NeoNail, Pusher 3C (Kopytko metalowe dwustronne)

NeoNail, Pusher 3C (Kopytko metalowe dwustronne)

Pojemność 1 szt

Kopytko metalowe służy do zdejmowania lakieru hybrydowego oraz usuwania i odsuwania skórek.
Posiada dwa ostre i precyzyjne zakończenia, które usprawniają zabiegi manicure i pedicure.
Wyprofilowana rękojeść ułatwia pracę i odpowiada za wygodę oraz precyzję i komfort. Pusher wykonany został ze stali nierdzewnej, dlatego można go sterylizować oraz dezynfekować.
Przyrząd cechuje również elegancki wygląd, jak i łatwość w utrzymaniu czystości i higieny. Można go wykorzystywać w domu, jak i salonie kosmetycznym.

Świetny

Bardzo porządne kopytko. Od pierwszego użycia wiedziałam że spokojnie posłuży mi kilka lat. Świetnie się nim pracuje. Doskonale odsunie zarówno skórki jak i pozostałości po lakierze hybrydowym. Pewnie leży w dłoni, nie ma się wrażenia że zaraz zrobię sobię nim krzywdę. Mimo częstego korzystania jest tak tako odpowiednio ostre. Naprawdę bardzo dobry produkt.

Kopytko bardzo porządnie wykonane, super jakość, łatwe w czyszczeniu

Kopytko bardzo porządnie wykonane, super jakość, łatwe w czyszczeniu - jestem pewna, że jest na tyle trwałe, że posłuży mi przez kilka lat. Dobrze leży w dłoni, nawet podczas dłuższego korzystania nie odczuwam dyskomfortu. Korzystam z niego przede wszystkim do ściągania skórek i pozostałości po lakierze, w różnych zakamarkach paznokcia. Dzięki dwóm różnym końcówkom nie mam z tym problemu. Narzędzie ostre, mimo częstego korzystania nie stępiło się, końcówki nadal są takie jak zaraz po zakupie, nic się nie zniszczyło.

Produkt idealny.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Akcesoria do pielęgnacji kupuję przy okazji, nie przywiązuję uwagi do marki, raczej liczy się dla mnie wykonanie i cena.

Oczekiwania: Dobrze wykonane kopytko, którym odsunę skórki, ściągnę resztki nierozpuszczonego lakieru, nie rysując przy tym płytki paznokcia.

Opakowanie: Zapakowane w plastikową folię z logo firmy. Logo firmy znajduje się również na samym produkcie.

Wrażenia: Dobrze wykonane, solidne kopytko. Z dwóch stron różne końcówki – mniejsza, ostro zakończona i większa płaska. Dobrze się nim operuje, pewnie leży w dłoni. Radzi sobie z przesunięciem skórek, bez zarzutu ściąga nadmiar lakieru, który czasem trafi na moje skórki. Jeżeli chodzi o ściąganie resztek lakieru hybrydowego sprawdza się znakomicie. Nie rysuje płytki paznokcia. Łatwo się je czyści, nie widać zużycia narzędzia - bez problemu starcza na parę miesięcy regularnego używania, ostrza wolno się tępią. Nie niszczy się podczas dezynfekcji, nie rdzewieje. Te kopytko najbardziej odpowiada mi kształtem jest uniwersalne - sprawdza się przy manicure jak i pedicure. Nie wiedziałam, że Neonail ma różne opcje kopytek, dopiero będąc u koleżanki zauważyłam, że ma inny kształt. Tym sposobem mam w swojej kolekcji 2 kopytka marki Neonail. Uważam, że są dobrze wykonane i warte swojej ceny.