Barlon, Alko -Żel, Żel do mycia rąk ze środkiem antybakteryjnym

Barlon, Alko -Żel, Żel do mycia rąk ze środkiem antybakteryjnym

Bakteriobójczy żel do dezynfekcji rąk bez konieczności zmywania wodą. Do powszechnego stosowania. Niezastąpiony w czasie podróży. Dzięki zawartości gliceryny, wyciągu z aloesu i pantenolu zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rak, pielęgnuje ją, odżywia i chroni. Co codziennego użytku.
Zawartość alkoholu etylowego: 60%.

odświeżające
zapachowa
w butelce
żel
50 - 100ml, >250ml
Skóra
normalna

Sprawdza się

Ten żel kupiłam ze 2 miesiące temu, ma bardzo wygodne i niewielkie opakowanie i mogę go nosić w torebce. Jest wydajny - wystarczy mała kropla, żeby odświeżyć ręce.Zapach ok - nie jest jakoś mocno alkoholowy i nie podrażnia nosa ;) Kosztuje parę złotych i się sprawdza :)

Alko-Żel

Żel dobrze radzi sobie z dezynfekcją rąk w podróży, w samochodzie, na spacerze. Szczególnie dla mnie ważny gdy podróżuję z dzieckiem, korzystamy z publicznej toalety a także gdy korzystamy z komunikacji miejskiej.
Opakowanie " w podróż" małe i poręczne zmieści się w torebce, aplikacja bez problemu z korkiem dozującym, konsystencja gęsta, po roztarciu na dłoniach wchłania się szybko i nie pozostawia lepkiego uczucia. Żel jest bezbarwny z małymi czerwonymi granulkami.
Zapach po wyciśnięciu na dłonie przyjemny ale wyczuwalna drażniąca woń alkoholu, utlenia się po wchłonięciu.
Oczyszcza i odświeża dłonie, wydajny, dostępny w dwóch pojemnościach, cena umiarkowana.