Czarna Porzeczka & Słonecznik, Tonik do twarzy

Czarna Porzeczka & Słonecznik, Tonik do twarzy

Efekt? Odświeżona i nawilżona skóra.
Formuła bezzapachowa.
100% naturalny, nie zawiera konserwantów i kompozycji zapachowej, spełnia wymagania wegetarian i wegan, szklane opakowanie.
Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki - nawilża, ujędrnia i wygładza skórę, a także łagodzi podrażnienia i opóźnia efekty starzenia się skóry.
Olej z czarnej porzeczki - nawilża i łagodzi, pomaga w walce z niedoskonałościami skóry.
Olej słonecznikowy - wzmacnia, zmiękcza i wygładza skórę. Nie jest komedogenny.
Składnik łagodzący zmiany trądzikowe - substancja z certyfikatem ekologicznym o działaniu łagodzącym wypryski i zmiany skórne.
Olej z ogórecznika - działa silnie ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo.
Skwalan - wspomaga transport bogatych składników do głębokich warstw skóry.
D-panthenol - działa łagodząco.
Witamina e - chroni przed wolnymi rodnikami.

w butelce, z pompką
płyn
tonizowanie twarzy, oczyszczanie twarzy
odwodniona, wrażliwa, normalna
oczyszczające, odświeżające
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów, bez alkoholu

Bardzo dobry produkt

Jak na tyle toników jakie używałam do tej pory, to nie spotkałam się z lepszym produktem tego typu. Przywraca odpowiednie PH skóry, bardzo dobrze nawilża, jak na kosmetyk wodny ( chyba dzieki D- panthelon, hialuronian sodu) Jest bezwonny, co jest dla mnie nowością ale mi to nie przeszkadza zupełnie. Bardzo polecam

Rewelacja!

Ostatnim kosmetykiem jaki zakupiłam to Tonik do twarzy z serii Czarna Porzeczka & słonecznik i muszę powiedzieć że jestem nim zachwycona. Nie ściąga skóry po zastosowaniu. Ma odpowiednie PH to czuć na mojej twarzy. Polecam, warty do wypróbowania!

Hit wśród toników :)

Jestem bardzo zadowolona całokształtem produktu. Opakowanie jak w przypadku całej serii Czarna Porzeczka & Słonecznik jest rewelacyjne. Szklana śliczna buteleczka z wygodną pompką i eko etykietą. Znakomicie prezentuje się w łazience. Skład konkretny i naturalny, nie trzeba nic więcej, bez kompozycji zapachowej. Tonik pozostawia przyjemne uczucie świeżości, stanowi świetne zakończenie demakijażu. Można go stosować codziennie bo rewelacyjnie łagodzi podrażnienia i świetnie dba o skórę nawilżając ją. Przywraca właściwe pH. W efekcie miękka, nawilżona gładka skóra. Polecam!

Godny polecenia.

Uwielbiam kosmetyki,które nie maja żadnego zapachu dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Nie był to tani kosmetyk, ale kompletnie nie żałuję. Tonik przy mojej skórze tłustej świetnie się sprawdza. Przy codziennej pielęgnacji moja skóra stała się mniej świecąca i dobrze z tonizowana.

Eco w każdym calu

Ten tonik to prawdziwa gratka dla wszystkich fanek naturalnych składów i ekologicznych produktów. Opakowanie to szklana butelka z wygodną i higieniczną pompką, nawet etykieta jest eko bo jest papierowa :P Skład - bajka. Prosty, krótki i naturalny. Mamy wodę, roślinny emolient, ekstrakt z czarnej porzeczki, glicerynę, kwas hialuronowy i panthenol. Nic więcej i to jeszcze z certyfikatem ekologicznym. Tonik nie ma zapachu.

Działanie takie jak skład :) Delikatne, kojące, nawilżające - odczułam to szczególnie po zastosowaniu mocniejszego peelingu. Łagodzi podrażnienia, przywraca naturalne ph i przygotowuje skórę na dalsza pielęgnację czyli robi dokładnie to co do toniku należy ;) Czuć, że skóra jest nawilżona i ukojona - nie ma mowy o żadnym podrażnieniu czy uczuciu ściągnięcia. Jest idealny do codziennego stosowania. Prosty, naturalny, ekologiczny - nie ma się do czego przyczepić - nawet do opakowania :) Jeśi lubicie naturalne, proste produkty w eko opakowaniach i szukacie łagodnego, kojącego toniku na co dzień to propozycja dla Was. Minusem może być dosyć wysoka jak na tonik cena ale warto wypatrywać promocji :)