Joanna, Jedwab, Odżywka w sprayu ułatwiająca rozczesywanie

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odżywka wygładzająca z serii Jedwab dedykowana jest specjalnie do włosów suchych, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskim. Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu tworzą na powierzchni włosa, nawilżający, ochronny film, a dodatkowe składniki kondycjonujące zapewniają właściwą pielęgnację. Po zastosowaniu włosy są wygładzone, lśniące i przyjemne w dotyku. Mają zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

nawilżające, nabłyszczające, wygładzające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
w sprayu
lekkie

Odżywka jedwabna.

Odżywka jest w sprayu, bardzo łatwo ją stosować, wystarczy popsikać nią włosy i chwilę powcierać w czuprynę. P o kilku stosowaniach zauważyłam poprawę elastyczności moich włosów, stały się bardziej miękkie w dotyku. Odżywka ładnie pachnie i delikatnie. Odżywkę stosuję rano po wstaniu i wieczorem przed pójściem spać na suche włosy, nie muszę jej spłukiwać. Odżywka ma 150 ml i kosztuje ok 8,00 złotych, więc się opłaca.

Okrutnie nieprzyjny zapach, ale działanie super

Odżywka znajduje się przezroczystej, plastikowej butelce o pojemności 150 ml
Opakowanie posiada atomizer, który bardzo dobrze rozpyla płyn. Sama substancja jest różowego koloru. Najgorsze w tej całej odżywce jest zapach, jest okropny a dodatkowo niestety jest wyczuwalny na włosach. W pierwszym momencie ładnie pachnie, ale to trwa sekundę później jest taki zepsuty ten zapach, lekko zgniły, no koszmarny. Jeżeli chodzi o działanie jest suprem odżywka naprawa ułatwia rozczesywanie, sprawia że włosy się nie puszą i nie elektryzują. Dodaje włosom blasku. Naprawdę wszystkie obietnice producenta są spełnione. Minus za ten zapach, ale coś kosztem czegoś. Najważniejsze, że działa.

Nie urzekł mnie

Używam ja- do farbowanych blond wysokoporowatych- nie ma szału. O ile skoncentrowany jedwab to złoto- ten w spreju nie jest już taki wspaniały. Zapachu prawie nie czuć, a jeśli nawet to jest średni. Jest wydajny, ale prócz delikatnego ułatwienia w rozczesaniu mokrych włosów, nie widzę żadnego efektu jak po jedwabiach.
Córka- kręcone, sianowate włosy- głownie z myślą o niej kupiłam. Zużyjemy do końca ale cudów brak.

Jak dla mnie średnia

Odżywke kupiłam gdyż mam długie włosy i po umyciu mam problem z ich rozczesaniem. Muszę przyznać,że jak dla mnie jest średnia, wydaje mi się że moje włosy trochę łatwiej się rozczesuje ale nic poza tym,nie są ani bardziej nawilżone ani jakieś błyszczące. Czasem mam wrażenie że spryskuje je zwykłą wodą.

Dobry produkt

Joanna jedwab to kosmetyk do rozczesywania włosów zamknięty w plastikowym pojemniczku z atomizerem. Łatwo korzysta się z tego produktu, ulatwia rozczesywanie włosów. Ma specyficzny zapach ale nie należy on też do najgorszych. Nie zauważyłam poprawy kondycji włosów. Produkt według mnie spełnia swoje przeznaczenie.

zbędny w pielęgnacji

Szukałam odżywki w sprayu, która pomoże mi okiełznać moje wiecznie splątane włosy. Wybór padł na ten prosty, klasyczny produkt. Sera z jedwabiem dobrze współgrają z moimi włosami, więc liczyłam, że tak będzie i w tym przypadku. Niestety, ale żałuję jego zakupu.

Dobra ożywka!

Często po zabiegach z użyciem prostownicy czy lokówki moje włosy potrzebują dodatkowego nawilżeni i wygładzenia. Odżywka zastosowana na mokre włosy faktycznie ułatwia rozczesywanie, ale po wysuszeniu moje włosy i tak nie są takie jak powinny być. Razem z tą odżywką muszę używać serum na końcówki w celu ujarzmienia puszenia. Fajna przy splątanych włosach u mnie po użyciu lokówki lub prostownicy, ale bez rewelacji.

Bardzo dobra odżywka

Ta odżywka mnie uratowała, a dokładniej moje włosy, z których rozczesaniem miałam problem. Odżywka na prawdę działa, włosy przy szczotkowaniu mniej się plączą i nie rwą się. Spryskuję włosy po każdym myciu i starcza na długo.

Dobry Produkt

Joanna Jedwab w sprayu kupiłam w Dino za około 7 zł.Miałam od pewnego czasu straaaaszne problemy z rozczesywaniem włosów,dosłownie nie szło wbić w nie grzebienia i wtedy ten spray bardzo mi pomógł.

Opakowanie widać na zdjeciu jak i zostało dokładnie opisane przez inne Wizażanki więc ja przejde do sedna czyli do efektów"
-Spray faktycznie pomógł mi w rozczesywaniu włosów.Używałam go dość intensywnie,włosy były po nim gładsze,bardziej błyszczące.Nie spowodował u mnie efektu przetłuszczenia i nie obciążył moich włosów.
Jestem z niego bardzo zadowolona.

Jedyne do czego mogłabym się doczepić to zapach.Przysięgam że przy pierwszym użyciu myślałam że mój szczeniak gdzieś nasiakł mi pod nogi ????Zapach jest baaaaaardzo specyficzny,jakby jakaś stara zjełczała szmata ?No koszmar.
Na szczęście szybko się ulatnia i nie czuć go na włosach w ciągu dnia.
Moja ocena 5-
Napewno jeszcze nie raz sięgnę po ten produkt .

Jest dobra, ale nie zachwyca

Odżywkę w sprayu od Joanny zakupiłam gdy miałam większe problemy z plątaniem się włosów, były bardzo zniszczone regularnym rozjaśnianiem.
OPAKOWANIE
Zwykła plastikowa buteleczka, z porządnym atomizerem. Tworzy ładną mgiełkę, równomiernie rozprowadza produkt na włosach, wystarczy kilka psiknięć a potem dobrze wczesać we włosy

ZAPACH I KONSYSTENCJA
Zapach jest dość intensywny, ale bardzo szybko się ulatnia, ma konsystencję wodnistą.

DZIAŁANIE I EFEKT
Przy spsikaniu obficie włosów po myciu rzeczywiście pomaga w rozczesywaniu włosów. Splątane włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesują, są nieco miększe w dotyku i lepiej się układają.

Jednak na dłuższą metę odżywka ani nie ma działania poprawiającego kondycję włosów, ani żadnego podobnego. PO prostu pomaga nam rozczesać włosy i tyle.
Raczej do niej nie wrócę, ponieważ dla mnie jej działanie jest zbyt przeciętne.

Moje włosy ją lubią

Odżywke kupiłam w sklepie Społem. Kosztowała kolo 13 zl. Szukalam jakiegoś produktu do włosów z jedwabiem i stąd ten wybór.
Opakowanie to butelka z atomizerem o pojemności 150 ml. Faktycznie odżywka ma niezbyt przyjemny zapach ale do przeżycia, czuć go tylko podczas rozpylania.

Moje włosy są suche i zniszczone, przez koloryzacje jak i prostowanie. Mimo, że są cienkie niezwykle się plączą. Grzebień czy zwykła szczotka z nimi sobie nie radzą. Używam masek i odżywek naprzemiennie ale po zmyciu włosów wodą i tak nie mogę sobie z nimi poradzić.
Odżywki używam na wilgotne włosy. Spryskuje calą głowę po czym po chwili przechodze do szczotkowania.
Włosy się bardzo dobrze szczotkuja, nie wyrywaja się, nie plączą. Po wysuszeniu są miekkie w dotyku i lśniące

faktycznie ułatwia rozczesywanie

Odżywkę stosowałam po myciu, na mokre jeszcze włosy, ponieważ to wtedy mam największy problem z rozczesaniem się. I rzeczywiście - baardzo ułatwia sprawę.
Podoba mi się fakt, że jest w sprayu, jest to bardzo wygodne. Jednak kiedy w opakowaniu zostało już niewiele produktu trzeba się trochę nagimnastykować żeby coś spryskać, ale tak to już jest z takimi opakowaniami.
Zapach jest średnio ładny, lepiej sprawdzić w sklepie czy komuś będzie odpowiadał. Dopóki spełnia swoją funkcję (ułatwia rozczesywanie) to nie narzekam :) wydaje mi się, że nie utrzymuje się długo na włosach, ale może to ja sama nie czuję własnego zapachu :)