Reell`e, Intwnsive Color Creme (Trwała farba do koloryzacji włosów)

Reell`e, Intwnsive Color Creme (Trwała farba do koloryzacji włosów)

Pojemność 1 szt

Kolor włosów Reell'e Intensive Color Creme zapewnia wyrazisty, czarujący kolor, który sprytie podkreśla Twoją osobowość. Trwała kolorystyka zapewnia fascynujące kolory pełne witalności. Siwe włosy są niezawodnie pokryte. Farba nadaje włosom niesamowity połysk.

Trwałość
długotrwałe
farby
w butelce
płyn

Średnia

Miałam już kiedyś podejście do tych zmywalnych farb z Dm, więc teraz przyszła pora na koloryzację trwałą. Co mnie skusiło, to niska cena. Farba kosztowała mniej niż 2 e, a ja na swoje długie włosy normalnie potrzebuję tak 3 opakowań farby. Tamta farba zmywalna była mniej wydajna niż opakowanie jakieś innej farby, więc od razu zamiast 3 opakowań wzięłam 4. Chociaż tutaj wydajność jakby lepsza, bo te 4 farby to były aż za i spokojnie 3 opakowania by wystarczyły.

W opakowaniu mamy rękawiczki takie foliowe (ja i tak używa lateksów), buteleczkę z utleniaczem (?), tubkę farby i saszetkę z odżywką (nie używam tych odżywek z farb, więc nie ocenię).

Mój kolor to czerń (ciemny brąz się znudził i jednak czarny znów kusił).

Farba wyszła w fajnej konsystencji. Nie była za rzadka, więc mi nie spływała i nie chlapała wszędzie. Mam dwie lewe ręce do farbowania, więc u mnie różne cuda się zdarzają przy farbowaniu. Strasznie śmierdzi,aż było mi słabo mimo otwartego balkonu. Tak więc serio radzę od razu pootwierać wszytko co możecie.
Farbę trzymałam jakoś 15 min na odroście i 20 minut jeszcze na całości.
Mój odrost jest w średnim brązie i farba super go pokryła. Kolor jest jednolity. I jakoś 3 tygodnie po farbowaniu nadal tak jest. Odrost mi się nie wymył nic a nic i nie mam tam jaśniejszych włosów.

Ogromny minus, to że farba strasznie wżera się w skórę. O ile skóry na głowy nie zafarbowała co czasem niektóre farby robią, to tam gdzie ubrudziłam farbą, było brudne przez kilka dni. Mimo zabezpieczenia czoła i karku oliwką i tak te miejsca były bardzo brudne. Przy żadnej farbie nie miałam aż tak widocznych i długotrwałych plam jak po tej.

Dodatkowo przy każdym myciu a myję włosy teraz codziennie woda leci brudna, taka fioletowa. Kilka pierwszych myć to wilgotne włosy brudziły poszewkę od poduszki (na szczęście się sprało). Farbowałam włosy jakiś miesiąc temu a woda nadal leci brudna. Kolejna sprawa to że przez jakieś pierwszy tydzień przy podrapaniu się po głowie paznokcie były czarne :o Nigdy nie miałam czegoś takiego przy żadnej farbie. Normalnie szok.

Włosy po farbowaniu nie wypadają. Często po farbowaniu przy zmywaniu farby wypada mi masa włosów a tutaj tego nie było.
Farba trochę przesuszyła mi końce co szczerze nigdy nie zdarzyło mi się przy farbowaniu włosów na ciemno.

Kolor wyszedł naprawdę ładny. Tzn to nadal tylko czerń, ale nie jest kruczoczarna i taka sztuczna. Włosy wyglądają mega naturalnie.
Jednak nie są one tak błyszczące jak po większości farb.

Ogólnie oceniam ją mocno średnio. Oprócz niskiej ceny, łatwości aplikacji i ładnej naturalnej czerni nie ma ona plusów. Zdecydowanie mniejszy komfort używania i później obchodzenia się z włosami niż po droższych farbach.