bebeauty, Mydło w płynie `Malina i lawenda`

bebeauty, Mydło w płynie `Malina i lawenda`

Mydło wpłynie zapewnia optymalne nawilżenia i pielęgnuje skórę dłoni.Formuła wzbogacona o organiczny ekstrakt z mięty który łagodnie oczyszcza skórę i pozostawia ja miękka i odżywioną,
Posiada cytrusowy zapach.
Butelka pochodzi w całości z recyklingu i nadaje się ponownie do recyklingu.
Produkt wegański , bez substancji pochodzenia zwierzęcego, 98 % składników pochodzenia naturalnego, na bazie łagodnych środków myjących.

mydła
łagodzące, relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
z pompką
w żelu
normalna

Eko mydełko, o super składzie i delikatnym malinowym zapachu

Kupiłam te mydła korzystając z promocji 1+1 w Biedronce, więc tak na prawdę wyszło mnie 2,50 za jedno (do teraz jestem w szoku).
Po przetestowaniu przekonałam się, że są warte ceny regularnej, a nawet bym powiedziała, że o wiele więcej. Od razu poleciałam po kilka opakowań na zapas.

Pierwsze co mi się podoba w tym produkcie to charakterystyczna plastikowa butelka z pompką w kolorze ciemnobrązowym i przejrzystą etykietą. Opakowanie pochodzi z recyklingu, więc to świetna sprawa.

Druga rzeczą to jest oczywiście świetny skład : 98% składników pochodzenia naturalnego, bez SLS, vegańska formuła. Mydło to jest faktycznie niezwykle delikatne i przyjazne dla skóry. Nie podrażnia jej, ani nie wysusza nawet przy bardzo częstym używaniu. Korzystam z niego ja, dzieci oraz partner i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Można z powodzeniem używać nawet do mycia ciała.

Ma gęstą, żelową formułę, wystarczająco się pieni. Dobrze oczyszcza i pozostawia skórę odświeżoną i pachnącą, bez uczucia ściągnięcia.

Muszę tez dodać, że mydło to ma bardzo przyjemny malinowy zapach. Muszę pochwalić, że nie jest słodko-sztuczny i zbyt intensywny jak w wielu innych produktach , a taki naturalny. Zapach jest delikatny, owocowy, nie duszący czego się obawiałam. Lawendy tutaj w ogóle nie czuję.

Podsumowując wszystko mi się podoba w tym produkcie :) i z czystym sumieniem polecam każdemu. Szkoda tylko, że nie jest ogólno dostępne.

Delikatne, nie drogie, nie powodujące podrażnień naturalne mydło z Biedronki.

Łagodne mydło z Biedronki w bardzo atrakcyjnej cenie!
Gdy tylko pojawiły się te produkty kupiłam je w Biedronce, a później zapas, bo wiedziałam, ze "rzucą" je do sklepów jednorazowo. A szkoda. Delikatne, wegańskie żele pod prysznic i mydła zrobiły furorę i wcale się nie dziwie. Szczególnie, ze cena ich była świetna!

Wersja ta z Maliną i lawendą bardzo mi się sprawdziła i daje jej 5!
Opakowanie duże, bo 400ml z pompką, która działa bez zarzutu. Opakowanie z ciemnego plastiku, która pochodzi z recyklingu! Skład ładny, na bazie SLCS. Cena około 6-7 złotych, a sam nadruk na butelce subtelny, ale bardzo ładny. Ładnie wygląda na półce w łazience.

Konsystencja jest żelowa, gęsta , a sam zapach ładny, ale nie jest on lawendowy, jak sobie wyobrażałam, lecz malinowy z nutą leciutką lawendy. Wersja z miętą i eukaliptusem również ładnie pachniała, ale zdecydowanie wole ten zapach. Jest mocniejszy i ładniejszy. Myślę, że więcej osób wybierze zapach malinowy niż eukaliptusowy.

Używałam go nie tylko do mycia dłoni, ale i mycia ciała, twarzy i włosów. Do wszystkiego mi się sprawdziło.

Bardzo dobrze myje, szybko pianka się spłukuje. Nie powoduję wysuszenia, ściągnięcia skóry i białego nalotu. Działa, myje i nie szkodzi. :) Szkoda, że mydło to to limitowana edycja i już nie jest dostępna, bo jest świetna i z świetnym składem.

Bardzo delikatne mydło.

Kupiony za niewielkie pieniądze w Biedronce,z dobrym składem,myślę sobie czemu tym bardziej ,że to tylko mydło.
Mydło jest bardzo gęste i szybko niweluje przykry zapach.
Nie jest perfumowany,ani ostrym zapachem.
Bardzo podoba mi się ciemne opakowanie tego produktu,jest bardzo eko.
Nie wysusza skóry,ani nie podrażnia.
Warto kupić trochę mi przypomina mydła z Yope ,tylko tyle ,że nie są aż takie różnorodne w zapachu.

bardzo dobre mydło w płynie

Jedyny kosmetyk jaki kupiłam w Biedronce. Nie żałuję. Co do mydeł mam duże wymagania dotyczące składu. Nie kupuję żadnych mydeł, które mają agresywnie myjące składniki. Tu skład przyjazny dla skóry. Myje dobrze, pachnie nienachalnie. Jak każde mydło trochę wysusza skórę, ale mniej niż mydła z SLSs.

Pomimo nazwy w składzie nie ma lawendy (co może i dobrze, bo lawenda lubi uczulać, a ja mam w domu alergika).

Opakowanie minimalistyczne, a co ważne butelka w 100% z materiałów recyklowanych. W łazience przelewam do innej buteleczki, ale do kuchni ta butelka świetnie się nadaje.

Fajne mydełko.

Zgadzam się z moją przedmówczynią :). Mydełko jest bardzo fajne, delikatne, każdy produkt bez silnych detergentów, który miałam, nie pienił się tak jak te z SLS czy SLES, jednak wiem, że takie są właściwości tych związków. Miałam mydełka o 2 kompozycjach zapachowych, każde pachniało delikatnie. Produkty nie wysuszały rąk! Nie miałam chęci, by po każdym umyciu rąk smarować je kremem, skóra na dłoniach nie była przesuszona. Cena przyzwoita. Kupię ponownie, jeżeli będą dostępne :)

Łagodne nawet dla atopowej skóry

Mydła w płynie, to takie produkty, które w każdym domu schodzą na pniu, dlatego kiedy pojawiła się nowa linia biedronkowych kosmetyków, to właśnie m.in. mydło wzięłam bez większego namysłu. Mam skórę suchą i atopową, więc myjadło z łagodnym składem i przy tym niską ceną nie mogło do mnie nie trafić.

I jak można się domyślić jest to mydło o konsystencji żelowej, ani nie super gęstej, ani rzadkiej, tak pomiędzy. Jest przezroczyste i praktycznie bezbarwne, a zapach określiłabym jako mieszankę tytułowej lawendy i maliny. Bez dominacji którejkolwiek z nut. Przy tym zapach jest bardzo naturalny, przyjemny i nie natarczywy. Na dłoniach długo się nie utrzymuje.

Mydełko pieni się mocno średnio i często czułam potrzebę bardziej obfitej aplikacji, co niestety w drobnym stopniu przekłada się na wydajność. Kosmetyk natomiast bez problemu się spłukuje i nie pozostawia nieprzyjemnego osadu. Również na umywalce.

Mydło generalnie bardzo dobrze wywiązuje się ze swojej roli i nawet mocne czy tłuste zabrudzenia zmywa bez większego problemu. Jednak, jak wcześniej wspomniałam, brak obfitej piany może dawać wrażenie niedomytych dłoni. To chyba kwestia przyzwyczajenia do wysokopiennych formuł, ponieważ nawet przy zmywaniu podkładów z paluchów mydło nie poddawało się, więc nie można mu odmówić mocy.

Co mnie jednak najmocniej cieszy, to fakt, że to jedno z nielicznych marketowych kosmetyków do mycia, które nie wpływało negatywnie na stan mojej wrażliwej skóry rąk. Do tego stopnia, że nie musiałam aplikować kremu po każdym myciu. Nie twierdzę, że to produkt o działaniu nawilżającym, jednakowoż nie ingeruje ono w płaszcz hydrolipidowy skóry, ostatecznie pozostawiając ją czystą, ale również miękką i niewysuszoną.

Skład przy tej cenie prezentuje się zacnie. Oparty został na łagodnych i roślinnych środkach myjących. Ponadto zawiera glicerynę, skwalan oraz ekstrakt z maliny. Nie znajdziemy w nim agresywnych konserwantów, całej masy tanich wypełniaczy czy barwników, a zapach znajduje się na ostatnim miejscu.

Mydło znajduje się w ciemnej, ale przezroczystej plastikowej butelce wyposażonej w wygodną i sprawną pompkę. Co warto zaznaczyć, to została ona w 100% wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu.
Etykieta matowa i odporna na działanie wody. Estetyczna, beżowa z delikatną grafiką przedstawiającą tytułowe składniki.

Produkty pochodzące z tej nowej serii dostępne są oczywiście w sklepach sieci Biedronka, ale niestety nie jest to stała oferta i u siebie już powoli ich nie widzę. Nie podoba mi się moda na ciągle zmieniane czasowe edycje limitowane, bo nie mam zamiaru wykupywać całego stanu, kiedy jakiś kosmetyk wybitnie mi podpasuje. A to mydło takie jest. Tanie i przede wszystkim łagodne dla mojej wymagającej skóry. Ale nie wiem czy kupię ponownie, bo nie wiem czy jeszcze na nie trafię.