Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

AA Wings of Color, Color Top Coat Jelly Efect (Kolorowy zelowy top coat do paznokci)

AA Wings of Color, Color Top Coat Jelly Efect (Kolorowy zelowy top coat do paznokci)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Pojemność 11 ml
Cena 15,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Nawierzchniowy żelowy lakier w formie top coatu. Chroni płytkę paznokcia przed mechanicznymi urazami jednocześnie nadając jej kolor. Nowa formuła top coatu o wybarwieniu półtransparentnym, która nadaje paznokciom uroczy, żelowy wygląd, umożliwia także wykonanie żelowego „ombre manicure”.
Produkt można również aplikować na lakier do paznokci co spowoduje zmianę koloru. Nałożenie top coatu na biały lakier spowoduje efekt neonowego lakieru!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo słaba trwałość

Kupiłam ostatnio kilka różnych lakierów do paznokci. Jednym z nich był właśnie ten od AA. Często moczę dłonie wiec gdy lakier utrzymuje się u mnie bez uszczerbku przez 3 dni, uznaję to za duży sukces.
Recenzuję kolor 04 Rosy clear.
Lakier jest raczej w normalnym opakowaniu. Szklana buteleczka, przeźroczysta i plastikowa nakrętka w kolorze białym. Z nakrętką już miałam problem od pierwszego użycia, ponieważ kiedy próbowałam wstrząsnąć lakierem przed użyciem, ona od razu mi odpadła. Na szczęście udało mi się ją przymocować.
Pędzelek bardzo fajny i precyzyjny. Ani razu nic oprócz paznokcia nie zostało pomalowane, nawet kawałek skórki.
Jeżeli chodzi o kolor to jestem trochę zawiedziona a byłam bardzo gdy pierwszy raz go używałam. Przez buteleczkę widać taki fajny, delikatny, różowy kolorek. Bardzo mi się spodobał,dlatego go kupiłam. Natomiast po nałożeniu na płytkę paznokcia okazało się że lakier jest przeźroczysty tylko o lekkim różowym zabarwieniu.
Niemniej jednak końcowy efekt był całkiem fajny. Paznokcie wyglądały delikatnie, nawet powiedziałabym że elegancko. Były bardzo błyszczące i takie zadbane.
I przechodzimy do sedna czyli trwałość. Dla mnie masakryczna, bo już na drugi dzień zaczęły mi odpryskiwać i wyglądało to fatalnie. Odpryskiwanie poszło od końca płytki a efekt był taki jakbym miała brudne paznokcie. Wyglądało to strasznie.
Ja więcej nie kupię tego lakieru. Poszukam czegoś trwalszego

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  12
  produktów

  98
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  31
  recenzji

  290
  pochwał

  9,90

 3. 3

  13
  produktów

  15
  recenzji

  373
  pochwał

  9,71

Zobacz cały ranking