Ingrid Cosmetics, Liquid Eye Liner (Płynny tusz do kresek)

Ingrid Cosmetics, Liquid Eye Liner (Płynny tusz do kresek)

Płynny eye liner dostępny w 6 kolorach:
- czarny,
- brązowy,
- jasny zloty,
- srebrny,
- zielony,
- niebieski.

płynie!

Konsystencja jest tragiczna,bardzo rozwodniona,bardzo slaba pigmentacja,ma sie wrazenie jakby byla tam wlana farbka akwarelowa.

Przez ta wodnista konsystencje trudno namalowac idealna kreske,do tego pedzelek wg mnie jest za dlugi i cienki-takie sa uzywane do zdobienia paznokci.

Daje pol gwiazdki,gdyz zero sie nie da.

Używam tego produktu od: miesiaca

Idealny, ale do malowania ścian

Minusy
-cuchnie jak farba
-słabo napigmentowany, trzeba kilkakrotnie malować w jednym miejscu
-kruszy się i osypuje a czasem nawet odchodzi całymi fragmentami
-pędzelek "rozczapierza" się

Plusy
-tani
-dobrze się go zmywa (wystarczy dotknąć wacikiem i cała kreska tam zostaje)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

DRAMAT!!??

temu eyelinerowi mówie zdecydowane NIE!!

kupiłam go ze względu na niską cene i baardzo się zawiodłam.

Jedynymi plusami jakie dostrzegam to:
- cena
-dobra konsystencja
-nawet szybko schnie na powiece

Ale są rzeczy,które totalnie mnie odstraszają:

-dziwny zapach (przypomina mi zapach jakiejś starej farby do malowania ścian)
-po namalowaniu kreski (gdy już zachnie na powiece) czyje efekt ściągnięcia jakbym miała nałożona na powieki maseczkę peel - off
-strasznie się kruszy,przerywa się i osypuje na policzki
-nie jest on trwały
-pędzelek jest krzywy i po dłuższym stosowaniu rozwarstwia się
-kolor nie jest intensywny tylko wypłowiały
-mała dostępność (tylko na allegro)
-po dłuższym stosowaniu z opakowania zdzierają się napisy.

Maluję się nim sporadycznie,mam w planach kupić coś lepszego bo z pewnością już nie wrócę do niego i nie będę go nikomu polecać,gdyż sama nie jestem z niego zadowolona.

niepozorne a świetne

to mój ulubieniec, który nie ma sobie równych! stosowałam różne eyelinery zarówno z tej górnej jak i z tej dolnej półki, ale żaden nie działał tak kompleksowo jak ten. Eyeliner z Verony zawiesił poprzeczkę wysoko i żaden ze znanych mi kosmetyków tego typu mu nie dorównał. Swego czasu zdradziłam go na rzecz innego - tak dla odmiany, ale powiem wam, że szczerze żałuję i jutro idę kupić kolejne opakowanie, a rimmelowi w żelu mówimy "dziękuję"

plusy:
- cena (dałam za niego 4,50zł w sklepie "wszystko po 4zł")
- pojemność (4ml)
- wygodny i precyzyjny pędzelek
- wystarczy jedno pociągnięcie, by uzyskać ładny czarny kolor
- bardzo trwały! (niejednokrotnie wytrzymał mżawkę lub półgodzinną wizytę w saunie i nigdy nie zawiódł mnie w ciągu dnia, który czasami przeciągał się do późnych godzin wieczornych, niestraszne mu były również popołudniowe drzemki - pozostawał w stanie nienaruszonym. Poza tym mam tendencję do łzawienia zwłaszcza przy wietrze lub dużym słońcu, a on zawsze dawał radę i pozostawał nie(wz)ruszony :) )
- nie kruszy się i nie pęka
- nie odbija się na powiece (a ja mam powieki opadające)
- nie podrażnia mi oczu (co zdarzało się przy innych eyelinerach)
- łatwo się zmywa
- opakowanie jest przezroczyste, więc widać ile jeszcze na pozostało produktu

minusy:
- opakowanie mogłoby być schludniejsze, bo to jest nijakie (ale to taki minus na upartego ;P )
- niezbyt duża dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Matko...okropny

Ten eyliner kupilam przypadkowo i zaluje kazdej zlotowki wydanej na ten szajs.

Zalety:
cena(6.0)

Wady:

zle sie maluje
odbija sie na powiece
dlugo wysycha
kolor nie jest czarny tylko jakis wyblakly
kruszy sie po 5 minutach
pedzelek jakis krzywy

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 ....

mieszane uczucia

kupiłam go ze wględu na cenę (niecałe 5 zł) i na początku było ok, byłam zadowolona. nie wiem co się z nim stało, ale teraz uzywajac go mogę miec pewnosc ze za godzine będe wygladac jak z horroru. coś jest w tym co napisała Klaudis - kruszy się, wygląda po prostu strasznie. ogolnie, nie polecam

łatwo namalowac kreskę
zaraz po zakupie był ok
bardzo bardzo wydajny

opakowanie które po dłuższym używaniu robi się brzydkie
kruszy się
czerc wydaje sie byc wyblakła

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Wspaniały!

Bardzo lubię ten liner. Kupiłam go przypadkowo, bo nie było mojego więc zamieniłam go na ten:) Cena mnie zaskoczyła, ale jakość też. Taniutki eyeliner a taki dobry! Nie rozmazuje się, wytrzymuje kilka godzin. Po imprezie wracam do domu a kreska nadal ładna i nie odbita:) Polecam go bo naprawdę warty jest zakupu:D

Ilość zużytych opakowań: 1 i się skonczyło:|

jestem na TAK!!

ten eyeliner jest wspaniały, mój ulubiony :) po porażce z gosha za którego dałam 36 zł ten eyeliner to prawdziwe cudo :D Nieudany zakup gosha sprawił, że wylukałam właśnie ten o to eyeliner które podziwiam za piękne kolory, posiadam złoty, srebrny i czarny z brokatem :) nie wiem dlaczego poprzedniczka tak nisko go oceniła, po prostu nie wiem :/ jak dla mnie on jest wspaniały, trzyma się cały dzień wcale się nie kruszy, a wręcz przeciwnie ciężko jest go zmyć :) trzeba nieźle się pobawić z płynem do demakijażu aby pozbyć się do z powieki :) ale jak dla mnie jest to plusem :D jestem pewna, że będę do niego często wracać :) niska cena ja zapłaciłam 4 zł z groszami, pięknie wygląda na oczkach i czego więcej chcieć :) pozdrawiam i zachęcam do kupna tego o to produktu :)

Ilość zużytych opakowań: jeszcze dużo zostało w pojemniczku :)

Totalna porażka

Chcąc zakupić liner Joko,a nie mogąc go znaleźć zakupiłam właśnie ten z Ingrid. Na początku byłam zadowolona, ponieważ namalowanie nim ładnej kreski jest dziecinnie proste. Niestety wystarczy 2(dokładnie 2!) godziny, żeby kreska na oku zaczęła się kruszyć.. Nie ścierać tylko kruszyć! Na oku wygląda to masakrycznie, często zdarzało się, że po całym dniu szkoły przychodziłam do domu z połową kreski na oku, a wystarczyło tylko lekko podrapać paznokciem, by oderwać resztę warstwy. Naprawdę nie polecam, jeden z gorszych kosmetyków, jakich miałam okazję używać. Pozbyłam się go po 2 tygodniach. Używam tego produktu od: pół roku