KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła

BooBoo Micelarne arbuzowe mydło do rąk dla dzieci

5 na 52 opinie
100% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
5 na 5
Kupi ponownie: 100% osób
  • 5 / 5
    "Szuru buru, brud to zmora, pora wezwać BooBoo Stwora"
    Micelarne mydło BooBoo, kupiłam z myślą o dzieciach ale my też go używamy. Kupiłam go już dosyć dawno, ale po powrocie z zakupów dzieciaki rzuciły butelką i odpadła pompka. Przelałam więc mydełko do innego opakowania czego nie żałuję ponieważ butelka jest długa i wąska i mam podejrzenie że mogłaby nie stać stabilnie przy umywalce. Opakowanie to plastikowa butelka z pompką o pojemności 300 ml. Opakowanie wygląda rewelacyjnie i bardzo dzieciom się podoba. Jest zabawne z zabawnym stworem, wszystko jest bardzo kolorowe i przystępne dla dzieci. Ponadto z tyłu opakowania jest instrukcja jak prawidłowo myć ręce. Myślę że to fajna opcja , szczególnie dla maluchów, które dopiero uczą się takich rzeczy. Mydło jest przeźroczyste o pięknym zapachu. Miało być arbuzowe ale wydaje mi się że jest jakby bardziej owocowe, a arbuza można tam wyczuć ale w mniejszym stopniu. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to bardzo rzadka, wręcz wodnista konsystencja. Po prostu przecieka przez palce a przez to jest mniej wydajne, ponieważ na umycie dokładne rąk trzeba użyć dwóch pompek. Mydełko BooBoo zostało stworzone i wyprodukowane w Polsce. Zostało przetestowane dermatologicznie. Zawiera w swoim składzie 99% składników pochodzenia naturalnego. Nie zawiera alkoholu i jest eco friendly. Myślę że to bardzo fajne mydełko, tym bardziej że jest przeznaczone dla dzieci. Mydełko bardzo delikatnie się pieni, nie produkuje piany w nadmiarze. Podczas mycia piękny zapach unosi się w całej łazience i jeszcze długo utrzymuje się na dłoniach. Po umyciu dłonie są świetnie oczyszczone, mam wrażenie że są jakby wybielone:). Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dziecięcych rączek i nie tylko. Dłonie są gładkie i milutkie w dotyku. Niestety jak chyba większość mydeł ma tendencję do przesuszania skóry dłoni, ale uspokajam że w mniejszym stopniu niż podobne produkty. Podsumowując mimo małych niedociągnięć uważam że to świetne mydło dla dzieci i dorosłych,a edukacyjne rymowanki i instrukcja mycia rąk sprawiają że zwykłe mycie staje się fajną zabawą.
    Zalety:
    • Ładne, zabawne opakowanie
    • Piękny zapach
    • Dobrze oczyszcza skórę
    Wady:
    • Lejąca konsystencja
    Szczegóły:

36 osób uznało tą opinię za pomocną
    gringo1980
    23 listopada 2020 o 20:07
    5 / 5
    Arbuzowa rozkosz do mycia rąk
    Mydełko dla dzieci, ale sama też z niego korzystam. Nie wysusza skóry, ślicznie pachnie. Bardzo wydajny. Mamy już kilka produktów BooBoo ale to mydełko to nasz ulubiony produkt. Atutem jest przystępna cena. Warto też tu zaznaczyć, że to polska marka. Od dłuższego czasu staram się, by większość kosmetyków była w moim koszyku polska, bo warto wspierać swoje rodzime firmy, szczególnie w tym wyjątkowym czasie pandemicznym.
    Szczegóły:
    • Wydajność: