Champneys, Spa Treatments, Citrus Blush Hand Lotion (Krem do rąk cytrusowy)

Champneys, Spa Treatments, Citrus Blush Hand Lotion (Krem do rąk cytrusowy)

Łatwo wchłaniający się balsam do rąk pozostawia miękkie i nawilżone dłonie. Odżywczy balsam nawilżający to raj dla dłoni. Mieszanka składników odżywiających skórę, w tym masło shea, olej ze słodkich migdałów i witamina E, działa osłaniająco na skórę , Energetyzujący olejek ze skórki pomarańczowej, olejek cytrynowy i kardamon poprawią nastrój.

zapachowa
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml
kremy do rąk

cudowny zapach

Balsam jest trochę za mało odżywczy do rąk, przynajmniej dla mnie. Ja wolę tłuste kremy, które nakładam raz na dzień na dłużej, prawie jak maskę.
Ten ma konsystencję balsamu do ciała, dość szybko się wchłania. Choć ma sporo olejków w składzie, dzięki czemu lekką warstwę ochronną daje.
Ja częściej używam go jako balsamu do całego ciała, razem z dłońmi. A wszystko przez wspaniały zapach - połączenie nut cytrusów i słodkości przypraw z kardamonem na czele. Zapach jest trwały, choć nie męczący ani narzucający się. Ciało nawilża wystarczająco, a jednocześnie szybko się wchłania. Pompka jest bardzo wygodna i nie zacina się.
Jako krem do rąk przyda się tylko osobom, które używają go po każdym myciu, ja nie mam tego nawyku. Jednak piękny zapach i pompka zachęcają do częstego używania.