcieniach. Zalecamy do włosów a poziomie 8 i jaśniejszych. Efekt: chłodny, czysty odcień blondu.

podtrzymujące kolor
z pompką
Struktura
lekkie
>250ml
Skóra głowy
normalna

I tak i nie

Na początku szał i nadzieja dla mnie, osoby farbującej się na ognisty rudy. Efekt taki, że zakupiłam zapas przed obawą, że nigdzie nie dostanę moich kolorów. Używam jasny rudy i czerwony, robie mix, który lepiej wychodzi na głowie niż osobno odcienie.
Efekt super, ale krótko trzyma się. Po niecałym tygodniu myciu włosów wszystko znika,a na długie włosy serio trzeba wiele pompek użyć.. Więc wydajność średnia.
Bardzo farbuje skórę i problem to domyć. Niestety mimo, że to odżywka która pięknie pachnie to chyba nie do końca służy włosom, ale farbujący produkt nie mógł być pielęgnacyjny...
Na początku zachwyt, bo włosy były całkiem miękkie, ale niestety szybko zauważyłam mega przesuszenie włosów..końcówki miały efekt siana jak po mocnej farbie. Odrosty całkiem spoko pokrywa, więc to kolejny znak, że jest to mocny produkt do koloryzacji.
Jest to dobry ratunek gdy planujemy na drugi dzień wyjście/randkę a nie mamy czasu na zabawę z farbą.

jest okej

Używam Indola Color Blaster odcień JUNO do włosów blond.
Moje włosy to poziom 6/7 farbowana alfaparf 11.21. Zależało mi na ochłodzeniu odcienia pomiędzy farbowaniami.
Odżywka ma ciemno szaro/granatowy kolor i mocno oblepia nim włosy. W trakcie trzymania jej na włosach nie sposób przewidzieć jak postępuje tonowanie. Producent zaleca trzymać produkt od 2 do 10 minut w zależności od odcienia i stanu włosów.
Przeraził mnie trochę kolor, więc zmyłam odżywkę po 2 minutach. Mając za sobą doświadczenia z fioletowymi płukankami wolałam nie trzymać odżywki dłużej, by nie wyglądać tak, jakbym farbowała włosy gencjaną. I to był błąd, bo nie zauważyłam żadnego efektu. Nałożyłam ponownie na 10 minut - głównie na odrost - strzał w 10. Włosy są beżowe, lekko wpadają w czysty biały, bez śladu wstrętnego, fioletowo-sinego poblasku (nienawidzę fioletowych szamponów i płukanek, moim zdaniem dają tani efekt). kolor jest czysty, piękny i chwycił raczej równo (wytrawione końce nie są sine). Jestem ciekawa jak długo odcień się utrzyma oraz jak wypadają inne odcienie dla blondynek.