Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Bezkonkurencyjna

Najlepsza odżywka do rzęs, jaką stosowałam. Bez dwóch zdań. Zużyłam już z 4 opakowania i postanowiłam przetestować inną, tańszą alternatywę. I chociaż na początku byłam zadowolona z rezultatów teraz widzę, że moje rzęsy nie są tak długie, jak były po Revitalash.

Odżywka do tanich nie należy, bo w zależności od tego, gdzie ją kupujemy, trzeba zapłacić od 280 do 350 zł. Ale, dla mnie jest mega wydajna. Opakowanie 3,5 ml starcza mi na rok używania. Tak, rok, i to codziennie, aplikowana na nasadę górnych rzęs. Po roku kuracji próbowałam rzadziej, z resztą producent rekomendował dla podtrzymania efektów stosować 2-3 razy w tygodniu, Ja jednak dalej używamam jej co wieczór. Jakiś rok temu zaczęłam stosować dodatkowo olejek rycynowy na całą długość rzęs i muszę przyznać, że to połączenie działa cuda. Rzęsy odrobinę się przyciemniły i stały jeszcze o milimetr dłuższe.

Po tak długim stosowaniu widzę, że linia rzęs jest trochę ciemniejsza, ale nie czuję żadnego podrażnienia.

Po zaliczeniu krótkiej, półrocznej przygody z inną odżywką, wracam potulnie do revitalash. Żaden inny produkt nie działa na moje rzęsy jak ona. Nie wyobrażam sobie nie mieć jej w swojej kosmetyczce.

Odratowała rzęsy

Odżywkę zaczęłam stosować po rocznym doczepianiu rzęs metodą 1:1. Były bardzo słabe, przerzedzone, króciutkie. Odżywka odratowała moje rzęsy, ładnie urosły, trochę się zagęściły. Zużyłam 2 opakowania, pierwsze stosowałam przez kilka miesięcy codziennie, potem kilka razy w tygodniu (jak mi się przypomniało). Mimo spełnienia obietnic przez producenta, nie kupię więcej produktu ze względu na kiepski skład oraz wysoką cenę.

Plus/minus

Na tej odżywce rosną długaśne, piękne rzęsy, ale powieki są zaczerwienione, dlatego produkt uznaję za średni. Osobom, które mają podobne odczucia, polecam spróbować Nanolash - powieki nie są po nim zaczerwienione, a daje tak samo spektakularne rzęsy. Polecam sprawdzony przeze mnie sposób na zmniejszenie podrażnień od tego typu odżywek: stosować na dzień, nie na noc.

To działa

Odzywka przynosi niesamowite efekty. Rzęsy są super długie i ciemniejsze. Nie wyglądają jak sztuczne wachlarze zrobione u kosmetyczki tylko jak naturalnie długie rzęsy. Jestem zadowolona i polecam!
Odzywka jest bardzo wydajna, po trzech miesiącach kuracji wystarczy dla podtrzymania efektu używać jej co 2-3 dni. Zatem odżywka której wydajność producent określa na 6 miesięcy z powodzeniem wystarcza na cały rok.

Zdecydowanie polecam

Odżywka, chociaż kosztowna, naprawdę działa cuda. Rzęsy są zauważalnie dłuższe. Łatwa w aplikacji i bardzo wydajna (mam ją już ponad rok pomimo praktycznie codziennego stosowania). Nie zanotowałam też żadnych oznak uczulenia.

Uczulenie za dużą kasę

Wydałam na to cudo(i tu serio cudo, bo naprawdę efekty wow) dużo kasy i było mi strasznie przykro, jak okazało się, że mnie uczula. Miałam wiele podejść. Używałam i odstawiałam chyba z 10 razy. Raz udało mi się przemęczyć 2 miesiące i efekt był spektakularny! Ale nie było chyba warto. Chodziłam z czerwonymi, piekącymi oczami, ale rzęsy były piękne (naturalne mam takie nijakie, krótkie, prawie niewidoczne). Przerzuciłam się szczęśliwie na 4lashes kilka miesięcy po utracie efektu revitalash, działanie identyczne(nawet lepsze trochę w sumie), uczulenia brak, a oczy szczęśliwe. :)
Jeżeli chodzi o działanie, nie ma się do czego przyczepić. Wiadomo, że efekt będzie się utrzymywał, póki będziemy używać(jak ze wszystkim). Cudów jeszcze w tej dziedzinie nie ma :( Niestety cena zwala z nóg i od kiedy na rynku jest godny zastępca, kierowałabym się jednak po niego do rossmanna, zamiast bulić ogromną kasę za kilka mililitrów produktu, który w dodatku uczula.

Było mi szkoda wyrzucić, więc używałam do brwi. Efekt super :)

Uśmiech przez łzy...

Działanie odżywki jest naprawdę spektakularne i szybsze od l4l, niestety według mnie bardziej drażni oczy. Codziennie budzilam sie z szczypiacymi oczami i mroczkami, co utzymywalo sie zwykle do południa. Po miesiącu katorgi zrezygnowałam z codziennego użytku, teraz używam dwa razy na tydzień zeby podtrzymać efekt. Używam również na brwi gdzie sprawdza się fenomenalnie, szybko mi je zagescila :)

średni

Super kosmetyk dający rzeczywiście spektakularny efekt. Po 2 tygodniach widziałam efekty. Minusem jest to że przez kilkanaście pierwszych dni preparat drażnił oczy. Nałożony delikatnie u nasady rzęs na noc powodował że oczy szczypały rano i miałam problem z porannym dojazdem autem do pracy. Mimo wszystko dolegliwość ustała i miałam piękne długie rzęsy. Niestety po jakimś czasie nieużywania preparatu rzęsy zaczęły mi wypadać podwójnie aż wszystko się wyrównało i wróciły do starego wyglądu

Najlepsza odżywka ever

Odżywek do rzęs miałam sporo, jednak żadna nie daje takich efektów jak Revitalash i żadna nie starcza na tak długo. Jak dla mnie absolutny hit.
Opakowanie używam przez 8 miesięcy. Nie wypadają mi rzęsy. Ludzie myślą że mam sztuczne. Nie pieką mnie również oczy.

Rewelacyjna :)

Ta odżywka na prawdę działa cuda. Posiadam swoje dość długie i podkręcone rzęsy, ale rzadkie. Preparat stosowany regularnie faktycznie poprawia stan rzęs. Stały się one jeszcze dłuższe oraz znacznie pogrubione. Pomalowane mascarą sięgały brwi :o Jestem bardzo zadowolona z efektu. Cena niestety dość wysoka, ale odżywka jest wydajna, wystarcza na długi okres. Jedyny minus jaki zauważyłam - kiedy przestajemy ją stosować, rzęsy zaczynają bardziej niż zawsze wypadać. Ogólnie polecam, zwłaszcza dziewczynom, które nie są zadowolone ze swoich rzęs i chciałyby poprawić ich długość, zachowując naturalny wygląd. Na pewno za jakiś czas wrócę do stosowania tego produktu :)

Skuteczna ale nie wiadomo czy nie szkodliwa

Byłam zachwycona efektami jakie daje ta odżywka do rzęs. Naprawdę działa i widać efekty. Mój entuzjazm opadł gdy przeczytalam artykuł o leku na zacne który jest głownym składnikiem tej odżywki. Mimo skuteczności przestalam jej używać bo boję się o swój wzrok

Tak Tak TAK!

Revitalash otrzymałam w prezencie. Nigdy nie myślałam o kupnie serum do rzęs z tego względu, że moje rzęsy są długie i twierdziłam, że nie ma takiej potrzeby bo niewiele więcej zdziała. Jak ja się myliłam :) Serum mimo wszystko zaczęłam stosować. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje rzęsy są znacznie dłuższe niż były. Aż pojawił się problem z malowaniem ich, były takie długie :D nagle wszyscy zaczęli zwracać na nie uwagę pytając czy są sztuczne :) a to był efekt tego serum! Zdecydowanie polecam! Po jakimś czasie od zakończenia stosowania serum efekt sztucznych rzęs naturalnie minął. Sięgnęłam wtedy po Long4Lashes, ze względu na jego dużo niższą cenę. Niestety tutaj takiego efektu nie było. W porównaniu z Revitalash to niebo a ziemia.
Ostatnio zauważyłam, że mam coraz mniej rzęs, ich objętość się pogorszyła. Revitalash pojawił się na liście zakupów :) pomimo wysokiej ceny, wiem że ten produkt przyniesie spektakularny efekt. Myślę, że marząc o pięknych i mocnych rzęsach raz na jakiś czas można zainwestować. Na efekt trzeba poczekać kilka tygodni ale mam pewność, że w końcu się go doczekam :)