Solverx, Sensitive Skin, Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej

Solverx, Sensitive Skin, Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej

Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej dla kobiet. Formuła kremu została wzbogacona innowacyjnym kompleksem olejów z wiesiołka, lnianego, słonecznikowego z oliwą z oliwek. Takie rozwiązanie zapewnia perfekcyjne natłuszczenie skóry i wzmacnia płaszcz hydrolipidowy. Nowatorskie połączenie ekstraktu z krwawnika i lukrecji wraz z kwasem laktobionowym regeneruje, nawilża i łagodzi podrażnienia.

uniwersalne
Cera
wrażliwa
bez parabenów
w tubce
krem
50 – 100ml

Cudo w wygodnym opakowaniu

Krem miałam okazję używać w ramach testu od wizaż za co bardzo dziękuje. Produkt od razu od pierwszego użycia bardzo mi się spodobał gdyż ma wygodne opakowanie, gęstą konsystencję, szybko się wchłania pozostawiając skórę jedwabiście gładką w dotyku. Bardzo dobrze nawilża, nadaje się też świetnie pod makijaż jak i na noc... Ma łagodny zapach, nie podrażnia, nie uczula, mając skórę wrażliwą, alergiczną i zaczerwienioną obawiałam się podrażnień ale wręcz odwrotnie - moje podrażnienia ustąpiły, wyrównał się koloryt mojej skóry: stała się promienna, zdrowa, pełna blasku, miła w dotyku i dobrze nawilżona. Pokochałam ten krem i będę z nim na pewno dłuuugo :) Najlepiej sprawdza się w zestawie z tonikiem i żelem do mycia twarzy.

Miłe zaskoczenie ????

Krem otrzymalam do testowania od wizaz ????
No i szczerze go polece, nie tylko tym wrażliwcom, ale i normalnym cerom też.
Opakowanie jak na zdjeciu, nie ma co sie rozpisywac(wygodne,jest ok)
Kremu jest duuuzo ???? jest bardzo gesty, wydajny. Pierwsza reakcja"no nie, pojdzie na noc bo taki gesty) ale mowie zaryzykuje w week wezme go na dzuen pod makijaż.
Po zelu, toniku, kremu wystarczy odrobina. W momencie sie wchłania i cera jest naturalna swieza zywa. Makijaz pieknie z nim wspolpracuje i szczerze nawet 8h sie utrzymuje, przynajmniej u mnie z moim podkladem. Nie swieci, nie sciera no polecam. Uzywam pod makijaz, na noc nie bo chce miec go na dluzej ????

Krem

Bardzo dobry krem. Używam na noc po wieczornej pielęgnacji. Podoba mi się to, że dobrze i szybko się wchłonie, nie zapycha, nie pozostawia tłustej warstwy. Twarz jest gładka i miła w dotyku. Opakowanie jest wygodne mimo, iż preferuję słoiczek.

Świetne!

Krem jest super, pachnie trochę 'apteką' ale zapach nie jest jakiś mega intensywny. Jest dość gęsty, ale nie lepki. Nie zostawia "filmu" na twarzy i szybko się wchłania. Meeeeega wydajny. Zakochałam się w nim nie tylko ja, ale też moj chłopak. Oboje mamy wrażliwe cery i ten krem działa cuda. Porządnie nawilża i pielęgnuje skórę- 10/10

Krem

Najlepsza część zestawu do testowania :) u mnie zrobił mega efekt. Skóra gładka, nawilżona, sprężysta. Opakowanie lekko problematyczne przy koncu. Nie zapchal mnie, a to duży wyczyn.Serdecznie polecam :)

Dla delikatnej skóry.

Krem przeznaczony dla delikatnej i wrażliwej skóry, też i takiej która często w ciągu dnia przemywamy i wymaga więcej razy nakładania kremu. Krem nie zatyka mi porów, nie obciążył mojej skóry. Zauważyłam ładne nawilżenie twarzy, nadaje się również pod makijaż. Tubka jest wydajna, używam 2 tygodnie i praktycznie jest pełne opakowanie. Wystarczająca jest mała kropla aby wysmarować twarz. Szybko się wchłania zatem i szybko można nakładać makijaż.

natłuszczający krem

Dobry krem na noc , miło natłuszcza, i daje ukojenie po umyciu buzi, ja zawsze mam bardzo ściągniętą skórę po kontakcie z wodą.
Uspokaja, na szczęście nie zapycha. Rano skóra jest mięciutka i nawilżona, lekki film cały czas zostaje na skórze do rana

Ciekawy krem

Ciekawy krem, ja używalam jedynie na noc, ze względu na konsystencję i to, że na mojej twarzy zostawiał lepką warstwę. Mam wrażenie, że nie jest ani dobry, ani zły. Nijaki. Nie ulepszał stanu mojej skóry, ale nie pogarszał, utrzymuje nawilżenie, nie podrażnia.

Solverx, Sensitive skin, Krem do twarzy przeznaczony do skóry wrażliwej

Krem to ostatni z serii produktów Solverx, który miałam okazję testować. Opakowanie tubka, może być bo łatwo zabrać ze sobą w podróż bez obawy, że się zbije. Trochę gorzej z zużyciem do tzw.zera, trzeba rozcinać opk.
Trochę mi zajęło aby "wycisnąć" odpowiednią ilość krem, początkowo wychodziło mi go za dużo. Jestem przyzwyczajona do kremów o zdecydowanie lżejszej konsystencji. Trochę trwało wcieranie go w skórę. Z upływem czasu szło mi to coraz lepiej. Miałam takie uczucie jakby lekko mi "obciążał" twarz szczególnie na początku użytkowania. Dość dobrze nawilżał, ale trudno to do końca określić ale miałam wrażenie, że dość długo się wchłaniał. Zapach dość przyjemny, nie uderzał tak jak przy żelu. Bardzo fajny skład. Nie podrażniał skóry. Wspomagał przy leczeniu podrażnień. Cena kształtuje się pomiędzy 23,99 zł, a 29,99 zł (taki przedział cenowy znalazłam) myślę, że jest do przyjęcia. Na znanej platformie zakupowej znalazłam też cały zestaw (żel, tonik i krem) w cenie ok.60 zł wtedy wiadomo poszczególne elementy wychodzą taniej.

Sprawdził się

Bardzo dobry krem, który sprawdził się u mnie. Mam wrażliwą skórę. Krem nie podrażnił mnie, bardzo ładnie nawilża i pielęgnuje, pozostawia skórę miękką, świeżą, nawilżoną i pięknie wypielęgnowaną. Nic nie zapycha co jest ogromnym plusem, rzadko kiedy tak się w moim przypadku zdarza. Jest wydajny i bardzo ładnie się rozprowadza. Będę go stosowała nadal bo dobrze się sprawdza.

Mieszane uczucia

Krem jest na pewno łagodny, nie podrażnia wrażliwej skóry co jest na plus. Natomiast jego zapach jest straszny, po produktach do cery wrażliwej miałam oczekiwania raczej bezzapachowego kremu a tutaj zaskoczenie na minus.
Krem dosyć treściwy, dlatego kompletnie nie sprawdził się na rano pod makijaż, natomiast na wieczór jak najbardziej. Skóra jest wyciszona i miękka.

Delikatny krem z fajnej serii

Krem odpowiedni dla wrażliwej skóry, nie uczulił mnie, przyjemny w stosowaniu. Cała seria przypadła mi do gustu i chyba zostanę z nią na dłużej... W składzie można znaleźć kilka olejków, które niesamowicie pielęgnują skórę.

Taak, polecam :)

To jeden z niewielu kremów, który mimo swojej konsystencji przypadł mi do gustu. Dobrze się wchłania, nie zapycha, a dodatkowo ma dobry skład i ładny zapach. Używam go tylko na noc, bo początkowo pozostawia tłusty film. Bałam się, że będzie mało wydajny, ale dzięki konsystencji jest wręcz odwrotnie. Polecam :)