Rose & Co, Patisserie de bain, Cranberries & Cream Hand & Body Lotion (Mleczko do ciała)

Nawilżające mleczko do ciała z gliceryną i masłem shea o słodkim zapachu żurawiny z kremem śmietankowym. Odpowiednie do pielęgnacji ciała i dłoni.

Skóra
lekkie
lotion
100 – 250ml

Piękne opakowanie i zapach

Kosmetyk zamknięty w pięknym opakowaniu jak wszystkie tej marki. Uwielbiam je kupować oczami. Poza tym w środku znajdziemy na prawdę fajny balsam. Po pierwsze ma super konsystencję, dosyć lekką, ładnie się wchłania. Po drugie i najważniejsze cudownie pachnie żurawiną. Jest to słodka żurawina zgodnie z opisem producenta ale dla mnie nie jest za słodka. Zapach je orzeźwiający i bardzo trwały. Długo utrzymuje się na skórze. Nawilżenie oceniam na poziomie optymalnym. Nie jest spektakularne ale jako balsam na codzień na prawdę super się sprawdza. Kupiłam go w outlecie za niewielkie pieniądze dlatego daje mu 5 gwiazdek. Ale gdybym zapalacila jego standardową cenę to oczekiwałabym wieksz go nawilżenia.