L'Oreal Paris, Crea Creme (Cienie w kremie)

L'Oreal Paris, Crea Creme (Cienie w kremie)

Ja osobiście bardzo lubię cienie w kremie, ale ten jest wyjątkowo dobry. Mieni się, co uwielbiam, a kolor jasnoróżowy (astral rose 03) jest rewelacyjny! Jest delikatny i można go nakładać nawet palcem! Pudełeczko bardzo poręczne. Nie jest bardzo trwały, ale jeśli nie nałożymy go bardzo dużo to nie zbiera się w zmarszczkach. Jest jeszcze jeden bajer - można go nakładać też na usta i policzki!

Zły sen nie kosmetyk

Okropieństwo. Nie wart nawet krytyki. Zbiera się w zagłebieniu powieki mniej więcej w dziesięć minut po aplikacji, nałożony na policzki wyraźnie podkreśla pory, ma zerowe działanie pielęgnujące, daje brzydki efekt, absolutnie nie nadaje się na lato, nie nadaje sie do skóry mającej tendencje do błyszczenia.Ewidentnie wypuszczony na rynek w celu wyciągnięcia od klientek kasy za markę na wieczku. Po trzykroć bubel.

w porządku...

ale i bez rewelacji. Średniak, mili państwo, średniak. Położony na bazie trzyma się dobrze. Super nadaje się do rozświetlenia oka. Znika równomiernie i nie osadza się w załamaniach powieki. I tyle.

subtelne

Nadają się do bardzo delikatnego makijażu. Ładne, mieniące się, kolorki, przyjemna konsystencja, ale niestety, trwałością ni grzeszą.

tylko dobre

Typowo dobry kosmetyk (ale niestety nic wiecej...):kolorki sa b.ladne, slicznie mienia sie i polyskuja na skorze (powieki, policzki, usta), latwo sie rozprowadzaja, ale pozostaja na swoim miejscu toche zbyt krotko. Ja mam kolor jasnorozowy i bardzo ladnie roswietla oko. Ogolnie moge polecic, choc z nie calkiem czystym sumieniem...

Oceniam na 4.00

Jak na taki uniwersalny kosmetyk faktycznie niezły co dla mnie najważniejsze to to że są piękne palety kolorów perłowych , śłicznie mieniących się na powiekach i dodających uroku ustom zwłaszcza jeśli nie wielką ilość nałoży się na kolorwą szminkę.

Oceniam na 3.00

Cienie mają przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadzają, ale niestety mają tą samą wadę co większość cieni: wałkują sie na zgięciach. Ale bardzo podoba mi się mój złotawy kolor.

Oceniam na 3.00

Na powieki się nie nadaje, jest taki tłusty i tworzy paskudne wałki, za to można nakładać na policzki i, a ten jasnobeżowy np na dekolt i tuz pod brwi.

Oceniam na 2.00

Kolory są fajne, pastelowe. Po nałożeniu ładnie się błyszczą, ale co z tego jeśli cień się kawalą w załamaniach powiek. Jeżeli przymknie się oko to wygląda to niezbyt ładnie. Według mnie cienie te są nietrwałe.

Oceniam na 4.00

rzeczywiscie,zbiera sie w zalamaniach. no i z racji konsystencji nie nadaje sie do jednoczesnego podkreslania oczu kredka (kredka rozmazuje sie).lubie go za piekny opalizujacy efekt. a stosuje do kosci policzkowych lub na cialo-dekolt,brzuch itp.

Oceniam na 4.00

Dają bardzo ładny efekt opalizujący, ale zdecydowanie nie nadają się na powieki (zbierają się w załamaniu). Ja jednak bardzo się już do nich przyzwyczaiłam, używam do rozświetlenia policzków, pod łuk brwiowy i na inne części twarzy (można nawet na usta).

Oceniam na 2.00

Cienie te są faktycznie ładne, ale bardzo nietrwałe. Na powieki nie nadają się wogóle, bo zaraz zbierają się w załamaniach. Ja poleciłabym je tylko i wyłącznie do rozświetlania kącików oczu i pod łukiem brwiowym gdzie prezentują się naprawdę ładnie.

Oceniam na 4.00

naprawdę bardzo fajny. na codzień i na imprezę.Są też bardzo wydajne. Dałabym 5 gwiazdek gdyby były trochę trwalsze.