Rose & Co, Patisserie De Bain, Hand Cream Lemon Bon-Bon (Krem do rąk)

Rose & Co, Patisserie De Bain, Hand Cream Lemon Bon-Bon (Krem do rąk)

Delikatny krem do rąk bogaty jest w składniki odżywcze i nawilżające skórę: glicerynę, olej słonecznikowy, olej ze słodkich migdałów masła kakaowego i shea, ekstraktom z liści aloesu. Krem pozostawia dłonie jedwabiście gładkie i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia dłoni.

wygładzające, nawilżające
Skóra
sucha, normalna
kremy do rąk

Lemon Bon-Bon, Krem do rąk

Praca w rękawiczkach i używanie płynów, żeli i mydeł antybakteryjnych bardzo wysusza skórę na dłoniach. W codziennej pielęgnacji dłoni używam rożnych kremów tych droższych, drogeryjnych, aptecznych, naturalnych, nie gardzę też prezentami, ten krem dostałam w gratisie do zamówienia. Marki nie znałam ale jak otworzyłam krem zapach mnie urzekł. Przepiękny zapach cytrynowych lodów.
Krem jest w kolorze białym o aksamitnej konsystencji, szybko się wchłania i pozostawia odczuwalny efekt zmiękczenia naskórka, bardzo dobrze nawilża i świetnie regeneruje podrażnioną skórę.
Jest bardzo wydajny, niewielka ilość pozwala na nakremowanie dłoni i zapewnienie poczucia komfortu.
W składzie wiele dobroczynnych składników: olej słonecznikowy, propolis, olej ze słodkich migdałów, gliceryna, ekstrakt z liści aloesu, masło shea i masło kakaowe.
Krem dobrze chroni dłonie przed szorstkością, w dotyku są delikatne i gładkie. Opakowanie to mała plastikowa tubka z kolorową ale subtelną grafiką pojemność idealna do torebki, zamknięcie na "klips".
Polubiłam ten krem, polecam przetestować.