L´Oréal Professionnel, Serie Expert, Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid Ends Filler Concentrate (Koncentrat pogrubiający końcówki)

Koncentrat pogrubiający końcówki do włosów długich. Profesjonalna formuła z dodatkiem Filler A-100 działa natychmiast wypełniając włókno włosa i pogrubiając końcówki na ostatnich centymetrach, aby wyglądały na pełniejsze. Dzięki zawartemu w formule aminokwasowi, koncentrat wzmacnia włosy, odbudowuje je. Dzięki temu kosmetykowi na dobre zapomnisz o łamliwych włosach czy rozdwojonych końcówkach. Możesz już nie bać się nożyczek swojego fryzjera - podcinanie końcówek przestaje być konieczne. Włosy będą mocne i grube na całej długości.

Właściwości koncentratu na końcówki włosów Loreal Pro Longer:
+ widocznie pogrubia końcówki włosów
+ chroni przed rozdwajaniem
+ wzmacnia i odbudowuje włosy
+ zmniejsza podatność na łamanie

Zachowaj długie włosy, które kochasz! Dłuższe, grubsze, piękniejsze włosy!

Nie jest zły jako dodatkowa pielęgnacja

Koncentrat pogrubiający końcówki to kolejny element zestawu Pro Longer który miałam możliwość testować z ramienia Klubu Recenzentki - serdecznie dziękuje za tą możliwość. Koncentrat był akurat tym produktem do którego podchodziłam z największą ochotą , wcześniej używałam oczywiście produktów upiększających końce włosów , ten produkt natomiast ma działać nie tylko na końce ale też upiększać włosy na całej ich długości. Oczywiście po próbce ( bo to co otrzymałyśmy do testów to próbka ) nie jestem w stanie wyrobić sobie całościowej opinii , ale pierwsze wrażenie mam jak najbardziej pozytywne.

Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zakupu opakowania w pełnym wymiarze to tam opakowanie go nie zdenerwuje , tutaj w przypadku próbki faktycznie można się zirytować . Jest to plastikowa fiolka którą należy po prostu ułamać w najcieńszym miejscu jak typowe szklane fiolki z kosmetykami. Trzeba w to jednak włożyć trochę siły , no ale nie zdziwiłam się wszak przełamanie szkła a plastiku to jednak różnica jest. Ale jak już przełamać się udało to bez problemu dało się go użyć i dobrze zamknąć na kolejny raz ( ja swój koncentrat podzieliłam na dwie porcje ) Ale wizualnie ta różowa ampuła prezentuje się naprawdę ładnie i tego jej nikt nie odmówi :D

Koncentrat jest w konsystencji typowy wodny. Właściwie nawet wygląda jak woda o zapachu charakterystycznym dla tej serii czyli świeżym i bardzo przyjemnym . Zapach jak dla mnie w przypadku koncentratu jest najdelikatniejszy ( porównując z szamponem czy maską ).

Z aplikacją nie miałam najmniejszych trudności. Po prostu wtarłam we włosy skupiając się najbardziej na końcówkach . Pierwszym razem użyłam go zamiast maski , natomiast drugim razem użyłam po masce - i w tym przypadku zauważyłam jeszcze lepsze efekty. Na marginesie dodam , że nie oblepia włosów i naprawdę bardzo łatwo go wypłukać.

U siebie efekty widziałam - i to co , pierwsze rzuciło mi się w oczy to faktycznie to , że końce włosów zrobiły się grubsze takie jakby lekko napompowane co stwarzało efekt tego , że faktycznie włosy na całej długości wydawały się być równie grube. Może to i nic ale zdarzyło mi się przyznaje używać takich produktów na końce włosów , że po umyciu i wyprostowaniu moje końce w stosunku do całej długości włosów wydawały się być cienkie jak tyłek węża. No . Także tu różnice widzę. Dodatkowo zauważyłam również świetne wygładzenie włosów i delikatne ich zmiękczenie. Ale wiadomo używam całej gamy co też swoją robotę robi. Niestety o regeneracji końcówek czy nadaniu im większej witalności nie mogę się wypowiedzieć - to wiedziałabym po zużyciu całej butli.

Oczywiście od takiej ampułki na zachętę warto zacząć i spróbować na swoich włosach czy w ogóle chce się w to bawić i bulić kasę na całą wielką butlę ( no nie są to tanie rzeczy ). Z oceną końcową mam lekki problem . Na 5 gwiazdek za dużo na 3 za mało..Przydały by się połóweczki , no ale myślę , że za samo spełnienie obietnic producenta odnośnie pogrubienia i zmiękczenia koncentratowi należą się 4 gwiazdki.

Efekty są po prostu rewelacyjne <3

Niestety nie jestem szczęśliwą posiadaczką bujnej i gęstej czupryny :( Moje włosy są suche, wysokoporowate - generalnie wymagające. Bez użycia odpowiedniej pielęgnacji puszą się, nie błyszczą, a każdy kosmyk żyje własnym życiem. Bardzo ciężko mi je zapuścić bo końcówki po prostu się kruszą.

Przetestowałam już setki produktów, które miały za zadanie wzmocnić końcówki i zapobiec ich rozdwajaniu się. jedne były lepsze, inne gorsze, ale ten koncentrat stał się moim numerem 1!

Buteleczka o pojemności 15ml wystarczyła mi na 4 użycia (moje włosy są średniej długości, raczej cienkie). Produkt działa błyskawicznie. Już po pierwszym zastosowaniu go na mokre końcówki po umyciu i wysuszeniu zauważyłam, że postrzępione do tej pory końce są dużo bardziej gładkie i błyszczące. Z każdym kolejnym użyciem było tylko lepiej. Bardzo ubolewam, że moje opakowanie się skończyło i wiem, że muszę zakupić dużą butelkę, bo efekty są po prostu rewelacyjne.

Do tego wszystkiego koncentrat (jak cała linia produktów) pachnie bosko, a zapach długo utrzymuje się na włosach... i w całej łazience :)

Wzmacnia końcówki i zabezpiecza je przed łamliwością

Przyznaję szczerze, że nieco nie rozumiem niskiej oceny tego produktu tutaj, na Wizażu - dzięki Klubowi Recenzentki miałam bowiem okazję przetestować całą linię Pro Longer do długich włosów i koncentrat pogrubiający końcówki to jeden z moich ulubieńców. Jestem właścicielką długich włosów i przez regularne poddawanie ich rozjaśnianiu, największy problem z jakim się zmagam to ich puszenie się, suchość oraz łamliwość końcówek. Do tej pory jedynie podcinanie poprawiało ich wygląd, co oczywiście wpływało na to, że bardzo ciężko było mi zapuścić włosy do jeszcze większej długości. A która z nas nie marzy o długich, lśniących i mocnych pasmach? :)

W moje ręce trafił koncentrat o małej pojemności (15 ml) i opakowaniu w formie jednorazowej ampułki, której końcówkę należało ułamać. Taka pojemność wystarczyła mi na dwie aplikacje, a długość moich włosów sięga za łopatki. Z uwagi na to, że odczuwam lekki niedosyt, zamierzam zaopatrzyć się w opakowanie o pojemności 400 ml i nieco dokładniej sprawdzić działanie tego produktu, które póki co - bardzo przypadło mi do gustu. Warto dodać, że opakowanie o pojemności 400 ml to koszt w wysokości 99 złotych. Takie malutkie opakowanie, jakie otrzymałam (15 ml) to natomiast koszt w wysokości 45 złotych. Dość duża rozbieżność, prawda? Ale nie od dziś wiadomo, że mniejsze opakowania są nieopłacalne i sprawdzają się głównie podczas krótkich wyjazdów, kiedy nie chcemy brać ze sobą całej walizki kosmetyków. Dodam jeszcze, że koncentrat ma postać płynną, jest lekki i bezproblemowo rozprowadza się na włosach. Pachnie tak jak inne produkty z tej serii - bardzo ładnie, lekko "fryzjersko" :)

Koncentrat należy aplikować na mokre włosy, pozostawić na 5 minut a następnie spłukać (spłukuje się naprawdę bezproblemowo). Jeżeli mowa o efektach, to są bardzo obiecujące :) Produkt naprawdę widocznie dba o końcówki włosów, poprawiając ich wygląd. Scala, wygładza i pięknie dociąża. Przy tym nie obciąża ani nie oblepia pasm. Końcówki wydają się być mocniejsze, zabezpieczone przed nadmierną łamliwością, są bardziej lśniące. Po dwóch użyciach wydają się być także odrobinę grubsze. Obietnice producenta są zatem spełnione :) Jestem ogromnie ciekawa, jak produkt będzie spisywał się podczas regularnego stosowania. Wydaje mi się, że to będzie totalny sztos <3 Po dwóch aplikacjach przekonał mnie do siebie totalnie :) Warto go wypróbować, dla mnie w pełni zasłużone 5/5 gwiazdek! I z ręką na sercu polecam całą linię Pro Longer dla posiadaczek długich włosów :)

super!

Bardzo fajny produkt! Użyłam razem z maską i odżywką z tej samej serii. Ma bardzo lejącą się konsystencję, ale łatwo się nakłada na włosy. Po użyciu włosy były jeszcze bardziej lejące, błyszczące i odżywione i miłe w dotyku. Polecam na większe okazje, włosy wyglądają jak po zabiegu.

Używa produktu od: próbka

Szybka regeneracja

Koncentrat wystarczył mi na trzy użycia...Polubiłam go bo nie obciążał mi końcówek a włosy do kolejnego mycia wyglądały bardzo dobrze. Końcówki włosów po użyciu kosmetyku były nawilżone i bardziej lśniące, a tym samym wyglądały na zdrowsze.

Wisienka na torcie

Koncentrat tego typu to dla mnie zupełne zaskoczenie i nowość- nigdy nie miałam ani okazji ani (jak mi się wydawało) potrzeby zapoznać się z kosmetykiem tego typu.
Wizualnie kosmetyk sprawia wrażenie bardzo profesjonalnego, niekoniecznie na użytek domowy. Cieszę się, że jest jednak dostępny dla szerszego grona, niż tylko dla fryzjerów.
Ampułka jest bardzo ładna, zgrabna, nie ma kłopotów z jej otwarciem. W środku lekki, pachnący kwiatami, wodnisty płyn, który bardzo łatwo nałożyć na włosy. Do tego jest wydajny - na ok. 3-4 użycia dla włosów o średniej długości jest w sam raz.
Działanie jest bajeczne - ampułka sprawia, że włosy są miękkie, nieziemsko gładkie i pięknie odbijają światło. To świetne uzupełnienie całej serii, w szczególności maski. Dzięki swej lekkości koncentrat nie obciąża włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania ani oklapnięcia. Świetnie działa na końcówki włosów - te nie łamią się, nie niszczą od wiązania przeróżnymi gumkami, nie ma mechanicznych uszkodzeń. Włosy są niezwykle elastyczne i wyraźnie mocniejsze, pogrubione. Pomaga w utrzymaniu włosów w dobrej kondycji - szczególnie na końcach, gdzie włosy potrafią się natualnie przerzedzać, łamać i rozdwajać.
Koncentrat powoduje, że włosy są łatwiejsze w układaniu - po prostu wyglądają o niebo lepiej - jak po zabiegu pielęgnacyjnym u fryzjera.

Naprawdę świetny! <3

Linię Pro Loger testuję dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję <3.
Koncentrat pogrubiający końcówki to dla mnie totalna nowość - nigdy przedtem nie używałam tego typu kosmetyku, dlatego czekałam z niecierpliwością na moment, w którym będę mogła wypróbować to cudo.
Do testu otrzymałam ampułkę o pojemności 15 ml - warto dodać, iż koncentrat występuje również w dużej pojemności (400 ml) i mam zamiar zaopatrzyć się właśnie w taką butlę. Czym mnie tak zachwycił? Właściwie to wszystkim :)

PLUSY:
+Opakowanie - nie miałam żadnych problemów z jego otwarciem (na logikę - trzeba było tylko ułamać końcówkę, nic poza tym...). Szata graficzna charakterystyczna da serii, miła dla oka. Aplikator ułatwiał dozowanie koncentratu.
+Konsystencja - leciutka, ale nie spływała z włosów (nie rozumiem zarzutów, że płyn jest wodnisty - a jaki ma być?!). Koncentrat łatwo spłukać z włosów.
+Przyjemny, kwiatowy zapach, typowy dla pozostałych produktów z tej serii.
+Mimo niewielkiej pojemności koncentrat jest wydajny - na moje włosy tuż za ramiona wystarczył na 4 razy.
+Doskonale współpracuje z maską z tej serii, razem tworzą duet idealny - włosy są obłędnie miękkie, gładkie, błyszczące, końcówki są scalone, bez puchu i takie grubsze.
+Absolutnie nie obciąża włosów - raz z rozpędu wysmarowałam nim całe włosy i po spłukaniu wyglądały genialnie, nic nie straciły na objętości.
+Niesamowicie wygładza - w duecie z maską mam włosy jak prosto od fryzjera!!!
+Nie wpływa negatywnie na skręt włosów, wręcz go podkreśla.
+Mam wrażenie, że ułatwia prostowanie - moje końcówki najczęściej się wywijają, po tym koncentracie grzecznie poddawały się prostownicy i były idealnie gładkie.
+W odróżnieniu od kremów, fluidów czy serum do końcówek, ten koncentrat działa lepiej i nie nie obciąży nam włosów - spłukujemy, a nasze końce są ujarzmione i błyszczące.
+Produkt jest niedrogi - ale dotyczy to tylko wersji 400 ml!

MINUSY:
-Małe opakowanie kompletnie się nie opłaca - 15 ml/45 zł, a 400 ml/99 zł?! Kto ustalił taką cenę? To mój jedyny zarzut, bo taka mini wersja jest idealna do podróży lub po prostu na wypróbowanie, ale ta cena to nieporozumienie.

W mojej opinii ten koncentrat to małe cudo - widzę różnicę przed i po. Widzę stosując koncentrat solo, widzę stosując go wraz z maską. On naprawdę robi cuda z włosami, zagęszcza optycznie pasma, dodaje objętości, scala końce, a przy tym jest lekki i nie niszczy mi naturalnego skrętu włosów.
Kupię go ponownie i polecam go serdecznie - zwłaszcza jeśli wasze końce włosów są ''nierówne'', wywijają się i puszą - same zobaczycie, co on potrafi <3

Fajny

Produkt bardzo fajny i idealny dla długich włosów. Włosy po użyciu wyglądają po prostu zdrowo i pięknie. Tak jak cała linia, koncentrat ma piękny zapach i cudowny kolor opakowania. Dodatkowo produkt jest wydajny. Bardzo przyjemnie się z niego korzysta. Jestem zadowolona z całej serii dla długich włosów. Jedyną wadą jest pojemność i cena. Opakowanie najlepiej zużyć w przeciągu paru dni.

Doraźna pomoc

Ja tę ampułkę nazwałam " maseczką koktajlową na włosy". Działą podobnie jak rozjasniające i wygładzające maseczki na twarz, które własnie stosujemy przed ważnymi wydarzeniami. Jak w całości serii, nie uświadczymy tutaj odżywienia i regeneracji włosów, ale wizualne wygładzenie, efekt włosów jak u fryzjera, czy efekt wow. Bo takich rzeczy też czasami szukamy!
Użyłam tej ampułki przed jedną imprezą i efekt był natychmiastowy. Włosy faktycznie w uczuciu stały się pogrubione ( oczywiście aż do kolejnego mycia), układały się idelanie i były miękkie jak po tygodniowym spa :D Az poprossiłam siostrę aby oceniła czy mam racje i faktycznie włosy były bardzo miękkie i gładkie, Wystarczyło wyciągnąć je na szczotkę i układały się same. Więc jeżeli nie chcecie wydawac milionów na takie zabiegi u fryzjera, to zakupiłabym ten pordukt i stosowałą go włąsnie doraźnie przed ważnymi wydarzeniami. Bo efekt jest świetny. Uważałabym jedynie przycienkich, niskoporowatych wlosach bo można osiągnąć oklap i efekt nieumytych włosów :(a
Jedynie przyczepiłabym się do opakowania, które uważam za bardzo niewygodne i cięzkie do otwarcia :( , chociaż jego plusem jest mały podrózny rozmiar. O dziwo starczyła mi na kilka razy i wcale nie szczedziłam jej sobie i efekt nie był połowiczny! Więc plus za wydajność.

Używa produktu od: próbka

Najmocniejszy punkt linii Pro Longer!

Jestem zaskoczona opiniami i oceną ogólną produktu... Podczas kiedy pozostałe produkty zbierały same zachwyty, dla mnie były po prostu dobre i to ten koncentrat został moim ulubieńcem, a on takie słabe opinie!

Uwieeelbiam ten koncentrat i wiem, że na pewno do niego wrócę.
Pomimo, że dotąd w mojej pielęgnacji nie było drogeryjnych kosmetyków z silikonami, a ten produkt się na nim opiera, to muszę mu przyznać, że jest świetny. Choć nie wiem jak bym chciała napisać, że jest okropny i nie będę go używać, to wiem, że nie mogę, naprawdę świetnie się sprawdził i z bólem serca będę go używać na "wielkie wyjścia". Dlaczego z bólem? Silikony się w większości nadbudowują na włosach i trzeba je zmyć silnym detergentem, czego unikałam, ale efekt, który daje ten produkt, jest wart umycia włosów na długości rypaczem zawierającym sls/sles. Oczywiście nie będę go używać na co dzień, ale jak wspomniałam, na wielkie wyjścia to mój must have - daje szybko efekt bardzo, bardzo gładkich włosów, tworzących taflę, odpowiednio je dociąża, nie powoduje jednak uczucia tłustości.... Ideał.

Sprawdza się w połączeniu innym, spłukiwanym produktem z tej linii, ale też z szamponem, którego używam na co dzień. Przy użyciu jednocześnie wszystkich produktów z tej linii moje włosy były bardzo przeciążone, tłuste, bez życia. Solo działa super i wyjątkowo dobrze sobie radzi z moimi puszącymi się kosmykami.
Jedynie nie sprawdził się w połączeniu ze wszystkimi produktami z linii naraz - to już było za dużo wygładzenia i dociążenia ;)

Znalazłam też ulubioną metodę aplikacji - po nałożeniu na włosy (na około 2/3 długości, oczywiście omijając górne pasma i skórę) wczesuję go, a nie tylko nakładam dłońmi. Jest wówczas nałożony równomiernie i działa wszędzie, gdzie trzeba.

Najlepiej działa z cała linia kosmetyków

bardzo fajne kosmetyki, włosy juz od pierwszego użycia są miekkie i gładkie, nie plączą się, kosmetyki sa bardzo wydajne, a zapach mają obłedny bardzo dlugo się utrzymuje. Bardzo polecam cała serie.
Jesli chodzi o ten koncentrat ma problematyczne opakowanie, to chyba jedyna wada

Koncentrat jest świetny

Testowałam koncentrat dzięki klubowi recenzentki.
Jestem w szoku, ze ma takie słabe opinie na wizażu bo ja jestem zachwycona!
Mam długie włosy, prawie do pasa i moje końcówki zawsze były osłabione i cienkie.
Po koncentracie mniej się łamią i wyglądają zdecydowanie zdrowiej! Wystarczy kilka kropelek, jest bardzo wydajny. Kupię następne opakowanie z pewnością :)

Uzupełnienie efektu wow!

Całą serię miałam możliwość testować dzięki uprzejmości wizażu, dziękuję!
Przyznam, że po ampułkę sięgnęłam jako po ostatnią z serii. Widzę, że otwarcie może sprawiać kłopot- a wystarczy po prostu złamać najcieńszą część ampułki- jak w przypadku zastrzyków:) Po złamaniu końcówki pozostaje wewnątrz cienki aplikator z otworem, przez który bez żadnych problemów i zbędnego rozlewania aplikujemy koncentrat.
Używałam ten koncentrat na osuszone ręcznikiem włosy, aby koncentrat mógł dokładniej penetrować włosy oraz aby nie spływał. Po paru minutach zmyłam delikatnie włosy i osuszyłam. Ampułka faktycznie ma otwarcie jednorazowe, jednak otwór jest tak mały, że be ryzyka wyschnięcia, można spokojnie odstawić na półkę i użyć do 3 razy.
Nie ma tak intensywnego zapachu, jak w przypadku szamponu czy maski, zapach jest delikatniejszy. Konsystencja jest wodnista.
Włosy po użyciu są lśniące i grubsze, ewidentnie poprawia wygląd włosów.

Cena ampułki jest bardzo wysoka, może uda mi się kupić duże opakowanie w promocji- na co liczę.