Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

La Luxe Paris, Cienie do powiek `Quattro`

La Luxe Paris, Cienie do powiek `Quattro`

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Pojemność 5,2 g
Cena 11,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Cienie Quattro dostępne są w czterech wyjątkowych zestawieniach kolorystycznych, a swoboda użycia koloru z całej palety barw pozwoli na wyjątkowy, indywidualny wizerunek odpowiedni na każdą okazję.

Kolekcja cieni została oparta na wyjątkowej technologii niezwykle drobnego rozcierania, co sprawia że cienie są trwałe i wygodne w aplikacji. Doskonale przylegają do powieki i utrzymują się przez wiele godzin. Specjalnie dobrana formuła zawierająca mikro cząsteczki, pozwala na ładne przenikanie się kolorów na oku. Podwójny aplikator ułatwiający precyzyjne nakładanie cieni na powiekę.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: 2 tygodnie

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobre

Bardzo dobry produkt. Ja używam w szczególności pierwszych dwóch cieni - jaśniejszych. Wszystkie cienie - oprócz 4 - mają satynowe wykończenie. Dołączony do palety pędzelek rozprowadza cień po powiece. Jest również rysunek, który pokazuje gdzie aplikować poszczególne cienie na powiece.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Wielofunkcyjny gagatek

Posiadam wersję kolorystyczną nr 05. Jest to zgrana czwórka cieni- białego perłowego, beżowego perłowego, dość ciemnego brązu także perłowego i czarnego matu. Opakowanie jest klasyczne i poręczne. Biały daje ładny, zauważalny błysk. Beżowy niestety jest tak fatalny jakościowo, że praktycznie nieużyteczny. Brąz nie ma wystarczającej pigmentacji. Tylko czerń mnie nie zawiodła, używam z powodzeniem także jako cienia do brwi, bo jest trwały i wygląda bardzo dobrze. Cienie (szczególnie brąz) straszliwie się osypują, praca z nimi nie jest najłatwiejsza, niestety nie można z tą mini paletką stworzyć wielu makijaży. Trwałość na plus dla 1 i 4 cienia, a dla dwóch pozostałych wielki minus. Przy częstym używaniu nie kończą się szybko. Jedyny plus to cena, ale raczej nie zamierzam już jej ponownie kupić.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  12
  produktów

  100
  recenzji

  152
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  33
  recenzji

  298
  pochwał

  9,75

 3. 3

  13
  produktów

  15
  recenzji

  381
  pochwał

  9,44

Zobacz cały ranking