L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Liftingujące serum z 1,5% kwasem hialuronowym, który podnosi poziom nawilżenia, zapewniając pełniejszą i gładszą skórę, która wygląda młodziej. Formuła została zaprojektowana, aby zapewnić efekt liftingu i posiada zaawansowane właściwości przeciwzmarszczkowe.

Skóra jest intensywnie nawilżona i natychmiast staje się pełniejsza, gładsza i jedwabista. Po 1 tygodniu skóra odzyskuje sprężystość i wygląda młodziej. Po 4 tygodniach drobne linie i zmarszczki zostają zredukowane, a wygląd skóry poprawiony.

Dla każdego rodzaju skóry. Formuła szybko się wchłania. Nie pozostawia uczucia tłustości.

żel
<50ml
serum
z pipetą, w butelce
Struktura
lekkie

Polubiliśmy się od razu!

Jest to produkt, z którym polubiłam się już od pierwszego użycia, a w miarę im dłużej go używam, tym lubię jeszcze bardziej. Ma śliczną, elegancką, szklaną butelkę, a pipeta to mistrzostwo, nigdy nie maiłam kosmetyku z tak genialną i precyzyjną pipetą.
Sam kosmetyk jest bardzo wydajny, ma lekką konsystencję wodno-żelową. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając tłustości, ani lepkości. Idealnie nadaje się pod krem i jest fajną nawilżającą baza pod makijaż. Ma delikatny, przyjemny, świeży zapach. Serum dobrze nawilża dzięki zawartości 1,5% kwasu hialuronowego. Lekko wygładza i napina skórę, jest niesamowicie przyjemne w aplikacji. Na zauważalne efekty działania przeciwzmarszczkowego muszę jeszcze poczekać, ale na pewno jest to produkt do którego z chęcią wrócę i polecę znajomym.

Nawilżający pogromca zmarszczek!

Bardzo lubię produkty, które działają kompleksowo na skórę twarzy. W swojej pielęgnacji stawiam zarówno na walkę z pierwszymi oznakami starzenia oraz na dogłębne nawilżanie. To serum jest produktem, którego użycie gwarantuje mi jednoczesne zadziałanie w obydwu tych obszarach.

Produkt otrzymujemy w eleganckiej szklanej buteleczce ze szklaną, bardzo precyzyjną pipetą. Zwykle używam 3, 4 kropli - taka dawka w zupełności wystarcza na dokładna aplikację na skórze całej warzy.

Serum bardzo ładnie pachnie - świeżo i kwiatowo. Zapach jest dość intensywny, ale nie drażni i stosunkowo szybko ulatnia się ze skóry.

Konsystencja jest raczej gęsta, trochę oleista. Produkt potrzebuje kilku minut, aby całkowicie się wchłonął. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze. Nie zawsze nakładam dodatkowo krem, bo naprawdę doskonale nawilża i bardzo dobrze współpracuje z podkładem.

Efekt, który widać tuż po aplikacji serum to promienna i bardzo dobrze nawilżona skóra. Z czasem zauważyłam, że faktycznie zmarszczki (szczególnie te na czole) są spłycone a skóra bardziej gładka i napięta). Myślę, że z każdym kolejnym dniem stosowania będzie tylko lepiej.

Serum nie spowodowało u mnie żadnych podrażnień, nie ma też działania komedogennego.

Bardzo się polubiliśmy! Warto mieć to serum <3

cudeńko!

Serum zakupiłam niedawno w promocji, w Superpharm i jestem bardzo z niego zadowolona. Ma przepiękny, perfumowany kwiatowy zapach, dość intensywny ale nie przytłaczający. Wygodna, bardzo ładna buteleczka z pipetką umożliwia precyzyjne wydobycie odpowiedniej ilości serum podczas każdorazowego użytku. Ma ono lekką i trochę lepką konsystencję. Dość długo się wchłania, nie pozostawia filmu, ani tłustej warstwy na twarzy, a jedynie uczucie lekko klejącej skóry. Po pewnym czasie skóra staje się bardziej sprężysta, jędrna, gładka i nawilżona. Drobniutkie zmarszczki, związane z suchością skóry znikają, cera jest promienna i ładna. Nie uczuliło mnie i nie spowodowało podrażnienia. Jest to dokładnie taki efekt jakiego oczekiwałam. Nie zawiodłam się na nim i z pewnością kupię go ponownie! Polecam :)

Mam 30+, ale...

Uważam, że o cerę trzeba dbać wcześniej :) w związku z tym z chęcią sięgam po kosmetyki delikatnie mocniejsze niż te przeznaczone do mojego wieku (mam 34lata). Głębokich zmarczek jeszcze nie mam, robią mi się mimiczne, które serum wchlonely jak gąbka! Delikatnie skóra została napięta, jednak nie w bolesny sposób, a to sprawiło wrażenie plytszych zmarszczek. Serum w połączeniu z kremem dawało efekt nawilżenia przez cały dzień, bez uczucia pieczenia czy ściągnięcia skóry. Co do tego czy ilość zmarszczek się zmniejsza myślę, że powinnam się wypowiedzieć dopiero po minimum 8 tygodniach używania, dlatego na ten temat się nie wypowiem. Co do efektu w dwa tygodnie - pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne.

Porządny nawilżacz

Żelowe serum w szklanej buteleczce ze szklaną pipetką, za to bardzo duży plus!
Serum świetnie nawilża, a nawilżenie utrzymuje się cały dzień.
Wypełnia zmarszczki mimiczne.
Niestety mnie serum zapchało więc raczej do niego nie wrócę.

fajny produkt do twarzy

fajne serum nawilzajace do skory twarzy, konsystencja zelowa przezroczysta. latwe w aplikacji, jedyny minus to opakowanie, które się samo otwiera i nie można go dokrecic - na wyjazdy odpada bo sie nie zamyka. jest to fiolka szklana, która wygląda ladnie no ale się nie zamyka.. minus to bardzoooo mocny sztuczny zapach który się na dodatek bardzo długo utrzymuje

Bardzo dobry produkt

Serum w bardzo ładnym, higienicznym, skromnym, nieprzesadzonym ale bardzo przy tym wygodnym opakowaniu. Skóra po nim wyraźnie napięta, nawilżona, bez oznak zmęczenia, o ładnym kolorycie. Nie pozostawia tłustej warstewki, nie powoduje pojawiania się nowych niedoskonałości. Bardzo dobrze współgrra z kosmetykami do makijażu.

L`Oreal Paris, Revitalift Filler [HA], Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy

Krem Revitalift Filler spełnił moje oczekiwania w 100%.Szybko,niemal błyskawicznie się wchłania,nadaje uczucie świeżości przez wiele godzin.Skóra jest bardziej sprężysta,no i moje koleżanki zauważyły,że wyglądam młodziej.Na pewno będę stosowała krem nadal.Polecam !

Swietne serum!

Jestem pozytywnie zaskoczona tym serum! Serum wygladza cere, juz po kilku dniach stosowania cera staje sie promienna, nawilzona, wygladzona. Makijaz od razu wyglada lepiej na zadbanej cerze. Bardzo dobrze sie wchlania, nie roluje, wspolgra z roznymi kremami i nie pozostawia nieprzyjemnej tlustej powloki. Nie zapycha jest lepszy niz nie jedno serum ktore stosowalam do tej pory. Na pewno na stale zagosci w mojej kosmetyczce.

Świetne!

Serum w bardzo estetycznym szklanym opakowaniu lekkie, przezroczyste, bardzo latwe w aplikacji. Cudownie nawilża skórę. Nie pozostawia tłustego filtra, wchłania sie, pozostawiając wrażenie lekkości, schłodzenia, ukojenia. Moja skóra wokół ich wymaga odzywienia i pielęgnacji nawilżającej. Serum świetnie daje sobie radę z cienka skóra wokół oczu. Po aplikacji kóra jest wyraźnie bardziej napięta. To cudowny preparat, który powinien być w kosmetyczne każdej kobiety, której zależy na głębokim nawilżeniu okolicy oczu. Po zastosowaniu serum przez okres dwóch tygodni widzę wyraźną poprawę w stopniu nawilżenia mojej skóry wokół oczu. Skóra jest zadbana.

Używa produktu od: próbka

Idealny zestaw

Używam kosmetyków od Loreala już kilka lat z serii przeciwzmarszczkowych i muszę stwierdzić, że działają, chociaż byłam nastawiona do nich sceptycznie. Przy dłuższym używaniu widać efekty- dobrze nawilżona, jednolita cera, bez zmarszczek, cienie pod oczami są lekko rozjaśnione i obecna seria ma przepiękny zapach :) krem pod oczy ma super chłodząca kuleczkę dzieki której można przy okazji wykonać masaż. Płyn micelarny zmywa nawet wodoodporny makijaż bez potrzeby tarcia

Genialne serum nawilżająco - kojące

Serum ma rzadką żelową konsystencję i dość mocny zapach przypominający szampon (na szczęście nie uczula). Pipeta umożliwia higieniczne i precyzyjne dozowanie produktu. Osobiście kładę je na jeszcze wilgotną twarz potraktowaną tonikiem (u mnie rumiankowy tonik Clarins). To połączenie zapewnia mi ukojoną, nawilżoną i promienną cerę praktycznie od razu po nałożeniu. Przez kilka chwil twarz lekko się klei, ale za chwilę cera się normuje. Serum daje mi odczuwalną dawkę pielęgnacji, nieraz nie kładę już na twarz dodatkowo żadnego kremu, bo nie czuję takiej potrzeby.

Mam cerę odwodnioną i wrażliwą, ostatnio często pojawiają się na niej zaczerwieniania przypominające AZS. Niektóre kosmetyki, nawet te dedykowane do cery wrażliwej, często ten efekt jeszcze wzmagają. To serum działa na nie w magiczny sposób. Położone na czerwone plamki sprawia, że już po chwile stają się one bledsze, a twarz jest ukojona i nie szczypie.

Jeśli chodzi o nawilżenie, to serum zapewnia mi je aż w takim stopniu, jakiego naprawdę się nie spodziewałam. Stosuję serum z przerwami, ponieważ przy codziennej aplikacji rano i wieczorem, twarz jest wręcz"przepojona", więc co kilka dni daję jej odpocząć. Nawilżenie mojej cery to duże wyzwanie i nawet drogie kosmetyki rzadko sobie z tym radzą. A że poradziło sobie serum z L'oreala to już jestem w prawdziwym szoku :)

Gdyby nie testy na wizażu, na 99% sama nie sięgnęłabym po produkty pielęgnacyjne L'oreal. Na szczęście dane mi było wypróbować to serum i jestem pod jego dużym wrażeniem. Moja cera stała się bardziej sprężysta, jednolita i nawilżona, jest ukojona i ma zdrowy blask. Naprawdę zapomniałam już co to znaczy sucha, ściągnięta skóra. Dodatkowo makijaż wygląda na niej przepięknie.

Czy serum wypełnia zmarszczki? Nie wiem. Wiem na pewno że cera nawilżona, to w długiej perspektywie młodo wyglądająca cera, a z tym serum nawilżenia mi nie zabraknie. Serdecznie polecam ten produkt.

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobre serum

Serum do twarzy trafiło w moje oczekiwania. Bardzo dobrze nawilża moją skórę twarzy, ujedrnia ją przez co jest bardziej napięta - ale jest to miłe napięcie twarzy, ktore powoduje mniej widoczne oznaki zmeczenia i pierwsze zmarszczki. Świetnie się rozprowadza, przyjemnie pachnie i jest wydajne. Jak na serum jest bardzo wydajne. Zapewne sięgnę jeszcse po ten produkt nie jeden raz.